Sąd Najwyższy Rosji zdecydował: Ruch LGBT "organizacją ekstremistyczną" !

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W Rosji dzieją się rzeczy bardzo ciekawe. W związku z prowadzoną wojną w Ukrainie i z tzw. „zgniłym zachodem”, rosyjskie państwo postanowiło bronić się przed organizacjami podkopującymi państwowość i wprowadzającymi do społeczeństwa „ferment”, a także zmieniającymi ludzki światopogląd na naturalną płciowość człowieka. Od wielu już lat organizacje LGBT finansowane przez międzynarodowe ośrodki starają się wprowadzać do życia swoje idee o nieokreślonej płci, a także udostępniać nieletnim medyczną-operacyjną „zmianę płci”. Z tym wszystkim i jeszcze kilkoma innymi rzeczami postanowiła walczyć Naród Rosyjski wprowadzając do swojego ustawodawstwa zakaz propagowania ideologii LGBT i wszelkich organizacji, uznając organizacje LGBT za „ekstremistyczne” !

Rosyjski Sąd Najwyższy orzekł w czwartek, że działacze LGBT powinni zostać uznani za „ekstremistów”, a sam ruch ma być zakazany na terytorium Rosji. Posunięcie to wpisuje się w coraz bardziej oczekiwane przez Naród Rosyjski ograniczenia dotyczące wyrażania dziwacznej orientacji seksualnej, i totalnie obcej tożsamości płciowej, w tym przepisy zakazujące promowania „nietradycyjnych” stosunków seksualnych oraz zakazujące prawnej lub medycznej zmiany płci, narzucanej przez zachodnie ośrodki wywrotowe.

Prezydent Władimir Putin, który wkrótce ma ogłosić, że w marcu będzie ubiegał się o nową sześcioletnią kadencję, od dawna stara się promować wizerunek Rosji jako strażnika tradycyjnych wartości moralnych w przeciwieństwie do zgniłego morlanie Zachodu, podkopującego normalność i ludzką psychikę, zwłaszcza ludzi młodych lub dzieci.  W zeszłorocznym przemówieniu powiedział, że Zachód może przyjąć „dość dziwne, nowomodne trendy, takie jak dziesiątki płci i parady gejów”, ale nie ma prawa narzucać ich innym krajom.

Działacze LGBT uznali tę decyzję za nieuniknioną po wniosku Ministerstwa Sprawiedliwości z 17 listopada, które stwierdziło – bez podawania przykładów – że w działalności ruchu LGBT w Rosji zidentyfikowano „różne oznaki i przejawy ekstremizmu, w tym podżeganie do niezgody społecznej i religijnej”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ba19

A czym jest LGBT Google 

A czym jest LGBT Google  podaje :

LGBT to skrót od lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych. Akronim został spopularyzowany w latach 90. XX wieku i był uważany za zbiorcze określenie seksualności i tożsamości płciowej. Termin pochodzi z lat 80., kiedy skrót LGB zastąpił słowo „gej”.

https://www.google.pl/search?q=czym+jest+LGBT&sca_esv=588287231&source=hp&ei=USpwZfbGIu3ewPAPhaG8oAU&iflsig=AO6bgOgAAAAAZXA4YXG1Kzsc58uN5QDSgz71iPieHY...

 

O co chodzi z tym LGBT?

 

 

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych. Tęczowa flaga – symbol społeczności LGBT Osoby zgromadzone na paradzie LGBT w Madrycie Bar Stonewall Inn na Manhattanie; miejsce zamieszek Stonewall w 1969 roku, ikona kultury LGBT.

 

1 Koryntian 6:  A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego?+ Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy,+ ani bałwochwalcy,+ ani cudzołożnicy,+ ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą,+ ani mężczyźni kładący się z mężczyznami,+ 10  ani złodzieje, ani chciwcy,+ ani pijacy,+ ani rzucający obelgi, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.+

Portret użytkownika Marcin R

I bardzo dobrze... To cale g*

I bardzo dobrze... To cale g*** lgbt to zaorac. Ktos ma odmiennosci to niech sie nie pokazuje na lewo i prawo, nie afiszuje, ze to super itp. w domu róbcie co chcecie ale z tym obnoszeniem sie i robieniem calego halo dookoła swiata to juz k*** przesada. Pozatym chorych ludzi trzyma sie w zakladach a nie puszcza wolno.... Prawda? I bardzo dobrze Rosjanie zrobili... Za duzo tego syfu... Nawet juz dzieci w szkolach by chcieli indoktrynować... Tfu zwyrole.

Portret użytkownika dominikq

rosjanie sa to najzwyklejsi

rosjanie sa to najzwyklejsi korwa bandyci nic dziwnego ze caly ten kraj tego putinka jest szary ponury zimny blotny ciemny zero tolerancji dla nowoczesnej kolorowej radosnej europejskiej naszej wspolnej rodziny chyba jeszcze bez granic, nalezy powolac utworzyc wspolna europejska armie naszej judeochrzescijanskiej rodziny oraz wyslac ja na wschod tego zascianka swiatowego imperium zla dla pomocy ratowania resztek normalnosci rosyjskiego spoleczenstwa, a tak na powaznie dopoki w moskwie /caly kraj/ funkcjonuje ambasada izraelska oraz lub niemiecka nalezy pluc szczac na tego smiecia putina bo to rosja zdradziecka, taka dziwka nie mateczka, a wogole jebac ruskich bo to mongoly kacapy brudasy nic kolorowego zero dno,

Portret użytkownika dominikq

sprawdzie se debile januszowe

sprawdzie se debile januszowe polskie ilu rosjan posiada bron palna plus naboje putin zadnej powaznej decyzji nie podejmie bez zgody tego swiatowego skurwysynstwa jakim jest izrael i jego ambasady w kazdym kraju, bo by go korwa juz dawno zajebali, jakie samochody prokukuja ilu tam jest ludzi odpowiednio wyksztalconych aby utrzymywac gospodarke na poziomie chodzby szwecji dani holandi os tego jest ten skurwialy izrael jaki pilnuje judeochrzescijanskiej zarazy naszej wspolnej europejkiej rodziny chyba jeszcze bez granic,

Portret użytkownika inzynier magister

cały ten ruch LGBT to

cały ten ruch LGBT to przygotowanie społeczeństwa na hybrydy ludzko zwierzęce i ufonautyczne ! przecież cała ta zmiana płci i sto płci jakichś wymyślonych zwiastuje sto różnych gatunków hubrydalnych humanoidów i także albo głównie bezpłciowych !!! najpierw LGBT zrobi z ludzi wariatów a potem wypuszczą z podziemnych baz te hybrydy potwory GMO NWO ! Musimy się modlić do Chrystusa by nas uratował od tego szaleństwa !!! I do Maryi Dziewicy także !!

Wielka Stopa w Biblii ! Tajemnice super Kodu Pisma i starożytne Obce inteligencje zapisane szyfrem !

https://youtu.be/YJ0ZPJBOyFo?si=XNPC4mlBKn59uI9O

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj