Samolot z Donaldem Trumpem na pokładzie awaryjnie lądował w Nashville

Kategorie: 

youtube.com

Samolot Boeing 757 przewożący miliardera Donalda Trumpa, kandydata na prezydenta USA z ramienia Partii Republikańskiej, awaryjnie lądował na lotnisku w Nashville (Tennessee), donosi ABC.

 


Według Federalnej Agencji Lotnictwa Cywilnego, samolot zmienił trasę po zgłoszeniu problemów z silnikiem. W tej chwili Federalna Agencja Lotnictwa (FAA) bada przyczyny tego zdarzenia.


Trump, po awaryjnym lądowaniu w Nashville, poleciał w dalszą drogę innym samolotem. Wcześniej Trump zaatakował Teda Cruza, swojego przeciwnika i kolegę partyjnego, który wygrał prawybory w Iowa.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika XaX

Czyżby próbowano się pozbyć

Czyżby próbowano się pozbyć niewygodnego człowieka tak jak pozbyto się JFK albo Kaczyńskiego u nas? Śmierdzi mi to celowym działaniem bo jakoś dziwnie awarie czy wypadki przydażają się osobom które nie podzielają zdania lewicowców ...

Portret użytkownika achiles

Ten Tramp, to niezła

Ten Tramp, to niezła współczesna zagatka, w co on gra i na kogo, wie tylko on, lub jego mocodawca, jeśli jest TAKOWY. Podoba mi się to co zazwyczaj on mówi w swej kampanii, ale już nietakich CUDAKÓW widywałem i słyszałem, a potem WYCHODZIŁO SZYDŁO Z WORA. Jak jest z nim, czas pokaże, ale chciałbym, by on był prawdziwy, jako szczera ALTERNATYWA, dla szatanów zjednoczonych, po tym co się u nich wyprawia, odkąd ZIMNA WOJNA W ICH MNIEMANIU została zakończona. 

Skomentuj