Satanistyczna świątynia San Jose chce ochraniać muzułmanów

Kategorie: 

https://www.facebook.com/TheSatanicTempleSanJose/?fref=ts
Muzułmanie otrzymali nieoczekiwane wsparcie. Członkowie satanistycznego kościoła w San Jose i Minneapolis chcą ich chronić przed dyskryminacją, pisze The Washington Times.

 

 

W serwisie społecznościowym Facebook ogłoszono, że organizacja chce bronić lokalnych muzułmanów, narażonych na ryzyko dyskryminacji i linczu na tle niedawnych ataków terrorystycznych w Paryżu.
„Jeśli jesteś muzułmaninem z Minneapolis i boisz się wychodzić z domu w obawie przed linczem, przyjdź do nas. Pomożemy ci! Będziemy ci towarzyszyć w sklepie i w każdym innym miejscu publicznym!” – napisano w ogłoszeniu.
Członkowie kościoła satanistycznego w San Jose podkreślają, że post na portalach społecznościowych nie jest przeznaczony do reklamowania organizacji, ale jest to „gest prawdziwego współczucia dla innych ludzi."
„Wierzymy, że chrześcijańscy fundamentaliści, wymachujący bronią są bardziej niebezpieczni niż amerykańscy muzułmanie. Naszym obowiązkiem jest ochrona wolności tych, którzy stają się ofiarami ksenofobii" - powiedział Kurt Lendsman, przedstawiciel oddziału świątyni satanistycznej Minneapolis.
Co ciekawe, na oficjalnej stronie sekty znajduje się następujący wpis: 
„Religia musi być oddzielona od przesądów. Odcinamy się od szatana i archaicznych tradycji opartych na przesądach”.
Poinformowano, że obecnie jeszcze żaden muzułmanin nie skorzystał z oferty.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

Cześć,

Cześć,

Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek.
Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na [email protected]

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika prawdaoj

Jak widać zło stara się

Jak widać zło stara się połączyć w jeden oddział sataniści i Deash, ale numer,  trzeba wyciąć w pień jedno i drugie dziadostwa. Potępienia nie unikniecie, piekło juz na was czeka żeeby was pochłonąć.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Obcinanie głów, ćwiartowanie,

Obcinanie głów, ćwiartowanie, masowe mordy, gwałty, zniewalanie kobiet, tortury, wycinanie narządów, chęć wprowadzenia własnej doktryny religijno-ustrojowej na całym świecie, kompletny chaos, pedofilia, zoofilia i wiele innych zwyrodnień łączy te dwie ideologie - satanizm i islam. Dlaczego mieliby się nie wspierać? Przecież i tym, i tym o to camo chodzi. Wyłapać wszystkich i pal w dupę!!!

Portret użytkownika Zenek :)

"Kalifat Europa Wielka

"Kalifat Europa

Wielka Brytania w szoku. Rozpoczął się proces islamistów którzy w ciągu 13 lat zgwałcili 1400 dziewczynek „przygotowując je do dżihadu”… Niektóre dziewczynki trzymane były w piwnicach miesiącami i były wielokrotnie gwałcone „ku chwale Allaha”… Tłumaczono dzieciom, że lepiej dla nich zginąć w samobójczym akcie terrorystycznym ku chwale Proroka niż żyć z hańbą gwałtu.. A dzięki ich poświęceniu w końcu Mahomet zacznie rządzić całą Wielką Brytanią…
http://free-news.su/proisshestviya/7575-ekstremisty-gotovili-dzhihad"

(https://adnovumteam.wordpress.com/2015/12/27/syria-89-dzien-sprzatania-swiata/)

I "angielskie" władze przez te 13 lat oczywiście NIE WIDZIAŁY W TYM.... procederze.... PROBLEMU.....

Drugą kwestią jest liczba JESZCZE NIE ODKRYTYCH takich semickich szkół wojowników szkolonych do walki o Reich no 4 zwany NWO....

Sponsor rewolucji " 'uszlachetniania' krwi białego bydła z gejropy" na pewno stworzył i wyposażył ich wiele... Wystarczy popatrzeć mu w te przaśne oczy.....

Strony

Skomentuj