Samolot z 43 pasażerami na pokładzie zderzył się z ptakami

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/AaronKatersky/status/1280462283962036225/photo/1

Samolot z 43 pasażerami na pokładzie zderzył się z ptakami i wykonał awaryjne lądowanie na lotnisku Johna F. Kennedy'ego.

 

Szczęśliwie samolot wylądował na lotnisku im. Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku z powodu uszkodzeń spowodowanych zderzeniem z ptakami – poinformowała służby prasowe przewoźnika. Na pokładzie było 43 pasażerów. Na szczęście nikt nie został ranny. Po zderzeniu w nosie maszyny pozostało ogromne wgniecenie.

 

Delta Airbus A319 zmierzał z lotniska Palm Beach na Florydzie do nowojorskiego lotniska La Guardia. Ptaki uderzyły w nos samolotu, gdy zbliżał się do Nowego Jorku, uszkadzając sprzęt radarowy.

 

Początkowo piloci myśleli, że przyczyną szkód mógł być silny grad, zanim ustalili, że winne są ptaki. Po bezpiecznym lądowaniu na płycie lotniska widać w pełnej krasie, że przedni stożek Airbusa został całkowicie zmiażdżony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika baca

w tym artykule nie mającym

w tym artykule nie mającym dla nikogo  absolutnie żadnego znaczenia, nie napisałeś talinn czy "na pokładzie było 43 osób" prawnych czy fizycznych... a przecież to też jest bardzo nieważne...

ważne jest to natomiast że mamy wbrew własnej woli prawo morskie i stąd z dupy wzięte nazwy "na pokładzie samolotu" albo "port lotniczy" zamiast "w samolocie" lub "na lotnisku"... i stąd "kapitan" zamiast "pilot" i reszta "morskiej" , czyli pustej nowomowy

 

Portret użytkownika mroczne wydmo

Bo samolot, to statek

Bo samolot, to statek powietrzny. Z angielska "airship". Poza tym wydaje mi się, że oglądasz Niezależną TV. Powstaje jedynie pytanie, czy wąchasz swoje skarpety celem zpotęgowania odlotu.

Skomentuj