Sataniści przejęli kontrolę nad fragmentem autostrady w Arizonie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W stanie Arizona, sataniści stali się sponsorami odcinka autostrady łączącego miasta Phoenix i Tucson, informuje Huffington Post. Lokalny oddział organizacji „Świątynia Szatana" zwrócił się do Ministerstwa Transportu w Arizonie i zaproponował przejęcie na własną odpowiedzialność utrzymania porządku na autostradzie I-10. Władze państwowe nie wyraziły sprzeciwu.

 

Po zarejestrowaniu odpowiednich dokumentów i wniesieniu wkładu, „Świątynia Szatana" rozpoczęła sprzątanie autostrady. Strona internetowa organizacji opublikowała zdjęcia autorstwa jednego z uczestników przedsięwzięcia. Na zdjęciach sataniści z widłami w dłoniach zbierają śmieci do czarnych plastikowych worków.

 

Na poboczu zainstalowano specjalny znak, który informuje kierowców, że „Świątynia Szatana" sponsoruje tę sekcję autostrad. "Tutaj faktycznie pokazujemy, że satanizm jest prawowitą religią, pomimo faktu, że jest ona nieteistyczna" - powiedział jeden z założycieli sekty Stu de Haan.

„Świątynia Szatana" to amerykańska organizacja polityczna stworzona w 2014 roku, by walczyć o separację Kościoła i państwa, sprawiedliwość społeczną i równość. Wbrew nazwie, jej członkowie nie wierzą w okultyzm i nie wielbią diabła. W 2017 r. „Świątynia Szatana" opublikowała billboard krytykujący kary cielesne w amerykańskich szkołach. W 2016 roku organizacja potępiła nowe zasady postępowania z embrionem ludzkim w Teksasie, co doprowadziło do wzrostu kosztów aborcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Widzieliści przemówienie

Widzieliści przemówienie Morawieckiego dziś, właśnie leci w TVP, ojeny chyba pan Morawiecki wziął coś na uspokojenie bo słabo wygląda i dziwnie się wypowiada, wygląda na zmęczonego ! Musimy się modlić za Morawieckiego bo jest naszym premierem a dostał w kość od Żydów mocno ! Strasznie słabo wyglądał, pewnie jesrt mocno zestresowany bo prawdopodobnie go naciskają jakieś lewaki z waszyngtona w ramach nacisków żydowskich ! Wyglądał marnie, Kaczyński powinien go wysłać na urlop, gdzieś do ciepłych państw, może do Gecji na plaże ? Módlmy się za Morawieckiego żeby przetrwał !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika hyh

Ida na calosc jak z Polska.

Ida na calosc jak z Polska.

1) co zrobilibyscie Polacy gdyby do 2020 roku musieli Wam przesiedlic 5 mln Zydow z Izraela.?

2) co zrobilibyscie Polacy gdy do 2020 roku musza odmienic wersje EU zamienic na bolszewie socjalizm a byle panstwa UW na faszyzm

3) co zrobilibyscie Polacy by Was zamienic w faszystow a Wy nie chcecie jak Ukraincy ( z bylego bloku UW) nimi zostac?

Dlatego zydzi i NWO powielilo w swiat 30 mln razy Polska to faszysci...

 

 

Portret użytkownika Taki

Zobaczymy czy Satanisci.

Zobaczymy czy Satanisci. Opanowali....PAD..jezeli Nie podpisze Tej Ustawy o IPN to bedzie 

ZDRADA  POLSKI..jest to Najwazniejszy Podpis TEGO..Pana..od czasow II WS.

Jezeli podpisze to uratuje Swoja Glowe.A Nasz. Kraj moze spokojnie Spac i sie SMIAC z 

Amerykanskiej Ustawy 447.

Wielka POLSKA 

Portret użytkownika Wafel

PAD juz dawno temu zdradził i

PAD juz dawno temu zdradził i pokazał po której stronie stoi w głośniej sprawie Ustawy o KRS i SN oraz doprowadzając do zamachu stanu i obalenia rządu Pani Szydło pod koniec 2018. Tak więc wyluzuj, bo on już jest jasny jak prześcieradło po której stronie stoi. Więcej luzu emocjonalnego i oglądaj co się będzie działo Smile

Skomentuj