Rzekomy syryjski atak chemiczny był w rzeczywistości tragicznym oszustwem

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Brytyjscy wojskowi uważnie studiowali film z rzekomym atakiem chemicznym, jakiego dokonano w Aleppo w zeszłym tygodniu. Atak zbiegł się jakoś dziwnie z wizytą Baracka Obamy w Izraelu i trudno go odebrać inaczej niż jako próbę wpłynięcia na wynik rozmów w Tel Awiwie.

 

Według ekspertów rzekomy atak chemiczny, który miały przeprowadzić siły rządowe, był w istocie przeprowadzony przez tak zwaną 'opozycję”, czyli najemniczą armię sunnicką walcząca z wojskami lojalnymi Alawitom, czyli także prezydentowi Baszirowi Assadowi.

Substancją, która spowodowała śmierć wielu osób, był wysoce stężony gaz łzawiący. Według informacji z wojskowego instytutu Porton Down, gdyby doszło do ataku z wykorzystaniem gazu działającego na układ nerwowy człowieka, objawem nie byłyby tylko kłopoty z oddychaniem, ale również dochodziłoby do oparzeń chemicznych lub uszkodzenia płuc. Byłyby to typowe powikłania będące konsekwencją wykorzystania tej niehumanitarnej broni.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Nie "tragicznym oszustwem

Nie "tragicznym oszustwem tylko "cyniczną pejsiastą prowokacją" obliczna na wmanewrowanie NATO w okupacje Syrii i dołączenie ponad połowy jej terytorium w skład okupowanej przez Nazistów Palestyny. I ponieważ Rosja zaprotestowała nad "rządą odpowiedzialnością za ten atak" to gówna z jUdE ukradły rosyjskie depozyty pieniężne zgromadzone w cypryjskich bankach byle tylko się zemscić na Putinie za niemożliwość budowania satanistycznego Wielkiego Issraela kótrego rządania terytorialne wysuwane wobec jego sasiadów dostępne są w necie od dziesiątków lat.

Strony

Skomentuj