Sąd Najwyższy w Finlandii uznał, że gwałt imigranta na dziecku nie jest gwałtem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Media z oburzeniem rozpisują się o kuriozalnej decyzji sądu w Finlandii, który uznał, że gwałt na nieletniej dziewczynie nie jest gwałtem. Zdaniem niektórych komentatorów, Finlandia próbuje w ten sposób promować pedofilię, która u muzułmanów jest częścią ich „kultury”.

 

W 2016 roku, 23-letni imigrant Juusuf Muhamed Abbudin został zatrzymany przez policję pod zarzutem agresywnego wykorzystania seksualnego 10-letniej dziewczyny. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu miasta Tampere w regionie Pirkanmaa w południowej części Finlandii. Sąd Okręgowy w Pirkanmaa uznał jednak, że czynu dokonanego przez imigranta nie można nazwać gwałtem, gdyż nieletnia rzekomo nie została w żaden sposób zmuszona do aktu seksualnego. Juusuf Muhamed Abbudin został skazany tylko na trzy lata więzienia i nakazano mu wypłacenie 3 tysięcy euro odszkodowania dla ofiary.

 

Decyzja sądu wywołała powszechne oburzenie w Finlandii. Prokuratura zaczęła domagać się surowego wyroku dla gwałciciela, lecz Sąd Najwyższy najwyraźniej również stanął po stronie oprawcy i ogłosił, że gwałt na nieletniej wcale nie jest gwałtem.

Nie jest to jednak odosobniony przypadek. W całej Europie dochodzi do napaści seksualnych, w których główną rolę odgrywają „pokojowi imigranci” z Afryki i południowo-zachodniej Azji. Zwyrodnialcy ci często bronią się twierdząc, że nie wiedzieli, iż gwałt jest przestępstwem. Dla muzułmanów faktycznie nie istnieje takie pojęcia jak pedofilia, ale jeszcze bardziej szokuje fakt, że sądy traktują tych gwałcicieli nadzwyczaj łagodnie i dają przyzwolenie nad takie zachowania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Max 1983

3 lata za gwałt??Hm w Polsce

3 lata za gwałt??Hm w Polsce nie którzy ksieża tyle nie dostaną::)Nie rozumiem czemu w kontekscie pedofilii piszecie tylko o islamie?Tam to przynajmniej jest zalegalizowane, u nas to dopiero skrajna hipokryzja.

Wiecie czym jest Panseksualizm??Radze się zapoznać z tematem.Żeby było jasne to nie jest nisza, do panseksualizmu przyznaje sie choćby Madonna i kilka innych gwiazd.

Na początku myślałem ,że to wzasadzie to samo co biseksualizm,bo usłyszałem ,że w panseksualizmie chodzi o to że można mieć odpowiednie doznania erotyczne wzasadzie z każdym.No ale potem zaczałem głowkować, to po co by wymyslali nową nazwę jak istnieje biseksualizm i sprawdziłem sobie definicje tego panseksualizmu.No i się okazało ,że ....wszystko należy traktowac dosłownie.Zwierzęta ,dzieci ,zmarli ....rura od odkurzacza wszystko.

Mysląc dalej zrozumiałem po co zboki wymyśliły ten termin.Chodziło o zmieszanie każdego możliwego zboczenia z normalnymi zachowaniami erotycznymi i nadanie temu jednej nazwy tak by zrównac te zachowania.Na dziś dzień jest więc tak ,że jeśli Madonna czy inna tego typu osoba powie jestem pedofilką ,to teoretycznie każdy powie że musi sie leczyć, a w ogóle to trzeba ją aresztować.No ale jeśli powie jestem panseksualna to już jest wszystko ok,choć wzasadzie może to oznaczac dokładnie to samo ,bo choć termin ten daje duże pole do interpretacji to pedofilii nie wyklucza!!!

Tak więc ta choroba pedofilska i wszelkich innych zboczeń seksualnych nie tylko islam toczy.Podejrzewam ,że gdyby obniżyć dziś dopuszczalny wiek współżycia z dziewczyną z obecnych 15 lat(na moje oko mało ,nie rozumiem czemu granica jest tak niska)do np 12 ,to by sie okazało że setki tysięcy jak nie miliony osób przejawiały by nie zdrową chęc do rozmów ,ogladania fotek czy nawet spotkań z tymi 12 latkami.W końcu kiedyś w Polsce też brało sie sluby z bardzo młodymi osobami ,jestem przekonany ,że tylko prawo powstrzymuje miliony osób przed takimi kontaktami.

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

Po pierwsze żałosny

Po pierwsze żałosny prowokatorze ,nie umiesz merytorycznie odnosić sie do tego co napisałem to się zamknij.Po drugie trzeba miec elementarne problemy z czytaniem ze zrozumieniem ,żeby mnie oskarżyć o cos takiego po tym tekscie(zwłaszcza po fragmencie gdzie denerwuje mnie ,że dopuszczalny wiek współzycia osoby dorosłej z niepełnoletnią to 15 lat a ja uważam że to powinno być 18 lat)Mało tego zwracam uwage na ukryty problem pełzającej pedofilii ,pod przykrywką czegoś co nazwano panseksualizmem.

A to że w islamie pedofilia jest czyms normalnym to straszne ale nie zmienia to faktu ,że ten problem występuje też w naszej kulturze i to na co raz większą skale ,ale ty zapewne należysz do tych bezmyślnych cepów którzy uważają ,że zło jest tylko u arabów....to sobie sprawdź kroniki policyjne .

A co do ostatniego zdania mojego wywodu to zapewne jestes jednym z tych tatusiów którzy nawet nie wiedza co coreczka na necie wyrabia, bo i po co się interesowac??Przemoc seksualna czy molestowanie w internecie to gigantyczny problem ,ale jeśli ktoś żyje w świecie naiwności tak jak ty to o tym nie wie.

Na koniec ja nie jestem z tych co sie oburzają z powodu słów ,jestem dorosły i tez umiem odpowiedziec jak trzeba ,wiem ,że internet i takie fora mają swoje zasady i dlatego nikomu sądami nie wygrazam bo mnie obraźi.Ale pedofilia to obrzydliwe przestepstwo i jeśli jeszcze raz publicznie mnie tak nazwiesz idę na policje .

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika MiamiVibe

Gwałt na dziecku ? Tu nawet

Gwałt na dziecku ? Tu nawet nie ma dyskusji i wyrok to tępy nóż i brutalne odcięcię przyrodzenia, a potem przywiązanie łańcuchami do auta i przetyranie po asfalcie ciapatego sqrwysyna, aż zdechnie w męczarniach, następnie zakopanie w rowie w świńskiej krwi, ku przestrodze dla innych wyznawców srallacha. A sądowi w Finlandii gratuluję sqrwysyństwa poprzez dokładanie cegiełki do upadku własnego państwa i mordowania rodowitych, białych Finów...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika NoMail

Finlandia to nie Europa

Finlandia to nie Europa
jedyne kraje myślące trzeźwo to te które nie pozwalaja na multikulti.
nie zezwalają na ustalanie praw "imigrantom"
prawa jakie imigrant ma to robić to na co się pisał a to co sobie ubzdurał
przyjeżdzajac do obcego kraju z danym prawem
- przyjazd do obcego kraju to uległe przystosowanie się do prawa i nie narzucanmie swojego wymyślonego i nie odgryzanie ręki jako darmozjad władcom kraju karmiacego imigranta.
Kraj to nie religia zniszczenia jeśłi religia nie pokojowo nastawiona
acz mówiąca że jest pokojowo nastwaiona do innnowierców jest kłamstwem.
Powinna byc karana - bo łżenie w oczy dorosłych dzieci epoki modru i nie cywilizowanych zachowań powinna zostać wyplewiona jako ze kolebka zła się rorosła.

Portret użytkownika NoMail

drogi sądzie - dajcie im

drogi sądzie - dajcie im swoje pociechy,
ach nie.. zapomniałem, jesteście bezstronni,
więc was to nie ruszy. tamtejszy sąd nie jest godzien zaufania,
rodzice i dzieci są zastraszane a społeczeństwo nie wie co to agresja więc biernie się poddaje.
Ot wychowanie bezstresowe bez agresji i zderzenie kultór bez myślnie nie przemyślane, dobroduszne przygarnij bestię, troche to wygląda jak życie PI.
 

Portret użytkownika Randoop

Po deklaracji junckera pod

Po deklaracji junckera pod pomnikiem Marksa ,ideologa komunizmu,pasożyta który przez całe życie nie spaprał się pracą,nasze władze milczą.Nikt z władz nie skomentował tej jawnej aroganckiej deklaracji wyznaczającej nam rolę sowieckiej republiki w Sojuzie republik europejskich pod światłym przywództwem DDR i towarzyszki Merkel.Nikt nie zająknął jak czyni to szechter o POLexicie.Cisza.Znaczy mamy komuszą władzę.Towarzysz prezes Kaczyński,Towarzysz prezydent Duda z towarzyszką Zośką Romaszewską,towarzysz Morawiecki rabaj ekonomiczno finansowo gospodarczy od strzyżenia tubylców.

Historia zatoczyła koło i po okresie szechteryzmu,geremkokuronioszczyny trafiliśmy z powrotem w objęcia komuszego Angela.Nikt z władzy nie odważył się otwarcie powiedzieć,że nie może alkoholik juncker mieć wpływ na nasze władze,Polskę.Nikt nie zaprotestuje przeciw towarzyszce ,wariatce,szalonej babie Merkel.DDRowska prasa propaganduje w Polsce.W sądach bez zmian i tylko czekać kiedy inżynier arabski zgwałci uczennicę wracającą po zajęciach ze szkoły .On to uczyni w ramach islamistycznej ideologii na którą to tak wrażliwi są współcześni władcy,sędziowie.

Precz z układem PiSPOSLDPSLRazemNowocześnie.Precz z komuchami,filosemitami ,marginesem moralności etycznym,dewiantami.

Musimy przywrócić w Polsce władzę Polaków.POLexit.

Portret użytkownika Zenek ;)

"Depolonizacja Polski w

"Depolonizacja Polski w wykonaniu wstających z kolan patriotów i obrońców polskości ha ha ha

Eldorado dla Ukraińców

http://mysl-polska.pl/1549

A w tekście:

Rozważania te prowadzą do zatrważających wniosków. Polska „produkuje” masowo magistrów i inżynierów ukraińskich. Ci absolwenci nie będą chcieli wrócić na Ukrainę, gdzie panuje nędza, głodowe zarobki, kraj jest rozdzierany walką między oligarchami, a jednocześnie funduje sobie za amerykańskie pieniądze i broń konflikt z Federacją Rosyjską. Oni w większości pozostaną w Polsce. W znalezieniu pracy, i to dobrej pracy, pomoże im wpływowe lobby ukraińskie w Polsce, wywodzące się bezpośrednio lub pośrednio z probanderowskiego Związku Ukraińców w Polsce. Według posiadanych przeze mnie informacji urzędy wojewódzkie otrzymały nakaz, aby ukraińskim absolwentom polskich szkół wyższych zapewnić pracę.

W ten sposób w perspektywie – raczej krótszej niż dłuższej – rozpocznie się proces zastępowania rodowitej polskiej inteligencji inteligencją ukraińską. Nie trzeba dodawać, że nie będzie ona miała nic wspólnego z polską tożsamością narodowo-kulturową oraz dobrze pojętą polską racją stanu. Jak wiadomo, zupełnie niedawno prezydent Andrzej Duda określił Polskę jako państwo dwóch narodów – polskiego i żydowskiego. Należy zatem oczekiwać nowego oświadczenia głowy państwa polskiego lub innego polityka PIS o Polsce jako państwie Polaków, Żydów i Ukraińców. Pozostaje tylko porozumienie między Żydami i Ukraińcami w sprawie traktowania ludności tubylczej, czyli nas. Polaków"
(kodłuch...)

Strony

Skomentuj