Salaficki kaznodzieja, który chciał "nawracać" Polaków na islam, trafi do więzienia

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/N24

Pozytywne wieści dobiegają do nas z sąsiednich Niemiec. Islamski kaznodzieja oraz promotor prawa szariatu Sven Lau został właśnie skazany na karę pozbawienia wolności. Dowody jednoznacznie wskazują na jego powiązania z terrorystami.

 

Sven Lau to znany w Niemczech kaznodzieja, który w 2014 roku wraz z grupą islamistów utworzył policję religijną pod nazwą "Shariah-Police". Muzułmanie ubrani w pomarańczowe kamizelki odblaskowe zajmowali się patrolowaniem ulic w mieście Wuppertal, gdzie zaczepiali Niemców, prawili swoje morały, zabraniali spożywania alkoholu i słuchania muzyki - czyli krótko mówiąc wszystkiego, co jest uznawane za niezgodne w islamie.

Grupa szybko została rozwiązana a jej członkowie zatrzymani przez niemiecką policję. Ich sprawa była dwukrotnie rozpatrywana przez sąd, lecz ostatecznie uznano, że islamiści z "Shariah-Police" nie złamali prawa. Kompletnie zignorowano fakt, że radykałowie próbowali siłą zaprowadzać prawo szariatu i zamiast tego zwrócono jedynie uwagę na ich uniformy.

 

Jednak przeciwko Svenowi Lau toczyła się osobna sprawa. Islamista został oskarżony o wspieranie grup terrorystycznych w Syrii, co ostatecznie udało się potwierdzić. Salafita zapewnił bojownikom wsparcie finansowe oraz sprzęt wojskowy pod przykrywką pomocy humanitarnej, a także zaaranżował ślub islamisty z 16-letnią dziewczyną z Austrii.

 

Sven Lau trafi teraz do więzienia na 66 miesięcy, gdzie będzie mógł sobie żyć na koszt podatników. Mimo jego izolacji, kaznodzieja prawdopodobnie wciąż będzie poszukiwał kolejnych zwolenników w zamknięciu aż odzyska wolność. Od lat głośno mówi się o radykalizacji w brytyjskich, francuskich i niemieckich więzieniach, gdzie islamiści często zmuszają "niewiernych" do przejścia na islam. Warto dodać, że Sven Lau był także promotorem "nawracania" Polaków poprzez publikowanie w sieci specjalnych filmów w języku polskim.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Galernik33

Odrobinę optymizmu. Anton M.

Odrobinę optymizmu. Anton M. obecnie pan na monie, Formuje legiony macierewicza, w odwodzie pozostają niezwyciężone mocherowe berety.

Dla pesymistów mogę dodać że okrążają nas ze wszystkich kierunków, a wiadomo że w kotle każdy walczy do końca najlepiej bo za siebie.

 

Portret użytkownika inzynier magister

W Polsce brakuje silnej

W Polsce brakuje silnej odpowiedzi na islam i na kodziarstwo, jedyną formacją są narodowcy i ONR, ale są słabo zorganizowani, w ogóle w sejmie powinno być więcej narodowców i pan Kowalski żeby tam pilnowali jak się sprawy mają i by bronili wszystkich przed kodziarstwem i zarazą zdrajców folksdojczowych !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika LordOfTheBots

Całe to kodziarstwo narusza

Całe to kodziarstwo narusza Konstytucję, której tak rzekomo broni. Podobnie jak sędziowie swym uczestnictwem w zadymie. Każdy sędzia, który brał udział w "protestach" powinien zostać pozbawiony prawa wykonywania zawodu za... naruszenie prawa, w tym tego dotyczącego sądów.
Ponadto większość z protestujących złamała prawo karne.
Tym problemem powinni zająć się nie ONR, gdyż to jest gwarant majdanu (chyba, że właśnie tego chcesz), a organy ścigania.

Skomentuj