Sąd przywrócił prawa rodzicielskie rodzicom noworodka, którzy odmówili jego szczepienia, ale to nie koniec batalii prawnej!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj, na posiedzeniu niejawnym sąd przywrócił władzę rodzicielską zabraną rodzicom po interwencji "lekarzy" z Białogardu. Poinformowano jednocześnie, że w październiku odbędzie się kolejne posiedzenie w tej sprawie i pojawiają się nawet groźby całkowitego zabrania praw rodzicielskich po zbadaniu sprawy porwania własnego dziecka!

Rzecznik sądu z Koszalina, oświadczył, że ograniczenie praw rodzicielskich zostało uchylone ponieważ było wydane na okres okołoporodowy a ten już się kończy. Nie wiadomo jednak czy nie będzie kolejnych prób ponownego ograniczenia praw rodziców do dziecka w zakresie procedur medycznych. Następna rozprawa już 13 października, kiedy odbędzie się kolejne posiedzenie sądu.

 

Rodzice dziecka, które musieli porywać w obawie przed wymierzonymi w nich działaniami państwa polskiego oświadczyli przez swojego adwokata, że będą się domagać pół miliona złotych odszkodowania. Zamierzają oni pozwać szpital albo lekarzy, którzy z wykorzystaniem sądu chcieli poddać ich nowo narodzone dziecko potencjalnie niebezpiecznymi preparatami. Chodzi przede wszystkim o podawaną domięśniowo witaminę K, do której nie ma nawet przetłumaczonej na polski ulotki.

 

Reprezentujący rodziców mecenas Arkadiusz Tetela stwierdził, że zarzut polega na zamiarze narażenia na niebezpieczeństwo dziecka, któremu zamierzano wbrew woli rodziców, podać preparat o nazwie Vitacon. Jego zdaniem powinien być wycofany z obrotu i to od dwóch lat. Na tej podstawie ma być sformułowane roszczenie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika CzarnyOlo

Zastrzyk z K to gwałt na

Zastrzyk z K to gwałt na naturze. Regeneracja tkanek po porodzie przebiega szybko dzięki NATURALNIE  małej ilości K krew jest mniej krzepliwa i komórki mają czas żeby w pełni zregenerować mikro uszkodzenia powstałe podczas porodu.

Portret użytkownika Klamer

średniowiecze wraca powoli,

średniowiecze wraca powoli, dekle jak nie twierdzą że ziemia jest płaska ( i na zolwiach stoi jeszcze moze), to że szczepionki są szkodliwe.. potem skomplikowane plany depopulizacji (nawiasem skrajna nieudolnosc tych od nwo, bo jakos liczba ludzi na swiecie sie stale zwieksza), jednego rządu swiatowego, reptilian, chemtrailsow ( bo politycy nie oddychaja pewnie i nie jedza, to im nie zaszkodzi opryskiwanie) ja wiem ze to nieladnie i niedemokratycznie i ogolnie be, ale takich ludzi powinno sie zamykac dla dobra spoleczenstwa, bo dzialaja jak hamulec postepu i dobrobytu naszej cywilizacji, do tego zarazaja jeszcze inne niedoksztalcone i naiwne jednostki, ktorych dzialalnosc potem jest szkodliwa nie tylko dla nich, ale jeszcze dla calej reszty ludzi ktorzy nie musza sie dowartosciowywac bo oni "wiedza", "mysla samodzielenie", bo sa  "wtajemniczeni" inni to "mentalni niewolnicy"

Portret użytkownika Klamer

Z głupkami nie ma co

Z głupkami nie ma co dyskutować. Nie szczep siebie i swoich dzieci, ale wypad gdzies gdzie nie bedziecie szkodzic innym. Masakra, pełno debili którzy narzekaja na cywilizacje bo masoni, spiski i niewolnictwo, a opinie swoje wyrazaja poprzez wytwory cywilizacji i jeszcze bezczelnie daja sie szpiegowac wujkowi google i nic sie nie dzieje bo sie nimi nikt nie interesuje. Zyciowe ofermy, które musza szukac czegos wiecej bo sobie w normalnej rzeczywistosci nie radza i sa nikim, szaraczkiem jakich wielu. W takiem alternatywnym swiecie pelnym kopospiskow i reptilianów od razu sie człowiek czuje takim wiedzacym i elita, co nie? 

Portret użytkownika Groot

Głupków to sobie poszukaj w

Głupków to sobie poszukaj w rodzinie, a najlepiej zacznij od siebie.
Wypad to rób sam szczepionkowy oszołomie, bo nie ma gorszych szkodników od was, płatnych trolli sekty szczepionkarskiej.
Odrazu widać, że urwałeś się z wykopu, bo tylko tam takie nawiedzone głąby siedzą.

UNIA MUSI UPAŚĆ.

Portret użytkownika krokr

A nie boisz sie za granice

A nie boisz sie za granice jezdzic? A np ukraińcy których pełno u nas ..? Sprawdzasz szczepienia? A norwegowie ,którzy szczepią dzieci znacznie póżniej niz u nas ..zwariowali ? A moze sprawdzisz ,że terror szczepionkowy to tylko polska i bułgaria,dawny blok wschodni .Rusz swój światły tyłek i poczytaj ,bo z lenistwa mózg ci sie zastał ....

Portret użytkownika gosc1234

Życzę ci abyś musiał sam

Życzę ci abyś musiał sam doświadczyć na własnych dzieciach lub wnukachh problemu NOP i latami prosił o jakąkolwiek pomoc polskiego państwa w sporze z koncernami farmakologicznymi. 
Szczepić - tak ale z głową a nie interesem kliki polityczno-biznesowej.

Portret użytkownika Rosół z kur wielu 2

Temat na czasie bo też mam

Temat na czasie bo też mam podobny problem. Mój 13latek wszystkie szczepienia bardzo źle przechodził i tyle co wyrobił sobie jakąś tam odporność znowu przymusowe szczepienie sobie wymyślili! Nie puściłem go dwa razy to już pismo przysłali i sanepidem mi ciule wygrażają. Jak sobie z tymi zkur....synami poradzić? Powiedziałem dosyć.... prędzej mnie ze szpadlem zobaczą na tym szczepieniu niż mojego syna.

Portret użytkownika Cziken

Brawo dla rodzicow. Jest

Brawo dla rodzicow. Jest zbiorka kasy dla nich na pomoc prawna. Warto tez rozpowszechniac strone Pani Prof. Majewskiej. Jest tam wiele aktualnosci bardzo istotnych by znac i propagowac, szczegolnie wsrod mlodych ludzi.

 

Strony

Skomentuj