Sąd w Peru stwierdził, że pandemię wywołali Bill Gates, George Soros i Rockefellerowie!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Do niezwykłego wydarzenia doszło w prowincji Chincha i Pisco w południowo-zachodnim Peru. Tamtejszy sąd napisał w dokumencie, że za pandemię COVID-19 odpowiadają m.in. Bill Gates oraz George Soros.

Sąd stwierdził jednoznacznie, że „COVID-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”. Procesowe  pismo za winnych  uznaje między innymi Billa Gatesa, George’a Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Dokument sugeruje także, że lista osób odpowiedzialnych jest dużo większa.

 

Teraz peruwiańska rada sądownicza przeprowadzi procedurę sprawdzającą, czy deklaracja trzyosobowego gremium sędziowskiego jest zgodna z prawem. Peruwiańskie pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie, które w tak wyraźny sposób wini za pojawienie się pandemii COVID-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi na planecie.

 

Choć wspomniane powyżej osoby od początku są podejrzewane o swój udział w nakręcaniu histerii wokół koronawirusa i szczepionek, to dziś już oficjalnie w ich kierunku padło oskarżenie wycelowane przez instytucję sądową jednego z państw. To też kolejny sygnał dla Donalda Trumpa. Nawet sąd w Peru nie boi się stawiać publicznych oskarżeń wobec elit tego świata. Może w końcu i Trump wyciągnie te swoje domniemane, zapowiadane „asy z rękawa?”

 

 

Źródło: https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2658608,Gates-i-Soros-odpowiedzialni-za-pandemie-Zaskakujaca-opinia-sadu

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ned

Powinna istnieć grupa dobrych

Powinna istnieć grupa dobrych ludzi, która po kolei będzie likwidować tych światowych odszczepieńców. Ryba psuje się od głowy, więc od głów największych banksterskich rodzin świata powinno się zacząć. Niestety, ale to jedyny sposób na uwolnienie się od tej globalnej zarazy, bo oni nam nie odpuszczą. Chyba, że po drodze zdarzy się jakiś kataklizm globalny i wszystkich szlag trafi.

Portret użytkownika prorocznia

W Krasniku radni stwierdzili

W Krasniku radni stwierdzili że 5G jest zabójcze i nie chcą tego cudu techniki, wbrew temu co mówi jedynie słuszna partia rządząca. Już nie ma radnych... Kraśnik podobno jeszcze istnieje...

Jedna jaskólka wiosny nie czyni.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika peterek68

Milo zajrzec tu po prawie

Milo zajrzec tu po prawie dwoch latach i poczytac ulubionych autorow. Keri, Baca, Groot, Moje imie 44 zawsze Was uwielbialem. Przestalem tu zagladac bo juz mnie mdlilo od klotni z tymi agentami wplywu typu upodlenko.Dzieki za dobra robote, jesze Polska nie zginela. Na pochybel zdrajcom !!!

Strony

Skomentuj