Samoloty wypełnione uchodźcami lądują w Niemczech pod osłoną nocy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Oficjalnie, kryzys migracyjny został w Niemczech zażegnany. Coraz mniej ludzi widać na szlaku bałkańskim, nie widać prawie żadnych specjalnych pociągów i autobusów. Jednak nieoficjalnie, dużo mówi się o tajemniczych samolotach, które w środku nocy lądują na niemieckich lotniskach.

 

Maszyny pod osłoną nocy przyjmowane są w godzinach między 00:00 a 06:00. Takie informacje dotyczą między innymi lotnisk: Kolonia-Bonn, Hannover oraz bazy lotniczej Bundeswehry w Wunstorf. Ten ostatni przypadek jest szczególnie zastanawiający, bo nie ma żadnego szczególnego powodu, by lądował tam samolot pasażerski.

 

Loty w większości są z Turcji, ale zdarzają się również z Grecji i Egiptu. Krótko po wylądowaniu samoloty odlatują a wyświetlacze podają kierunek jako "nieznany". Charakterystyczne jest również to, że po pasażerów przyjeżdżają autobusy, które odbierają ich prosto z płyty lotniska tuż po wyjściu z samolotu.

 

Media oczywiście milczą na ten temat. Tak właśnie działa w praktyce "porozumienie" między Unią Europejską a Turcją - uchodźcy nie muszą już szturmować Europę na łodziach. Teraz otrzymują do swojej dyspozycji samoloty, docierają tu w bardzo krótkim czasie i lądują w samym sercu naszego kontynentu. Islamizacja odbywa się teraz na jeszcze większą skalę. Wszystko to dzieje się w tajemnicy, za przyzwoleniem UE.

 

Źródła: prawicowyinternet.pl / tapnewswire.com

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Rzeczywistość jest inna niże

Rzeczywistość jest inna niże ją widać lub sie nam mówi, że jest. To wszystko dla zmylenia społeczeństw krajów, którymi rządza elity unijne, a cel jest znany wykonawcom ( nie zawsze ) i organizatorom ( też nie zawsze), a znany jest decydentom z kręgu finansów, którzy za to wsztsyko płacą. Jak bedzie skutek , łatwo przewidzieć ?

Portret użytkownika Fred

Dopero teraz mainstream coś

Dopero teraz mainstream coś zaczyna jarzyć? Przeięż w MIEŚCIE ZAKAZANYM już

naście lat temu bije fraza RASY I NARODY MIESZA,ŁATWO ZAPNUJE NAD NIJAKIM

MIEEZAŃCEM.Podobnie PIĘKNY JAFET ZAKUTY W KAJDANACH.....

Dzije się od dawna realizacja pewnego lobalnego planu "pod egidą',ale posplstwo swiata

dostrzega to po jego realizaji,jak swinie w rzeźni.

Wszystko jest o tym opisane w - MIASTO ZAKAZANE NA  fredroman.blogspot.com

 

 

Portret użytkownika MiterMan

W książce Praktyczny idealizm

W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.
Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:
   Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską.
Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane (między różnymi rasami), to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną
To co napisał "mojeimie44"  stoi blisko prawdy jezeli  ominiemy mordowanie ludzi Biggrin lecz faktem jest iż biała rasa jest depopulizowana chemtrailem powodujacym kontrolowany czynnik urodzeń bialej rasy co skolei zwieksza tempo mieszania ras.... robią ludzkie kundle bez tozsamosci narodowej niszczac zarazem patriotyzm oraz nacjonalizm.... NWO w wiekszym skrócie....Van Rompuy zdobył nagrodę Coudenhove-Kalergi za największy wkład w białe europejskie ludobójstwo i zniewolenie. . . nowy europejski kundel poprzez zmieszanie ras utraci pewne aspekty inteligencji poprzez działanie intensywnej propagandy szlifującej stereotyp głupiego człowieka jak to ma miejsce w USA. i juz wiecie dlaczego Izrael ustanowił prawo zakazujące nielegalnych imigrantow oraz zabronil surowymi karami pomoc takim ludziom... doslownie mamy wojne bez strzalu a zarazem cichy noz w plecy w bezpiecznych krajach gdzie Ci co gwarantują to bezpieczeństwo naostrzyli dawno temu noże....

Portret użytkownika ACHILES

NO JA TU WIDZĘ INNE DANE I

NO JA TU WIDZĘ INNE DANE I PRZEKAZY OWEGO ZAGADNIENIA, kto tu kłamie, a kto prawdę w środkach masowego mas ogłupiania przekazuje, ZNOWU TYLKO CZAS NAM POKAŻE : 

O 50% wzrosła liczba przypadków, w których wydawana jest decyzja odmowy wjazdu cudzoziemcom na terytorium Niemiec – poinformowała gazeta „Neue Osnabrücker Zeitung”, powołując się na odpowiedź udzieloną przez niemiecki rząd na zapytanie partii Die Linke. Z informacji gazety wynika, że w pierwszej połowie 2016 roku decyzję odmowną otrzymało 13 324 cudzoziemców, głównie były to osoby chcące przekroczyć austriacko-niemiecką granicę. Według danych przekazanych przez rząd, prawie jedna czwarta pochodziła z Afganistanu. Wielu uchodźców przyjechało z Syrii, Iraku i Iranu. Na samych lotniskach nie wpuszczono do kraju 2 030 osób, głównie z Albanii. W 2015 roku wydano 8913 decyzji odmownych. Od września ubiegłego roku na niemieckich granicach znowu przeprowadzane są kontrole graniczne w związku z bezprecedensową liczbą uchodźców, w tym nielegalnych. Według MSW, w 2015 roku do Niemiec wjechało ponad milion uchodźców.

Portret użytkownika Mojeimię44

Wiem, ze macie rozne teorie

Wiem, ze macie rozne teorie na ten temat ale zaufajcie mi. Wiem to gdyz sam mialem to widzenie jakby to kiedys juz bylo i na tym portalu dokladnie to opisalem. Jesli myslicie, ze niemieckie lewactwo nie poszlo po rozum do glowy to jestescie w bledzie. Pisalem okolo roku temu na tym portalu, ze za kilka lat wyjdzie najwieksza afera w historii swiata z "torrentem" na czele. Myslcie sobie co chcecie ale ja wam napisze jak jest. Niemcy przeksztalcily opuszczone fabryki, przywrocily do dzialania kilka obozow pracy z drugiej wojny swiatowej i wybudowaly nowe obozy dla uchodzcow. Nie myslcie jednak, ze to jest humanitarne. Oni w tych obozach wmawiaja ludziom, ze najpierw musza ich zaszczepic. Podaja im dawke trucizny zatrzymujaca serce a na koniec wrzucaja ich do specjalnego basenu z wylanym jakims kwasem, ktory rozpuszcza cialo i kosci praktycznie doszczetnie. Stad jest tylu zaginionych uchodzcow w niemczech. Nie zastanawia was los ok. 20 tys dzieci uchodzcow ktorzy zagineli bez sladu w samych niemczech?. oni juz sa u allacha. To jest depopulacja na calego. Nie musicie mi wierzyc, nie zmuszam nikogu ale ja na 100% jestem tego pewien. Jezeli dobrze poukladacie fakty w swoich glowkach, dobrze poczytacie to sie dowiecie, ze mam racje. Przykro mi. Dodam tylko, ze to co Unia Europejska odpierdziela teraz to hitler przy tym to pikus.  Polska tez nie jest taka idealna. U nas przy granicy z niemcami tez takie osrodki powstaja i powstawac beda. Afera wyjdzie. Ludzie w czasach drugiej wojny swiatowej tez nie wiedzieli o obozach hitlerowskich. Prawda wyszla po wojnie. Teraz w czasie III wojny prawda wyjdzie w trakcie.

Portret użytkownika lipka

Każdy młodzieniec, który nie

Każdy młodzieniec, który nie mając dokumentów podał swój wiek np. 14 lat mając 19 został zarejestrowany jako dziecko. Kto widział tyle dzieci w dorosłych byczkach niech ich teraz szuka. Dlaczego w ramach akcji przyjmowania uchodźców nie wpuszczano kobiet z dziećmi ale samych młodych, zdrowych, w sile wieku mężczyzn, którzy tak wyglądali na dzieci jak ja na Chinkę. Bez wielkiego rozgłosu można wielu "uchodźców" zobaczyć u nas na ulicach. Kto ich sprowadził, kim są, jakie mają zamiary? Nikt nie wie, kobiet nie widać ale właśnie młodych facetów z ciemną karnacją i nie są to Hindusi ani Cyganie. 

Portret użytkownika Ricelord_

Tylko że to nie ma sensu.

Tylko że to nie ma sensu. Wywołanie konfilktu na terenach wschodnich a następnie bombardowanie terenów przyczyniłaby się do depopulacji znacznie szybciej i taniej, niż zwożenie ludzi do Europy. Nikty by na to nie zareagował bo konflikt w Syrii czy na Ukrainie to też wielka ściema ale nikogo to w Europie nie obchodzi.

Portret użytkownika ACHILES

Nowy szlak dla uchodźców.

Nowy szlak dla uchodźców. Przez Białoruś do Polski

Coraz więcej uchodźców przybywa do Unii Europejskiej przez Białoruś. Z Brześcia jadą pociągiem do Polski, do Terespola. Tu występują o azyl.

W ostatnim czasie coraz trudniej jest kupić bilet na poranny pociąg relacji Brześć-Terespol. Koleją można szybko i niedrogo z Białorusi dotrzeć do pierwszego dworca na terytorium Unii Europejskiej, do Terespola. Kiedyś pociąg na tej trasie składał się z 3-4 wagonów, teraz jest ich 8. Więcej niż połowę biletów wykupują ludzie przybywający z Kaukazu i byłych republik radzieckich w Azji Środkowej.

czytaj więcej, na :

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-szlak-dla-uchodzcow-przez-bialorus-do-polski/hv27m7

http://www.dw.com/pl/nowy-szlak-dla-uchod%C5%BAc%C3%B3w-przez-bia%C5%82oru%C5%9B-do-polski/a-19464116

i komentarze:

~pilny obserwator sytuacji : Już w Krakowie to trudno usłyszeć polski język.Wszędzie pełno tych "przyjezdnych".W autobusach słychać tylko ich gdyż głośno że sobą rozmawiają.Są bardzo pewni siebie.Wątpię by Polacy tak się zachowywali na emigracji.Jeżeli będzie tak dalej to PiS czekać będzie los poprzednich rządów.Ludziska mają dość i nie pałaja miłością i sympatią do przyjezdnych że wschodu.Warunkowo PiS rządzi bo miał nie wpuszczać obcych.Tymczasem obserwujemy i odpowiednio wynagrodzimy rządzących.

~tom : Kiedy polskie władze przestaną wreszcie wpuszczać Czeczenów, ponieważ oni następnie przedostają się do Niemiec i Austrii a następnie dokonują najwięcej uciążliwych dla ludności przestępstw zaraz po Somalijczykach. Już kilka razy władze niemieckie i austriackie sygnalizowały, że tracą cierpliwość i zaczną ich niebawem odsyłać do Polski. Grzecznie się spytam ... do czego nam są potrzebni niezwykle uciążliwi przestępcy z Kaukazu lub zdeklarowani islamiści ze środkowej Azji?

~Grazyna : Czeczenia została odbudowana a ci, którzy ją opuszczają to nie uchodźcy. Może zafundować im środki antykoncepcyjne, żeby nie płodzili po 10 dzieci, gdy nie mają rzekomo pracy. Czeczenów przerobiliśmy podczas wojny rosyjsko-czeczeńskiej i są to bardzo złe doświadczenia. Lenie, którzy nie chcą ani się uczyć ani pracować, a często są zwykłymi przestępcami. Należy wszystkich odsyłać z powrotem i chronić Polskę przed tą inwazją.

p.s A TAK ŻYJĄ OBECNIE UCZCIWI I GRZECZNI CZECZENI W SWOIM KRAJU , pod czują opieka ich obecnego Prezydenta Kadyrowa :

https://www.youtube.com/watch?v=e_HZ_kTjXqY

https://www.youtube.com/watch?v=C69gymyvG2I

https://www.youtube.com/watch?v=ECyxtqttucc

https://www.youtube.com/watch?v=5LmR_bkbVjA

TO NIE FOTOMONTAŻ, ZOBACZCIE WSZYSTKIE FILMY NA WŁASNE OCZY SAMI !!!

Portret użytkownika SONIA

cel jest jeden zniczyć

cel jest jeden zniczyć chrześcijastwo ,im nie są potrzebne kobiety zawinnęte w materiała tylko zniszczyć resztki łacińskej kultury ,ich plan jest widoczny o co chodzi ,Bogu dzięki że my się jescze bronimy 

Portret użytkownika ACHILES

CHYBA JEDNAK SIĘ ZACZYNA, TO

CHYBA JEDNAK SIĘ ZACZYNA, TO CO JEST NIEUNIKNIONE, A CO PRZEWIDYWAŁEM JESZCZE PRZED WYBORAMI szatańskimi : 

Poroszenko: najwyższy stopień gotowości sił w pobliżu Krymu i w Donbasie

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko oświadczył w czwartek, że zarządził wzmocnienie gotowości bojowej wszystkich ukraińskich sił, stacjonujących przy granicy administracyjnej z zaanektowanym przez Rosję Krymem i przy linii walk z separatystami w Donbasie.

czytaj więcej, na : 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poroszenko-najwyzszy-stopien-gotowosci-sil-w-poblizu-krymu-i-w-donbasie/6fytsr

BANDEROWSKI DYWERSANT ZATRZYMANY, NA KRYMIE 

Ze względu na sytuację na Krymie Ukraina zadeklarowała gotowość zwołania Rady Bezpieczeństwa ONZ.

A TU FILMY, CO ZNALEZIONO, PRZY TYCH DYWERSANTACH banderowskich :

https://www.youtube.com/watch?v=Qpb6b3L6g9o

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=cDlrr8mvPJw

Otóż w nocy z soboty na niedzielę w pobliżu miejscowości Armiańsk doszło do strać rosyjskich wojsk i straży granicznej z uzbrojoną grupą, która usiłowała nielegalnie przedostać się od strony Ukrainy na teren Krymu. Podczas próby zatrzymania grupy ukraińskich dywersantów zginął funkcjonariusz rosyjskiego FSB oraz żołnierz.

Do podobnego incydentu doszło również następnej nocy, czyli z niedzieli na poniedziałek, ale tu ukraińscy sabotażyści wspierani już byli ciężkim ogniem z broni ręcznej i opancerzonych wozów bojowych od ukraińskiej strony granicy. W wyniku walk zginął jeden rosyjski żołnierz a dziesięciu zostało rannych. Udało też się schwytać kilku ukraińskich dywersantów, którzy obecnie są intensywnie przesłuchiwani.

Jak podał wczoraj rosyjski „Kommiersant”, uczestnikami ukraińskich grup terrorystycznych są byli mieszkańcy Krymu, którzy zostali przeszkoleni na Ukrainie. Część z nich posiada rosyjskie dokumenty, ale ich autentyczność dopiero jest weryfikowana.

Łącznie udało się aresztować pięciu członków z jednej takiej grupy, zaś dwóch podczas wymiany ognia zginęło.

http://www.kommersant.ru/doc/3060170

czytaj więcej na : 

https://adnovumteam.wordpress.com/2016/08/11/wojna-domowa-na-ukrainie-537-dzien-od-nowego-rozejmu/

p.s Znowu szatańskie siły zła mocy POD PRZYKRYWKA OLIMPIADY, CHCĄ PODPALIĆ NASZĄ ZIEMIĘ:

W 2008 ROKU ROZPALILI KOCIOŁ GRUZIŃSKI, podczas olimpiady w Pekinie.

W 2014 ROZPALILI MAJDAN, NA UPADLINIE, podczas zimowej olimpiady w Soczi

A TERAZ CHCĄ JUŻ PODPALIĆ CAŁY ŚWIAT, korzystając z olimpiady w Rio, gdyż ich moc i siła SIĘ KOŃCZY I WYCZERPUJE I ZOSTANIE CAŁKOWICIE POKONANA, JAK ich diablica NIE ODZIEDZICZY zła imperium ZA OCEANEM . 

Portret użytkownika Red

Te wszystkie manewry to nic

Te wszystkie manewry to nic innego jak budowanie Armii UE. To najwieksza od II WŚ logistyczna akcja. Polska bedzie tylko polem zabaw. Kolejny cel po Putinie to Chiny dlatego jest ta skala i rozmach. Potrzebna jest 2 mln armia i dlatego troją sie i dwoją bo do 2018 malo czasu.

Strony

Skomentuj