Sąd Najwyższy w USA zalegalizował "małżeństwa" jednopłciowe na terenie całego kraju

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od dzisiaj związki małżeńskie osób tej samej płci są dozwolone we wszystkich stanach wchodzących w skład USA. Stało się to na skutek głosowania w Sądzie Najwyższym tego kraju. Kontrowersyjne prawo weszło po głosowaniu a zwolennicy homo-związków wygrali jednym głosem.

 

Do tej pory zawieranie tych osobliwych pseudo-małżeństw było dozwolone w 36 stanach, po decyzji Sądu Najwyższego uszczęśliwieni zostaną mieszkańcy całych Stanów Zjednoczonych. Dla wielu osób jest to szokujące, ale lewica amerykańska triumfuje. Prezydent Obama nazwał to "wielkim skokiem ku równości", a profil Białego Domu na Facebook zmienił zdjęcie profilowe na tęczowe.

 

Niewątpliwie homoseksualiści są obecnie oczkiem w głowie nowoczesnych komunistów. Wiąże się to zapewne z propagowaną przez pewne kręgi ideą depopulacji. Jak wiadomo z oczywistych powodów z takich małżeństw nie rodzą się nowi obywatele. Ewentualnie zabiera się dzieci normalnym rodzinom, na przykład doprowadzonym do skrajnej biedy przez nadmierny fiskalizm państwa i rozdaje się im je niczym towar.

 

Z danych statystycznych wynika też, że wychowankowie jednopłciowych rodziców znacznie częściej niż dzieci z normalnych rodzin idą drogą swoich opiekunów stając się homoseksualistami. To zresztą naturalna kolej rzeczy gdy ktoś tkwi w tak zwanej gejowskiej społeczności.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Stawiaja prawa babilonskie

Stawiaja prawa babilonskie rodem z Sodomy i Gomory na swiatlo dzienne obrazajac Boga
Po co jest kobieta i po co te geyowskie pedalsko lesbijskie  tematy mecace mozg
Normalny szczesliwy czlowiek mysli bardziej o zastosowaniach duchowych w tym popieprzonym ciele i w tym popieprzonym swiecie

Portret użytkownika tubylec

Po co komu małżeństwo? Jak

Po co komu małżeństwo? Jak kto chce z kim być to jest i niepotrzebny mu papier na to .. ale ja wiem po co. Ślub kosztuje, wesele kosztuje i rozwód kosztuje .. zarobi ksiądz, sędzia, adwokat i różne urzędasy i się nie narobią przy tym a głupi straci kupę nerwów i czasu i sowicie zapłaci im wszystkim za papiery które i tak niczego nie gwarantują. I w ten sposób jesteście dojeni z kasy na każdym kroku bo wam się zachciało takich iluzji jak legalizacja związku czy poświęcenie go przez Boga. Jak dwoje ludzi żyje na kocią łapę to nikt z powyższych nie zarobi na nich .. małżeństwo to wymysł systemu, tylko dzięki temu może się wcisnąć pomiędzy tych dwoje ludzi i sprzedawać im iluzje. A czy małżeństwo jest hetero czy homo to bez znaczenia. Policzcie sobie ile zaoszczędzacie kasy omijając ślub, wesele, rozwód.

Portret użytkownika inzynier magister

Warto protestować w obronie

Warto protestować w obronie dzieci i rodziny. Przekonują się o tym uczestnicy demonstracji, która w ubiegłą sobotę 20 czerwca zgromadziła w Rzymie ponad milion osób. Włosi protestowali przeciwko wprowadzaniu do szkół ideologii gender. Wczoraj minister oświaty spotkał się z parlamentarzystami, którzy uczestniczyli w proteście, i zapewnił, że „teoria” gender jednak nie wejdzie do programu nauczania. Obrońcy rodziny nie są jednak w pełni usatysfakcjonowani. Domagają się od rządu wzmocnienia roli rodziców, tak aby bez ich wyraźnej zgody szkoła nie mogła propagować wśród dzieci alternatywnych wizji małżeństwa i rodziny. Trzeba odnotwać odważną decyzję nowego burmistrza Wenecji, Luigiego Brugnaro, który nakazał wczoraj wycofanie genderowej indoktrynacji z publicznych placówek oświatowych. Poprzednia administracja zakazała posługiwania się w szkolnej administracji pojęciami ojca i matki, zastępując je „pierwszym” i „drugim” rodzicem. Zakupiono też ponad 10 tys. książek dla żłobków i przedszkoli, które za pomocą bajek i opowiadań oswajały najmłodszych z myślą o tak zwanych rodzinach homoseksualnych. Zdaniem burmistrza Wenecji te sprawy powinny pozostać w gestii samych rodziców. ­ Jeśli ktoś chce, by go w domu nazywano „pierwszym czy drugim rodzicem”, to niech to sobie robi, ale ja muszę myśleć o większości, która chce pozostać mamą i tatą – powiedział Brugnaro.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

„Nikt nie jest bardziej zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni."

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Czasami się zastanawiam czy

Czasami się zastanawiam czy Obama to nie jest jakiś rosyjski agent wpływu. Bo przecież tak rozpieprzać swój kraj jak to robi przez ostatnie 7 lat Obama może tylko gość na usługach wrogiego mocarstwa.
I to wcale nie jest nieprawdopdoobne. Podobno wokół matki Obamy Ann Dunham kręcili się agenci KGB a ona sama uczęszczała do szkoły gdzie cała kadra od dyrektora i nauczycieli po sprzątaczki była członkami Amerykańskiej Parti Komunistycznej czyli po prostu sowieckiej agentury oddelegowanej do USA w celu prowadzenia komunistycznej dywersji ideologicznej.

 

Portret użytkownika excar

W celu rozluźnienia atmosfery

W celu rozluźnienia atmosfery dyskusji i wprowadzenia jej w odpowiedni do tematu nastrój
jakie to "mądre" są zawiłe ścieżki logicznych mózgów zachodu.
Słowianie myślą obrazami i znajdują proste -= genialne rozwiązania.
Przypomniała mi się sprawa wyścigów kosmicznych między USA i ZSRR w latach 70-tych
czy może wcześniej. Amerykanie mieli problem w kosmosie z długopisami.
W stanie nieważkości przestawały spełniać swoją funkcję.
Dano zlecenia do laboratoriów i już niedługo kosztem jakichś tysięcy dolarów
opracowano długopis zdolny pisać w kosmosie.
Ale amerykanie zechcieli sprawdzić jak ten problem rozwiązali Rosjanie .
Okazało się, że Rosjanie zabierają ze sobą w kosmos....
..................................ołówki.

Portret użytkownika Beata_

7 kluczowych wydarzeń, które

7 kluczowych wydarzeń, które będą mieć miejsce do końca września
Posted on 12 Czerwiec 2015 by Girion - TŁUMACZENIE
 
Czy wydarzy się za niedługo coś wielkiego? Przez wiele miesięcy ludzie wyznaczali drugą połowę tego roku z różnych powodów. Nasz świat zmieni się w diametralny sposób? Tylko czas pokaże. Poniżej siedem kluczowych wydarzeń, które mają mieć miejsce do końca września.
 
#1. Koniec czerwca/początek lipca – Spodziewa się, że wtedy Sąd Najwyższy USA ujawni swoją decyzję na temat małżeństw homoseksualnych. Większość uważa, że sąd orzeknie, iż małżeństwo homoseksualne to konstytucyjne prawo we wszystkich (50) stanach. Są tacy, którzy uważają, że to będzie punkt zwrotny dla naszego narodu.
 
#2. 15 lipca do 15 września – „Realistyczne szkolenia wojskowe” znane jako „Jade Helm” będą przeprowadzone przez armię USA. Więcej niż tysiąc żołnierzy weźmie w tym udział. Ćwiczenia odbędą się w stanach: Teksas, Kolorado, Nowy Meksyk, Arizona, Nevada, Utah, Kalifornia, Mississippi i Floryda.
 
#3. 28 lipca – 28 maja Reuters podał wiadomość, że kraje Unii Europejskiej otrzymały dwumiesięczny termin na wprowadzenie przepisów „bail-in” (Bail-in – termin ten określa wymuszenie na wszystkich wierzycielach, w tym związanych z dłużnikiem przez rynek kapitałowy, uczestnictwa w ratowaniu dłużnika, który popadł w tarapaty finansowe). Każdy kraj Unii, który nie ma wprowadzonych takich przepisów, będzie oczekiwał działań prawnych ze strony Komisji Europejskiej. Dlaczego więc UE tak śpieszy się, by to wprowadzić? Może elity przewidują, że kolejny kryzys zaraz wybuchnie?
 
#4. 13 września – To 29 Elul w biblijnym kalendarzu – ostatni dzień roku Shemitah. Wielu jest zmartwionych faktem, że pod koniec dwóch ostatnich cyklów widzieliśmy olbrzymie krachy na giełdzie:
1.11 września 2001 r. (29 Elul biblijnego kalendarza) widzieliśmy największy w dotychczasowej historii jednodniowy krach na giełdzie w USA. Dow spadł o 684 punkty, a stan taki utrzymywał się przez dokładnie 7 lat, aż do końca kolejnego cyklu.
2.29 września 2008 r. (29 Elul biblijnego kalendarza) Dow spadł o oszałamiające 777 punktów, które zostaje do dzisiaj największym krachem giełdowym w historii. Powoli zbliżamy się do końca kolejnego cyklu Shemitah. Czy kolejny krach nadejdzie 13 września? Cóż, nie, gdyż jest to niedziela. W tym szczególnym dniu krach nie nastąpi. Ale jak napisał Jonathan Cahn w swojej książce na temat cyklu Semitah, czasami krachy giełdowe przypadają na trochę przed końcem cyklu, albo wciągu kilku tygodni po końcu cyklu. Więc nie czekamy na szczególną, konkretną datę.
 
#5. 15 września – Siedemdziesiąta sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Donosi się, że Francja planuje wprowadzenie rozwiązania, które formalnie uzna Państwo Palestyńskie. Dotychczas Stany Zjednoczone blokowały takie wyjście.
 
#6. 25 do 27 września – ONZ ma zamiar wprowadzić nowy program zrównoważonego rozwoju dla całej planety. Niektórzy nazywają go „Agenda 21 na sterydach”. Program ten nie dotyczy tylko środowiska, zaliczają się do niego przepisy dotyczące ekonomii, rolnictwa, edukacji i równości płci. 25 września papież uda się do Nowego Jorku, gdzie przemówi na rozpoczęcie konferencji, gdzie nowy program zostanie zaprezentowany.
 
#7. 28 września – To data ostatniego z czterech krwawych księżyców, które przypadają na czas biblijnego święta podczas 2014 i 2015 r. Krwawy księżyc przypada na pierwszy dzień Święta Namiotów, to będzie „superksiężyc”, który będzie widzialny w Jerozolimie. Wielu odrzuca zjawisko krwawego księżyca, ale w przeszłości widzieliśmy podobne zjawisko. Na przykład, zjawisko to wystąpiło przed i po zniszczeniu świątyni jerozolimskiej przez rzymian w 70 roku.
Być może nic z powyższych rzeczy cię nie niepokoi, ale gdy dodasz to wszystko do faktu, że elity gorączkowo przygotowują się do czegoś, to wyłania się bardzo niepokojący obraz. Na przykład, z powodu obaw przed „klęskami żywiołowymi”, które mogą przerwać operacje w Nowym Jorku, nowojorski FED ciężko pracuje, by wybudować satelitarną kancelarię w Chicago. Co to za „klęska żywiołowa” mogłaby spowodować zamknięcie oddziału FED w Nowym Jorku? A Dowództwo Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej (NORAD) zdecydowało się wrócić głęboko do bazy na górze Cheyenne po tych wszystkich latach.
Groźby impulsem elektromagnetycznym były powodem tej decyzji. Takie decyzje same w sobie to nic takiego, ale jeśli dodamy do tego dziwne ruchy związane ze pojazdami wojskowymi i sprzętami, których byliśmy świadkami, to wydaje się to podejrzane. Co to wszystko oznacza? Mamy niepełne informacje, więc trudno dojść do pełnych wniosków. Uważam jednak, że druga połowa tego roku będzie bardzo znacząca.
Na podstawie: http://endoftheamericandream.com/archives/7-key-events-that-are-going-to-happen-by-the-end-of-september Opr. Girion
 

Strony

Skomentuj