Sąd przyznał rację Donaldowi Trumpowi! Jesteśmy o krok od gigantycznej afery wyborczej!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oprogramowanie Dominion usunęło ponad 2,8 miliona głosów w całym kraju oddanych na Donalda Trumpa i przeniosło ponad 500 tysięcy głosów z Trumpa na Bidena. To jednak nie wszystko!

Analiza danych ujawnia, że ​​usunięto ponad 2,8 miliona głosów na prezydenta Trumpa, a 512 000 głosów przeszło z Trumpa na Bidena. Poniżej znajduje się arkusz kalkulacyjny przedstawiający usunięte i zamienione głosy. System usunął tylko głosy na Trumpa, nie na Bidena:

Poniższa mapa pokazuje, gdzie używane są systemy do głosowania Dominium. System ten używany jest przede wszystkim w tzw. „wahających” się stanach. To tutaj Demokraci skupili się na kradzieży głosów i oszustwach przeciwko obywatelom Stanów Zjednoczonych:

 

Prawnik Donalda Trumpa - Rudy Giuliani ujawnił, że 100 000 kart do głosowania zostało wniesionych do centrum wyborczego w Michigan, aby „dogonić Trumpa”. To zeznanie pochodzi z oświadczenia złożonego pod przysięgą przez naocznego świadka, jednego z setek, które wkrótce zostaną przedstawione sądom.

Dominion Voting Systems jest najważniejszym punktem w masowej akcji kradzieży głosów w wyborach w 2020 r. Maszyny te mają wiele luk w zabezpieczeniach pozwalających na przejęcie nad nimi kontroli i uzyskanie zdalnego dostępu, pozwalając na zmiany wyniku całych wyborów. To jednak nie koniec dobrych wieści dla sympatyków Trumpa. W czwartek sąd stanu Pensylwania zabronił urzędnikom wyborczym hrabstwa liczenia przesyłek pocztowych i kart do głosowania, których wyborcy nie potwierdzili tożsamości w odpowiednim czasie. Zdaniem Prezydenta Donalda Trumpa oznacza to odrzucenie 700 tysięcy nielegalnych głosów i jego zwycięstwo.

Karty do głosowania, co do których zastrzeżenia zgłosili prawnicy Prezydenta Donalda Trumpa już w zeszłym tygodniu zostały oddzielone od reszty decyzją sądu, tak aby po ewentualnej pozytywnej dla Trumpa decyzji można było ich nie wliczać do ogólnej puli głosów.

Sąd uznał, że Sekretarz Stanu Kathy Boockvar nie miała uprawnień do przedłużenia terminu do 12 listopada, tak aby wyborcy głosujący korespondencyjnie mogli uzupełnić brakujące informacje w celu potwierdzenia swojego głosu.

Według dotychczasowych przewidywań Pensylwania pada łupem kandydata Demokratów Joe Bidena, który ma w całym stanie jedynie 70 tysięcy głosów przewagi. Tymczasem media głównego nurtu nadal konsekwentnie utrzymują, że Biden wygrał wybory. Biden może według nich ostatecznie liczyć na 306 głosów elektorskich, a Trump na 232. Dalszy rozwój wypadków w USA może jednak tę euforię uciszyć.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.1 (9 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Fascynuje mnie jak się tu

Fascynuje mnie jak się tu Polacy (a zapewne nie brakuje też koszernych podjudzających trolli) kłócą, który z dwóch podstawionych do pleb-iscytu, zwanego demokratycznymi wyborami, puppetów jest lepszy. Lepszy w kontekście spraw dotyczących kraju do niedawna zwanego Polską.
Zwolennicy Trumpka przeciwników nazywają lewakami, komunistami, a znów Bideciarze trumpkowców naziolami itd.
A przeciez to jest tradycyjna parchata dialektyka.
Pepsi-Cola - Coca-Cola
McDonald - KFC
Torysi - Lejborzyści
PO - PiS

To wszystko jedna moneta. Parchata moneta, czyli $zekla. A ta ułuda "wyboru" to tylko dwie strony tej samej $zekli. 
Jak się nie odwrócisz, dupa zawsze z tyłu...

Biden to starzec z demencją z kryminalną przeszłością. Trump to już prawie starzec... Tym się róznią.

Przypominam, że jak powiedział Zimny Lech: "Niezależnie kto wygra demokratyczne wybory, interesy Izraela w III RyPy zagrożone nie będą"!!!

Dla Polaków - i reszty świata - najlepiej by było, żeby wybuchła tam taka wojna wewnętrzna, po której nie zostanie tam kamień na kamieniu.
A nie spierać się i kłócić, która żydowska marionetka "wygrała" tam tę hutzpę zwaną "Wybory Rezydenta USA 2020".
Bo którykolwiek nie wygra, to reszta świata przegra. 
Tylko całkowity upadek i dezintegracja na poziomie biologicznym tego bandyckiego tworu zwanego Stanami Zjednoczonymi Ameryki da jakąś iskierkę nadziei na uzdrowienie świata.

Portret użytkownika Peter Peter

Marzy mi się aby ten

Marzy mi się aby ten superwulkan Yellowstone zrównał ziemię pokrytą ludżmi żyjącymi z konfliktów zbrojnych, śmierci ludzi innych krajów i z ich pineiędzy. Najgorsze co spotkało ludność naszej planety to USA.

Strony

Skomentuj