SARS-CoV-2 powstał w laboratorium a maski nie działają. Takie rewelacje tylko w mailach słynnego covidowego doktora Fauciego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańskie media upubliczniły treść tysięcy maili covidowego celebryty medycznego i głównego doradcy prezydenta USA ds. Covid-19, a także dyrektora w WHO, Anthonego Fauciego. Z maili wynika, że maski nigdy nie byly potrzebne i Fauci dobrze o tym wiedział. Na dodatek potwierdza, że tak zwani "bezobjawowo chorzy" nie zarażaja. Fauci ignorował również maile informujace, że wirus nie jest wcale taki groźny i że od 2019 krażył wśród ludzi.

Gazeta Washington Post, portal internetowy BuzzFeed i telewizja CNN pozyskały w drodze dostępu do informacji publicznej ponad 3000 stron e-maili dr. Fauciego, datowanych od stycznia do czerwca 2020 roku. Wnioski z lektury są porażające i stawiają konstruktorów pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 z Faucim na czele, w bardzo złym świetle.

 

Okazuje się, że Dr Fauci, iż doskonale zdaje sobie sprawę z bezskuteczności stosowania masek. Co więcej z jego maili wynika, że żadne lockdowny nie były nigdy potrzebne, bo COVID pod względem śmiertelności i powikłań nie różni się znacząco od grypy sezonowej.

"Maski są tak naprawdę dla zarażonych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na osoby niezarażone, a nie chronić niezainfekowanych ludzi przed nabyciem infekcji." - twierdzil w lutym 2020 dr A.Fauci

Jest tam jeszcze więcej rewelacji. Okazało się na przykład, że pan Fauci miał świadomość, że hydroksychlorochina to może być jeden z leków, które leczą Covid, mimo to od początku naciskał na wprowadzenie masowych szczepień preparatami po pierwszej fazie badań klinicznych. Na dodatek znany doktor od COVIDa przyznaje w korespondencji, że nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozsiewanie wirusa, a chyba każdy pamięta, że to było kamieniem węgielnym zamaskowania zdrowych ludzi.

 

Z maili Fauciego wynika wprost, że pandemia COVIDa została sztucznie wykreowana! Fauci kłamliwie stwierdził, że śmiertelność na COVID wynosi 2% i potem wszyscy powtarzali to jako fakt, mimo, że nieznana jest statystyka jaką się posługiwał. Potem WHO przyznało, że nie ma dużej różnicy między śmiertelnością na COVID-19, a śmiertelnością na grypę. Co więcej wszyscy chyba jesteśmy świadomi, że grypa nagle magicznie zniknęła i nikt nie naciska na szczepienia przeciw niemodnemu patogenowi. Niestety niemal nikomu nie wydaje się to dziwne i argumentują, że groteskowe karnawałowe zamaskowanie z którego drwił Fauci pomogło na grypę, ale nie pomogło na COvidka. Zaiste siła mediów wciąż jest przeogromna.

 

Co więcej Fauci przyznaje w mailach, że wirus SARS-CoV-2 został genetycznie zmodyfikowany. Co więcej to Amerykanie sfinansowali modyfikacje wirusa w celu zwiększenia jego agresywności! To nie jedna a dwie teorie spiekowe, które tym samym się odspiskowały. Zapewne dlatego właśnie Facebook oświadczył niedawno, że nie będzie już agresywnie cenzurował twierdzeń, że koronawirus wyciekł z laboratorium. Dotychczas gdy ktoś tak twierdził cenzorzy dwoili się i troili, aby takie teorie dyskredytować. Teraz ministerstwo prawdy wydało werdykt, że teoretyzowanie na temat wycieku zmodyfikowanego koronawirusa z laboratorium w Wuhan nie jest już teorią spiskową.

 

Jest to chyba największa bomba ujawniona w mailach Fauciego. Wygląda na to, że SARS-CoV-2 to wyprodukowana przez człowieka broń biologiczna wypuszczona w jakiś sposób z laboratorium wirusowego w Wuhan, ale to Fauci i jego wspólnicy przekazali Chinom kluczową technologię i fundusze na opracowanie takiej potencjalnej broni masowego rażenia! Czy to koniec doktora Fauciego a zarazem koniec pandemii?

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika LoL

Oh Baca, po ostatnich twoich

Oh Baca, po ostatnich twoich komentarzach a zwłaszcza odnośniki do twojej strony internetowej, już totalnie omijam twoje wypowiedzi. Na temat cw24 i Maciaka już pokazałeś samo dno i twoje teorie niczym sci fi i te qrwa liczby to już matematycznie już się śmieje do kwadratu.

Portret użytkownika baca

och... jeszcze jedna biedna

och... jeszcze jedna biedna sierota po oszołomie Maciaku Smile wejdź na jego filmy sprzed roku i napatrz się "źródeł" obywatela Maciaka... ze ścierwomediów (!) na ktore się powoływał w stylu "łolaboga wirus, wszyscy pomrzemy"... nie spał i czuwał żeby żadnych trumien z włoch lub nowego jorku nie przegapić no i się zesrał... no i non stop opierdalał wszystkich że się nie znają na polityce bo tylko on ją dla maluczkich objaśni jako że ją rozumie... a tymczasem w wyborach do szaletu we włocławku nie wygrał nawet posady szatniarza - specjalista politolog Maciak jak sama nazwa wskazuje jest politowania godny więc niech się zaszczepi i pójdzie na koncert Owsiaka - to przynajmniej przestanie siać panikę jak niedojebany histeryk.... teraz go nie oglądam, bo jest głupi, przewidywalny i nudny, ale zgaduję że pokazuje "tłumy we włoszech szturmujące punkty szczepień", ktore już zostaly dawno temu zdemaskowane jako otwarcie z obniżką popandemiczną.... włoskich firmowych sklepów Smile

ps Maciak z własnej nieprzymuszonej woli ochotniczo brał udział w zastraszaniu covidiozą i budowaniu niezdrowego napięcia i powinien razem z resztą zostać za to pociągnięty jak już opadnie kurz po tym ludobójstwie... ba, zarabiał na tym jeszcze kopiując i wklejając wszelkie nawet najdurniejsze fake newsy!!!! tylko po to żeby sobie nabić olglondalnuść i jakieś subiki - wyjątkowo wredna kanalia - możesz mu wsadzić nogę w dupe ode mnie Smile

 

Portret użytkownika 3plabc

Od 2016 spełnia się

Od 2016 spełnia się Apokalipsa, co za tym idzie wszyscy otrzymali "dar Ducha Świętego" co można wyczytać w Biblii, a co za tym idzie wszystko jest kwestią wiary i naszego podejścia w duszy do treści tam zawartych pisząc dyplomatycznie. Całemu ten Covidowi pomijając, że jest zwykłą infekcją towarzyszy również opętanie w duchu.... ciekawie się robi gdy opętanie (z uwagi na to że grzeszymy, albo pełnimy wolę demonów np. nosząc maseczki, oraz stosujemy się do obostrzeń sanitarnych) nie idzie w parze z infekcją i ktoś umiera z negatywnym wynikiem testu na Covid... opętani lekarze naturalnie nie wiedzą, jak to sobie wytłumaczyć etc. a o takich przypadkach już słyszałem. Jeśli ktoś jest mocno uduchowiony i świadomy tego to można nawet odczuć, jak niektórzy ludzie próbują wmawiać nam chorobę w duchu pomijając naturalnie media, które te bzdury upychają ludziom do głowy non stop. Mam np. bardzo wrednych sąsiadów, którzy w duszy podejrzewam już tak się zaprzedali szatanowi, że zaklinanie - co jest formą czarów weszło im w krew... 9 miesięcy, albo lepiej codzienni miałem wmawiany Covid i nic mnie nie rusza, nawet przeziębić się nie przeziębiłem, oparłem się z wszystkim na treści i codziennym czytaniu Biblii, też trochę się modląc, ale za przykład religijności to bym się na pewno nie stawiał i nic mnie jak na razie nie rusza. Inna kwestia to, ile ofiar mogą mieć, których naturalnie nie idzie im udowodnić, gdyż wszystko dzieje się w duchu. Jak zapisano w Ewangelii ciało bez ducha jest martwe, więc kwestia stanu ducha jest bardzo istotna.... ostatnio na przykład odnoszę wrażenie, że zapewne również moi drodzy sąsiedzi próbują zaklinać ducha w inny sposób co skutkuje demotywacją, czy wpływa na skuteczność podejmowanych działań etc. Ps. Sczepić się też bym odradzał, lepiej samemu przechorować, a w duszy przezwyciężyć opętanie, niż dobrowolnie tego ducha- w przyszłości "ducha bestii" przyjmować, a co za tym idzie stawać się nim zniewolonym. Szczepionka może zamknąć nas w duchu, czego skutkiem może być np. choroba tak jak autyzm, czy powikłania itd.

Strony

Skomentuj