Rzekomy syryjski atak chemiczny był w rzeczywistości tragicznym oszustwem

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Brytyjscy wojskowi uważnie studiowali film z rzekomym atakiem chemicznym, jakiego dokonano w Aleppo w zeszłym tygodniu. Atak zbiegł się jakoś dziwnie z wizytą Baracka Obamy w Izraelu i trudno go odebrać inaczej niż jako próbę wpłynięcia na wynik rozmów w Tel Awiwie.

 

Według ekspertów rzekomy atak chemiczny, który miały przeprowadzić siły rządowe, był w istocie przeprowadzony przez tak zwaną 'opozycję”, czyli najemniczą armię sunnicką walcząca z wojskami lojalnymi Alawitom, czyli także prezydentowi Baszirowi Assadowi.

Substancją, która spowodowała śmierć wielu osób, był wysoce stężony gaz łzawiący. Według informacji z wojskowego instytutu Porton Down, gdyby doszło do ataku z wykorzystaniem gazu działającego na układ nerwowy człowieka, objawem nie byłyby tylko kłopoty z oddychaniem, ale również dochodziłoby do oparzeń chemicznych lub uszkodzenia płuc. Byłyby to typowe powikłania będące konsekwencją wykorzystania tej niehumanitarnej broni.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Zenek

Nie "tragicznym oszustwem

Nie "tragicznym oszustwem tylko "cyniczną pejsiastą prowokacją" obliczna na wmanewrowanie NATO w okupacje Syrii i dołączenie ponad połowy jej terytorium w skład okupowanej przez Nazistów Palestyny. I ponieważ Rosja zaprotestowała nad "rządą odpowiedzialnością za ten atak" to gówna z jUdE ukradły rosyjskie depozyty pieniężne zgromadzone w cypryjskich bankach byle tylko się zemscić na Putinie za niemożliwość budowania satanistycznego Wielkiego Issraela kótrego rządania terytorialne wysuwane wobec jego sasiadów dostępne są w necie od dziesiątków lat.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

[email protected] napisał: szkoda tylko

<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a> wrote:

szkoda tylko że używając takiej broni pokrzywdzeni są tylko zwykli ludzie ,kiedyś istniało coś takiego jak patriotyzm...człowiek chciał bronić ojczyzny aby czuć się bezpiecznie ...a dziś???...nie chodzi tylko o syrię

Tylko jaką ojczyznę bronić i przed którym zagrożeniem...? sądzę, że bronić Polski trzeba przed tymi co reprezentują obecnie kraj nad Wisłą... Im szybciej i im bardziej krwawo, tym skuteczniej...
Demokracja tu nic nie da i manifestacje pokojowe... Na wrzód najskuteczniejsza jest resekcja obszarowa...

Portret użytkownika MrPolak

Przeciez to oczywiste

Przeciez to oczywiste marionetki USA wspieraja tzw rebeliantów, a 99% z nich  to najemnicy a to wsztystko dlatego że Assad trzyma z Iranem więc Izrael kaze bić niegrzecznych syryjczyków. 

TO WSZYSTKO PRZYGOTOWANIA DO ATAKU NA IRAN CHYBA KAŻDY TO WIDZI.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

MrPolak napisał: Przeciez to

MrPolak wrote:

Przeciez to oczywiste marionetki USA wspieraja tzw rebeliantów, a 99% z nich  to najemnicy a to wsztystko dlatego że Assad trzyma z Iranem więc Izrael kaze bić niegrzecznych syryjczyków. 

TO WSZYSTKO PRZYGOTOWANIA DO ATAKU NA IRAN CHYBA KAŻDY TO WIDZI.


 Ale nie brak matołów takich jak ci w kolorze krwi... inaczej krew to jucha no nie? Takie matoły są święcie przekonane o słuszności rebelii...

Strony

Skomentuj