Sąd Najwyższy w USA zalegalizował "małżeństwa" jednopłciowe na terenie całego kraju

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od dzisiaj związki małżeńskie osób tej samej płci są dozwolone we wszystkich stanach wchodzących w skład USA. Stało się to na skutek głosowania w Sądzie Najwyższym tego kraju. Kontrowersyjne prawo weszło po głosowaniu a zwolennicy homo-związków wygrali jednym głosem.

 

Do tej pory zawieranie tych osobliwych pseudo-małżeństw było dozwolone w 36 stanach, po decyzji Sądu Najwyższego uszczęśliwieni zostaną mieszkańcy całych Stanów Zjednoczonych. Dla wielu osób jest to szokujące, ale lewica amerykańska triumfuje. Prezydent Obama nazwał to "wielkim skokiem ku równości", a profil Białego Domu na Facebook zmienił zdjęcie profilowe na tęczowe.

 

Niewątpliwie homoseksualiści są obecnie oczkiem w głowie nowoczesnych komunistów. Wiąże się to zapewne z propagowaną przez pewne kręgi ideą depopulacji. Jak wiadomo z oczywistych powodów z takich małżeństw nie rodzą się nowi obywatele. Ewentualnie zabiera się dzieci normalnym rodzinom, na przykład doprowadzonym do skrajnej biedy przez nadmierny fiskalizm państwa i rozdaje się im je niczym towar.

 

Z danych statystycznych wynika też, że wychowankowie jednopłciowych rodziców znacznie częściej niż dzieci z normalnych rodzin idą drogą swoich opiekunów stając się homoseksualistami. To zresztą naturalna kolej rzeczy gdy ktoś tkwi w tak zwanej gejowskiej społeczności.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Stawiaja prawa babilonskie

Stawiaja prawa babilonskie rodem z Sodomy i Gomory na swiatlo dzienne obrazajac Boga
Po co jest kobieta i po co te geyowskie pedalsko lesbijskie  tematy mecace mozg
Normalny szczesliwy czlowiek mysli bardziej o zastosowaniach duchowych w tym popieprzonym ciele i w tym popieprzonym swiecie

Portret użytkownika tubylec

Po co komu małżeństwo? Jak

Po co komu małżeństwo? Jak kto chce z kim być to jest i niepotrzebny mu papier na to .. ale ja wiem po co. Ślub kosztuje, wesele kosztuje i rozwód kosztuje .. zarobi ksiądz, sędzia, adwokat i różne urzędasy i się nie narobią przy tym a głupi straci kupę nerwów i czasu i sowicie zapłaci im wszystkim za papiery które i tak niczego nie gwarantują. I w ten sposób jesteście dojeni z kasy na każdym kroku bo wam się zachciało takich iluzji jak legalizacja związku czy poświęcenie go przez Boga. Jak dwoje ludzi żyje na kocią łapę to nikt z powyższych nie zarobi na nich .. małżeństwo to wymysł systemu, tylko dzięki temu może się wcisnąć pomiędzy tych dwoje ludzi i sprzedawać im iluzje. A czy małżeństwo jest hetero czy homo to bez znaczenia. Policzcie sobie ile zaoszczędzacie kasy omijając ślub, wesele, rozwód.

Portret użytkownika inzynier magister

Warto protestować w obronie

Warto protestować w obronie dzieci i rodziny. Przekonują się o tym uczestnicy demonstracji, która w ubiegłą sobotę 20 czerwca zgromadziła w Rzymie ponad milion osób. Włosi protestowali przeciwko wprowadzaniu do szkół ideologii gender. Wczoraj minister oświaty spotkał się z parlamentarzystami, którzy uczestniczyli w proteście, i zapewnił, że „teoria” gender jednak nie wejdzie do programu nauczania. Obrońcy rodziny nie są jednak w pełni usatysfakcjonowani. Domagają się od rządu wzmocnienia roli rodziców, tak aby bez ich wyraźnej zgody szkoła nie mogła propagować wśród dzieci alternatywnych wizji małżeństwa i rodziny. Trzeba odnotwać odważną decyzję nowego burmistrza Wenecji, Luigiego Brugnaro, który nakazał wczoraj wycofanie genderowej indoktrynacji z publicznych placówek oświatowych. Poprzednia administracja zakazała posługiwania się w szkolnej administracji pojęciami ojca i matki, zastępując je „pierwszym” i „drugim” rodzicem. Zakupiono też ponad 10 tys. książek dla żłobków i przedszkoli, które za pomocą bajek i opowiadań oswajały najmłodszych z myślą o tak zwanych rodzinach homoseksualnych. Zdaniem burmistrza Wenecji te sprawy powinny pozostać w gestii samych rodziców. ­ Jeśli ktoś chce, by go w domu nazywano „pierwszym czy drugim rodzicem”, to niech to sobie robi, ale ja muszę myśleć o większości, która chce pozostać mamą i tatą – powiedział Brugnaro.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

„Nikt nie jest bardziej zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni."

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Czasami się zastanawiam czy

Czasami się zastanawiam czy Obama to nie jest jakiś rosyjski agent wpływu. Bo przecież tak rozpieprzać swój kraj jak to robi przez ostatnie 7 lat Obama może tylko gość na usługach wrogiego mocarstwa.
I to wcale nie jest nieprawdopdoobne. Podobno wokół matki Obamy Ann Dunham kręcili się agenci KGB a ona sama uczęszczała do szkoły gdzie cała kadra od dyrektora i nauczycieli po sprzątaczki była członkami Amerykańskiej Parti Komunistycznej czyli po prostu sowieckiej agentury oddelegowanej do USA w celu prowadzenia komunistycznej dywersji ideologicznej.

 

Strony

Skomentuj