Saudowie mogą ujawnić prawdziwych organizatorów ataku na wieże WTC

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wygląda na to, że oficjalna teoria, mówiąca o zamachu terrorystycznym na World Trade Center, może już wkrótce upaść. Amerykański rząd od lat wtłacza ludziom do głowy zakłamaną i niespójną opowieść o grupie terrorystów w klapkach z Bliskiego Wschodu, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł aby ukraść trzy samoloty wraz z pasażerami, przebić się przez silnie strzeżoną przestrzeń powietrzną USA i uderzyć nimi w WTC oraz Pentagon - oczywiście w imię Boga Allaha. Arabscy MacGyverzy mieli dokonać niemożliwego i wywołali w Stanach Zjednoczonych totalne spustoszenie, po czym rząd ogłosił wojnę. W ciągu kilkunastu lat, według najgorszych statystyk, USA mogły zabić nawet kilka milionów ludzi - w ramach zemsty, czy jak kto woli, wojny z terroryzmem.

 

Propaganda o mitycznych terrorystach zdziałała cuda i umożliwiła Stanom Zjednoczonym interweniowanie do dowolnego kraju, przede wszystkim na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Z jakiegoś powodu, ci terroryści pojawiali się i do dziś pojawiają się dokładnie tam, gdzie USA, Izrael i Arabia Saudyjska widzą szanse na dobry biznes. Libia posiada złoża ropy naftowej. Afganistan produkuje ogromne ilości narkotyków. Syria i Irak to nie tylko ropa - są to przede wszystkim wrogowie Izraela i sojusznicy Iranu, największego rywala Saudów.

 

Oficjalnie, Amerykanie zwalczają tych złych, a tylko przy okazji testują coraz to nowsze maszyny wojenne. Wielka wojna wybuchła dokładnie 11 września 2001 roku i od tego czasu Stany Zjednoczone, we współpracy z Izraelem i Arabią Saudyjską, podpaliły szereg krajów w poszukiwaniu złych terroystów a przy okazji, za pomocą bomb, zaprowadzono wolność, równość i demokrację. Aby było to możliwe, amerykański rząd najpierw musiał "podpalić" siebie, co dokonano właśnie dzięki "zamachowi terrorystycznemu".

Problem w tym, że oficjalna wersja jest również tą ostateczną. Dopóki media piorą mózgi na masową skalę, ludzie nadal będą wierzyć w to co mówi rząd. Zrozumieją że atak na WTC był operacją fałszywej flagi ale dopiero wtedy, gdy "dziennikarze" powiedzą o tym w telewizji. W najlepszym przypadku może nastąpić masowe, niekontrolowane przebudzenie lemingów a wielu z nich może mieć, za przeproszeniem, ostry ból dupy.

Przed tym właśnie ostrzega były pracownik amerykańskiej agencji CIA, Steven Kelley. Arabia Saudyjska jest teraz narażona na masowe pozwy ze strony rodzin ofiar "zamachu" na WTC dzięki przyjętej ustawie JASTA. Pierwsze pozwy już wpłynęły do sądu w Waszyngtonie. Kelley twierdzi, że Saudowie mogą w zamian ujawnić kto był głównym organizatorem "ataku" z 2001 roku.

"Arabia Saudyjska na pewno skorzysta ze swoich zasobów aby pokazać, że w rzeczywistości jest, jeśli w ogóle, niewielkim graczem tej farsy. Izrael, syjonistyczny Mossad, CIA, NSA, rodzina Busha itp. są głównymi graczami" - powiedział Steven Kelley.

Były agent CIA dodaje, że jeśli królestwo Saudów ujawni tak wrażliwe informacje, Stany Zjednoczone i sojusznicy będą w poważnych tarapatach a nowy porządek świata legnie w gruzach. Rewelacje te zaszkodzą amerykańskim interesom za granicą, ponieważ "jeśli nowy porządek świata zostanie zniszczony, a Rothschildowie i wszyscy winowajcy zostaną ostatecznie osądzeni, jego odbudowa rozpocznie się od podstaw".

Kelley twierdzi również, że istnieje więcej dowodów wskazujących na kontrolowane wyburzenie, niż na atak terrorystyczny. Przecież wielu ludzi, w tym również rodziny ofiar tego tragicznego przedstawienia, wyraźnie wskazują na to, że amerykański rząd jest organizatorem, lub przynajmniej współorganizatorem operacji 9/11.

Pozostaje więc czekać na dalsze ruchy Arabii Saudyjskiej, Izraela i Stanów Zjednoczonych. Jak mówi pewne przysłowie: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Podczas gdy Zachód próbuje rozwiązywać swoje problemy, stroną która może na tym skorzystać niewątpliwie jest Rosja oraz Chiny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ulvhedin

Magister dlaczego wszędzie

Magister dlaczego wszędzie wtryniasz, że tylko chrześcijańtwo ludzi uratuj? Maryja nie mogła być dziewicą ponieważ urodziła dziecko - to się kłuci z logiką - Jezus był żydem, więc dlaczego miałby  zbawić goja - znowu brak logiki - Jeżeli Bóg Bibli jest taki miłosierny to dlaczego każe ludziom się bać całe życie?

Portret użytkownika basiaX988

Chrzescijanie (prawdziwi)

Chrzescijanie (prawdziwi) postepuja wg. nauk Jezusa. Nie maja za zadanie walczyc z niewiernymi ale dzielic sie swoja wiedza, jednak raczej daleko im od wojen itp. Gdyby wszyscy byli prawdziwymi chrzescijanami, wartoscia byloby zycie dobro i milosc, a nie pieniadze i skutki do ktorych prowadzi chec bogactwa. Co do dziewictwa Maryji, to wymysl kosciola, bo w Biblii jest wzmianka o rodzenstwie Jezusa co automatycznie pozbawia Maryji dziewictwa wiecznego. Mogla jednak urodzic bedac dziewica. Owszem Jezus urodzil sie w rodzinie zydowskiej, bral udzial w swietach itd. Ale Jezus byl wypelnieniem przymierza Boga z ludem Judy, i od Jezusa powinni zydzi zostac chrzescijanami no ale jak to sie skonczylo wszyscy wiemy. Jezus dal szanse kazdemu na zbawienie ale czy czlowiek to wykorzysta hmm??  Nie jest powiedziane ze tylko chrzescijanie sa najlepsi, kazdy bedzie sadzony za swoje wlasne uczynki, nie jako grupa. Wiec na zbawienie ma szanse kazdy. Bog nie kaze sie nikomu bac, Biblia jest po to aby ludzie wiedzieli i byli przygotowani. Diabel karmi sie strachem Smile

Portret użytkownika Taki

POLSKA mA 300 Zdrajcow

POLSKA mA 300 Zdrajcow ktorych Trzeba postawic przed SADEM !!!! ONI SPRZEDALI POLSKE Korporacja,CIEKAWE ile dostali w Lape.Niech Wiedza ze czeka ich Szubienica.Ja jestem TYLKO jedna zapalka w tym Pudelku Ale gdy WSZYSTKIE naraz sie zapala To Zadna reka Tego nie Utrzyma 

Portret użytkownika inzynier magister

Zbliżające się ujawnienie kto

Zbliżające się ujawnienie kto wysadził wieżowce WTC oraz wygrana Donalda Trumpa wskazują że eNWOwcy będą starać się wywołać wojnę światową ! wszystko się komplikuje więc ktoś chce wojny i zagłady cywilizacji chrzecijańskiej ! Jak pisze Admin3 w tekście o odgrażaniu się generałów amerykańskich to jakby się zgadzało z przepowidnią Maryi Dziewicy o nadchodzącej wojnie ! "Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja bę­dzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potęż­ne desanty będą lądować w głębi kraju.Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszyst­kie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczę­dzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powsta­ną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie to się nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawied­liwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obro­nę przeciwko Niemcom.Również walczyć ze sobą będą sami Niemcy, a Rosja wy­wrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na Wschodzie, za widmo klęski. Dopiero, kiedy Ro­sjanie dojdą do Atlantyku, ruszą przeciwko nim inne naro­dy bezpośrednio zagrożone. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się z walki na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast. Obojętność na krzywdy, bogacenie się kosz­tem innych, wywoła odwet. Przykładem będzie los Szwecji i Szwajcarii. Rosja, która sama też w przeszłości zdradzała, łamała podstępnie traktaty i umowy, tego samego zazna na sobie." cały tekst jest na tej stronie

http://www.apokalipsa.info.pl/objawienia/sekret_fatimy.htm#_Toc93811762

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika smisnykolo

nie istnieje coś takiego jak

nie istnieje coś takiego jak cywilizacja chrześcijańska, to jedynie odłam judaizmu stworzony na potrzeby samego szatana tak samo jak islam buddyzm i co tam jeszcze mają. W tej wojnie chodzi tylko i wyłącznie o zniszczenie słowian.

Strony

Skomentuj