Samobójstwo pilota najbardziej prawdopodobną przyczyną katastrofy lotniczej we francuskich Alpach

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Pierwsze ustalenia śledczych badających przyczyny katastrofy lotniczej we francuskich Alpach są przerażające. Zapisy mikrofonów kabinowych wskazują na to, że to drugi pilot celowo nie wpuszczał do kabiny kapitana, który wyszedł do toalety. Zamknął się i rozpoczął zniżanie, które zakończył rozbijając się o góry.

 

Z nagrania, o którym poinformowały jako pierwsze media amerykańskie, wynika, że pierwszy pilot pukał, a potem walił w drzwi kabiny, która została zamknięta od środka. 28 letni Niemiec - Andreas Lubitz. Skończył bardzo prestiżową szkołę lotniczą Lufthansy i z tą firmą związana była cała jego kariera. Do tej pory uważano, że niemiecka linia ma wzorowe procedury. Ewentualny samobójca zdołał przejść wcześniej wszystkie psychotesty.

Andreas Lubitz - Źródło: twitter

Eksperci zwracają uwagę, że drugi pilot nacisnął intencjonalnie przycisk Flight Monitoring System, używany przy obniżaniu lotu. Wskazuje to na to, że miał on świadomość, iż doprowadzi do rozbicia samolotu w Alpach. Rzecznik Lufthansy powiedział, że zamordowanie 150 osób nie można nazwać samobójstwem. Nikt nie potrafi też wskazać jego ewentualnego motywu.

 

Pod uwagę brane jest załamanie nerwowe, depresja i temu podobne choroby, które mogą powodować tendencje samobójcze. Dziwi trochę fakt, że według przekazów medialnych odzyskano 30 minut nagrania z kokpitu tego lotu i głos rzekomego samobójcy nie brzmi szczególnie inaczej. Potem po zamknięciu kokpitu i rozpoczęciu obniżania Andreas Lubitz nie odezwał się ani razu mimo licznym nawoływaniom zrozpaczonego pilota. Według śledczych był jednak przytomny, bo nagrał się też jego oddech.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Sik -orski kilka minut po

Sik -orski kilka minut po roztrzaskaniu pewnego samolotu wiedział i twierdził, że to wina pilotów.
Dla śmierdzieli nie jest ważne, co było, tylko jak to przedstawić tłuszczy.
Ścierwomedia na polecenie zrobiły z pilota wysokiej klasy wariata.
Teraz to nawet jego rybki z akwarium potwierdzą, że coś z nim było nie halo.

Portret użytkownika perflej

Na zdjęciu widać

Na zdjęciu widać uśmiechniętego i zrelaksowanego młodego człowieka, zrealizowanego zawodowo - bo inaczej nie da się nazwać tego faktu - a to jest taki fakt, że facet robiąc karierę pilota linii cywilnych (fucha/kasa) i to jeszcze w zamożnym/bogatym kraju jakim jest RFN (bez podtekstów politycznych ale etniczni Niemcy to mimo wszystko najzamożniejsza nacja w RFN...i tu może już niektórzy czają o czym piszę ...), pracującym dla prestiżowej firmy o ... ugruntowanej pozycji światowej/międzynarodowej musiał być zrealizowany zawodowo.

Taki fakt bardzo łatwo można wytłumaczyć od strony nauk politologicznych - tzn. mnie nie dziwi to, że taki koleś mógł sobie coś ubzdurać i z*jebać te 150 osób razem z sobą w dzisiejszych czasach będąc "takim Niemcem". Tyle, że ultra ciężko byłoby sobie coś takiego wyobrazić np. na analogicznym przykładzie Niemca z lat 50-ych XX w., który żył pod rządami chadecko-konserwatywnego premiera K. Adenauera-poniekąd nie euro socjalisty ale osoby o dużym zacięciu do gospodarki wolnorynkowej. Co kraj to obyczaj i ma to także przełożenie wtedy gdy ktoś krajem rządzi w taki a taki sposób, na taką a taką modłę

Dlatego mnie nie dziwi to, że komuś udowodnili "świra". A co w tym nienormalnego jest. W Rosji np. jest najwięcej popełnianych samobójstw na tle Europy. Czy coś takiego mogłoby się stać w Rosji ? Z takim (rzekomym-?) wariatem ?

Tyle pitolenia na temat projektu super Jewropy pajaców z Brukseli. Lepszym jednak wytłumaczeniem jest to, że tam mógł mieć miejsce zamach terrorystyczny ze strony islamskich radykałów - więc - jeśli tak było, to wiadomo, że od razu wymyślono "bajeczkę". Przecież po Charlie Hebdo Oni nie mogą powiedzieć, że był zamach islamistów. Kolejna rzecz - Europa/EU - nie jest tak szczelnie chroniona jak to ma miejsce w USA/Kanadzie, nie aż w takim stopniu. Swego czasu służby wywiadowcze USA poinformowały swych sojuszników z Europy, że ta nie jest gotowa - bez wsparcia USA - na odparcie tego typu zagrożeń jak zamach terrorystyczny, który mogą przeprowadzić - obecne - wyspecjalizowane komórki terrorystyczne.

Ostatnia rzecz dotyczy - nazwijmy to *globalną/całkowitą współpracą - całego tzw. bloku "Zachodu" przy kryzysie Ukraińskim. Gdzie część tu komentujących z Was widzi jakiegoś rodzaju technikę w stylu włożenia kija w szprychy koła od roweru. Gdzie Wy tu widzicie, na czym to polega, że niby miałaby nastąpić jakaś *mobilizacja* sojuszników europejskich przez USA ? W jakim celu ? Za porozumienie z Mińska ? A co tam takiego się wydarzyło co miałoby tak w*urwić Amerykanów ? Mińsk 2 to była ostatnia - dyplomatyczna próba - powstrzymania dalszej ofensywy separatystów, czyli próba zatrzymania ich przygotowań do dalszego, zwycięskiego marszu na Mariupol, a w dalszej kolejności na Odessę - by odciąć Ukrainę całkiem od Morza Czarnego.

No chyba, że USA "grało" na rozwój eskalacji konfliktu na Ukrainie, by sumą sumaru w końcu to ekipa z Kijowa całkowicie podporządkowała sobie zbuntowane prowincje. Ale to też jest durne wytłumaczenie. Najpierw USA musiało bardzo ściśle współpracować z Europą Zachodnią/EU/RFN-Francja .... by w ogóle wypalił im sponsorowany bezpośrednio przez nich pucz w Kijowie, a teraz mieliby *dyscyplinować* RFN/Francję/EU - durne prawda ? Tak myśląc to można rozumieć jeszcze wiele poprzez abstrakcję, np. to że nie ma czegoś takiego jak strategiczne partnerstwo RFN/FR na terenie Euro Azji ... i w chwili obecnej W. Putin - ze względu na Ukrainę - to ma aż tak wolną rękę w ustalaniu starszeństwa w tym strategicznym porozumieniu, że aż mógłby wysadzić sobie w powietrze samolot Lufthansy. To przecież też chore jest.

Przecież zamachowcy z Charlie Chebdo to nie były "czubki/fanatycy" w stylu naszej dzieciobójczyni "Madzi z Sosnowca", którą ekscytowały się mainstream media. To są produkty ustroju EU - euro socjalizmu. Ten facet naprawdę mógł być "czubkiem", on nie miał powodów ideologicznych do popełnienia takiej zbrodni. Że niby co ? Bogaty, popsuty od podstaw filozoficznych życia, obywatel ultra lewicujących Niemiec, to nie może być produkt kretyńskiego ustroju - euro socjalizmu ? Może być i właśnie "taki wariat" mógł zabić 150 osób plus siebie .... i to bez podstaw ideologicznych.

Portret użytkownika ŚZwiTT

1.21...Jeżeli mnie coskolwiek

1.21...Jeżeli mnie coskolwiek w zachowaniu lu:DZIwi...to ? Bezdenna...ich(?) nie:MMMM+"M"ądrość...:
oto dziś...przelatuje obok ziemi skała 1 km śr.ocierając się niemal o nią czyli: blisko coraz bliżej UPADKU giga skały zrównującej z ziemią miasta,kraje czy kontynenty...a wy NIC...kopletnie nic sobie z tego nie robicie !
Nie podejmujecie żadnych przeciwdziałań,przygotowań do ochrony...
???????????????????????????????
Natomiast zawalenie 2 śmiesznych wieżyczek...przez samoloty wyzwoliło giga inwencję w zapobieganiu podobnym zdarzeniom na przyszłość...wydano mldy na zabezpieczenia !!!
No i DZIŚ okazuje się,że...terrorysta pojawia się po drugiej stronie "barykady" !
I CO TERAZ ??? Kolejne cuda niewida w zabezpieczeniach ?Kolejne mldy w...BŁOTO ?
  A KAMIEŃ...wielki...coraz większy ...coraz bliżej i bliżej...
================================================================================ "."

Portret użytkownika Zenek :)

Ten "wypadek" jest dziwny ale

Ten "wypadek" jest dziwny ale nie daltego iż się zdażył tylko dlatego iż PO ZALEDWIE kilku gozinach WIEDZIANO ZE 100% PEWNOŚCIĄ, ŻE TO BYŁO SAMOBÓJSTWO. Jak zaginął malaj ze złotem i chińskimi naukowcami to wmuszanie w widzów informacji "TO BYŁO SAMOBÓJSTWO, NIE SZUKAJCIE, NIE INTERESUJCIE SIĘ, TO NA PEWNO BYŁO SAMOBÓJSTWO" też było doskonale widoczne.

Człowiek to takie "zwierze" jakie w stanie stresu jest w stanie PODPROGOWO PRZYJĄĆ I ZAPAMIĘTAĆ WSZYSTKO. Dlatego też po każdym żydowskim "false flag" nazistowska propaganda URABIA WIDZÓW tak by prosemickie stało na wierzchu.

Tu mamy francuzów i niemców, strony jakie złamały zakaz żydków na rozmowy dyplomatyczne z Rosją. Ba nawet bez zgody centrali ośmieliły się podpisać zawieszenie broni zwane Mińsk-2 ośmieszając swoich nazisponsorów z albionu.

Mamy też Francję i niedawny "zamach" na żydowski brukowiec "obsrany mojrzesz". W wyniku tego zamachu zaczęła się nagonka na ..... ARABÓW ... wkręcanych w dokonywanie tych zamachów mimo, iż od miejsca ich popełnienia bywali setki kilometrów dalej. Ale "służby" wiedziały lepiej podrzucając ich dokumenty na miejscach wydarzeń"...

Teraz mamy "pilota" jaki wedle mendiów "popełnił samobójstwo" wraz z osobami na pokładzie. Ale czemu nie ma brania pod uwagę opcji, iż drugi pilot, ten co wyszedł "pogadać", go ZWYCZAJNIE ZABIŁ zostawiając magnetofon z nagraniem i wyskoczył z samolotu jak to miało i zaobserwowano u malaja "zestrzelonego" nad Noworosją?

Czemu nie ma przyjętej w rozważaniach opcji iż "zasłabł", "miał zawał", "zasnął z przemęczenia".... tylko od razu mu się wciska iż był PSYCHICZNY (klinika gdzie był przed lotem .... mógł być on albo ktoś PRZEBRANY ZA NIEGO), i ten NACHALNY.... arabski ślad w osobie jego "narzeczonej". To pachnie zwyczajnym ZAMACHEM, ŻYDOWSKIM ZAMACHEM by przeforsować w Europie rasistowskie antyarabskie prawo by ... WYMUSIĆ TAK .... bunt mniejszości arabskich i rewoltę w Europie. Bo skoro plan A i zadyma z Rosją nie wypaliła to nazi z buckingham właśnie sięgają po plan B - rozpalenie Europy w wojnie religijnej ....

A goje w samolocie to tylko ofiara dla ich demona z żydowskich bluźnic. Kolejne ofiare żydowskiej nienawiści do tych co BÓG UMIŁOWAŁ....

Żydowstwo poświęci USA w wojnie z Rosją i Chinami bez mrugnięcia oka. Spiskowcy i manipulanci siedzą w Londynie. Funt podobnie tonie jak USD tylko zamierza zatonąć już po wywołanej rękami swoich parazytów wojnie .... 3 wojnie światowej....

Teraz żydowstwo poświęca Europejczyków dla swojej władzy, ratowania "światowej gospodarki" i dalszej możliwości wyzysku lichwą. Niedługo znowu się będą naradzać, na wypadek jakby plan B zawiódł, nad planem C, D .... aby tylko Europa a później cały świat STANĄŁ W OGNIU WOJNY bo się życie na krechę u elit kończy. Bo trza będzie żydkom, pooddawać nakradzione na gojach mająteczki..... bo trza im się będzie wynieść z okupowanych krain i zacząc własnymi rękami grzebać w ziemi za robakiem do zeżarcia.... Więc wojna..... im tylko w głowach.... i podchody JAK JĄ ROZPĘTAĆ BY SIĘ GŁUPIE GOJE NABRAŁY NA ŻYDOWSKĄ NAZISTOWSKĄ PROPAGANDĘ.

A TO BYŁ ZAMACH A NIE SAMOBÓJSTWO...

TERAZ WYCZEKUJCIE NOWYCH ANTYARABSKICH USTAW JAKIE HYCKIEM WYSKOCZĄ Z SZUFLAD. JUŻ "CUDOWNIE" GOTOWE DO UCHWALENIA.

Bo na pewno wyskoczą.... bo DOLAR, GB, ojro.... TONIE .....

Portret użytkownika Normin

  Witaj Zenuś. Cieszę się, że

 
Witaj Zenuś. Cieszę się, że wracasz do formy. Bardzo trafne spostrzeżenia. Brakuje mi tylko Twojego dawnego optymizmu i tego krzepiącego „niach, niach”. Myślę, że PRZEBUDZENI już na „gołe oczy” widzą iż ścierwojadom coraz bardziej krucho koło tyłków się robi, a i oni sami zaczynają to odczuwać. Tak więc robi się coraz ciekawiej.A więc pozdrawiam Ciebie i wszystkich PRZEBUDZONYCH.
 PS. Czy jest możliwa tak szybka ekspertyza??? – Jeśli „przygotowuje” się ją jeszcze przed zdarzeniem to oczywiście, że tak. 

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

i skazali niewinną dusze na

i skazali niewinną dusze na mase negatywnej energii aby tylko zatuszować prawdę i nie płacic odszkodowań ,dobrze że to kłamstwo też wyjdzie na jaw ,zresztą teraz już wszytko wyjdzie na jaw ,wojnynie będzie w europie ,usa nie ma pomysłu jak zaatakowac rosje aby ludzie uwierzyli ze to ona zaatakowala europe ,natomaist śwaideomość ludzi bedzie teraz wzrastać bardzo szybko widząc prawde o smoleńsku ,i rządach po pelnych morderstw i afer ,anomalie pogodowe pokaza ża mamy okres zmian o jakich nam sie nie snilo a upadek systemu i poiżeranie się rządów na wzajem rozsypie unie .Czeka nas ciezki czas dla tych co myslą zę pieniadzem zalatwia wszystko ,a łątwy dla tych co widzą i wiedzą co sie dzieje .zło będzie pożerało swoje dzieci bo nie ma energii do istnienia ,nie ma duzej wojny ,nie mozna sprowokowac znaku wojny ,wiec zostalo jeszcze obudzic tych któzy wierza w system a to zrobia pogodą i uapdkiem rządów i tak az zapanuje pokój .

Portret użytkownika Normin

Aron, te minusy

Aron, te minusy odzwierciedlają poziom świadomości tzw. społeczeństwa, a z tym jest baaardzo cieniutko. To się zmieni, bo kiedyś musi to nastąpić. Prawa natury są nieubłagane – im większy opór tym większe „pierdyknięcie” – oj będzie się działo. Tak więc nie zrażaj się i rób swoje czyli to do czego masz powolanie. - Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj