Rzekomy sprawca zamachu w Berlinie, Anis Amri został zastrzelony w Mediolanie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Niemiecka policja potwierdza, że podejrzewany o przeprowadzenie zamachu terrorystycznego w Berlinie, Tunezyjczyk, Anis Amri został zastrzelony podczas obławy prowadzonej w okolicach Mediolanu. Tym samym przebieg poniedziałkowego zamachu może być nie do odtworzenia.

Niemiecka policja od początku wydawała się bardzo zaskoczona rozmiarami tragedii w Berlinie. Nie do końca wiedziano kogo szukać. Złapano najpierw jakiegoś Pakistańczyka, którego z braku dowodów po kilku godzinach zwolniono. Potem okazało się, że poszukiwany jest jednak Tunezyjczyk, który na miejscu zbrodni zostawił portfel z dokumentami. Gdy do tego doda się jego śmierć od policyjnych kul jasne staje się, że teraz będzie oczekiwanie, że wszyscy uwierzą w tę nieprawdopodobną historię i o niej zapomną.

 

Nadal nie wiadomo kto prowadził porwaną ciężarówkę podczas zamachu, czy był to rzeczywiście zastrzelony Anis Amri? Tak jednak twierdzi policja, mimo, że nie pokazano żadnych nagrań czy nawet zdjęć z telewizji przemysłowej, a przecież w miejscu ataku z pewnością znajdowało się przynajmniej kilkanaście kamer. Wiadomo też, że policjanci stworzyli specjalną stronę www do wrzucania zdjęć z komórek ludzi będących akurat wtedy na feralnym jarmarku. Nikt nie widział jednak nawet zamazanego kształtu kogoś uciekającego z kabiny.

 

Można odnieść wrażenie, że niemiecka policja mogła celowo sfingować historię z Tunezyjczykiem fajtłapą, który na miejscu zbrodni pozostawia swoje dokumenty pobytowe. Potem co prawda nie zadzwonił do stróży prawa ze wskazówkami gdzie go szukać, ale ostatecznie pozwolił się zastrzelić, żeby żadnych pytań nie trzeba było mu już zadawać.

Trzeba przyznać, że zapotrzebowanie społeczne na rozwiązanie tej nieprzyjemnej historii było duże, zwłaszcza przed świętami. Teraz można rytualnie odetchnąć i uznać, że jest po sprawie podczas gdy tak naprawdę wcale nie jest. Należy zakładać, że nawet jeśli Amri był zaangażowany w organizację zamachu, to był tylko jednym z kilku żołnierzy ISIS operujących w Europie, którzy doprowadzili go do końca. A takich jak oni w milionowym tłumie z Bliskiego Wschodu, może być przynajmniej kilka tysięcy, a następni do radykalizacji czekają w kolejce.

 

To już teraz pełnoprawna islamska armia inwazyjna, która jest w stanie zdestabilizować całe kraje. Społeczeństwa zachodnie coraz bardziej pojmują, że muszą płacić socjal, bo inaczej zacznie się robić nieprzyjemnie. Teraz jednak nie tylko będą płacić, ale też będą ginąć z rąk coraz liczniejszych dżihadystów wspomaganych przez naszych lewicowych szaleńców prowadzących Europę na skraj przepaści.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Satmet

 Witam wszystkich z tymi

 Witam wszystkich z tymi dobrymi opiniami jak i tych którzy krytykują poprostu jestem z wami i was wszystkich popieram. Moje zdanie może nie jednego wkurzy ale , uważam że czas się otrząsnąć i zrobić krok w stronę Rosji , lepszy taki sąsiad który trzyma wszystko krótko za ryj a nie bla,bla o demokracji którą na siłe chcą nam wcisnąć Angela z towarzyszami z Brukseli, Putin krótko wziołsie za tych oprawców co chrześcijanom głowy obcinali, i co zobaczcie jaki skutek, do Rosji z emigrantów nikt nie chce iść, a my tutaj jak nie zadbamy o nasze sprawy to będzie tak samo jak jest za zachodnią granicą.pozdrawiam

Portret użytkownika BigStan

To było do przewidzenia, ileż

To było do przewidzenia, ileż to razy już przerabialiśmy pokrewny temat ? USRAELSKIE służby chyba mają nas za kompletnych idiotów, myśląc że damy wiarę ich działaniom ( próbie złapania żywego terrorysty )

To było z góry zaplanowane morderstwo i wykonane przez wyszkolonego typa, a takiego raczej nie likwiduje się za "wzorowo wykonane zadanie" , tylko poświęca się pionka. Tak więc czas się obudzić z letargu i powoli szykować siekierę ( noża nie wolno nam nosić ) na to ścierwo będące na usługach USRAELA.

Portret użytkownika MiamiVibe

Co ty chcesz bronić ??

Co ty chcesz bronić ?? Demokracji ?? A co ta demokracja takiego dla Ciebie zrobiła, że oddałbyś za nią życie ? To właśnie ten chory ustrój doprowadził do niewolnictwa masy ludzkie... Dla usa jest np. powodem do najazdów, na niewygodne dla siebie państwa...

Portret użytkownika gacie z drutu

Libijczycy informowali

Libijczycy informowali Sreurope, że co 20 uchodźca to skrajny muzułmanin gotowy wysadzić się w powietrze. Nie przynosi to rzadnego skutku. Merkel jest zaczarowana i inni europosłowie też. To przypomina jakiś trans hipnotyczny, są pod jakimś wpływem i to na 100%.  Mam pytanie. Polak rzucił się na kierującego. To co? Panowie żołnierze ISIS nie związali go? Zaraz, zaraz...jedziesz ciężarówką i masz wykonać zbiorowy mord i wieziesz obok siebie porwanego kierowcę, który nie jest nawet zakneblowany? Siedzi on sobie normalnie...a może to nie ten Tunezyjczyk strzelił do Polaka, tylko niemiecki policjant? Od 15 próbowano uruchomić cieżarówkę...i nic...nie łatwiej zmiękczyć kierowcę ranami od noża i zmusić do kieropwanie pod lufą pistoletu. Ktoś kto szykuje taki zamach przechodzi przed nim cały islamski rytuał. Jest gotowy na spotkanie z Allahem. A ten co? Uciekł?  Oj nie trzyma się to w żadnym wypadku całości...Zastrzelono mordercę i już ulga. Rosjanie pierwsi odnaleźli ciało Hitlera, wywlekli je oblali beznzyną i spalili...przed innymi narodami. Fajnie nie? Kit potęga narodu. Podadzą nam jedynie słuszną politycznie historię i już. 

Portret użytkownika jesteśmy wszyscy zwierzętami

Skoro nie można

Skoro nie można zidentyfikować imigrantów należy ich zachipować... A żeby nie było dyskryminacji to zachipować wszystkich. Proste? Proste. Genialne? Genialne. no to szybciutko rąsie do chipowania mi tu wystawiać

Portret użytkownika białas

Genialne, a już  myślałem że

Genialne, a już  myślałem że tylko ja na to wpadłem:) Przedstawię ciąg dalszy czyli wizję na 2017. Część imigrantów da się zaczipować a inni nie, ci którzy się nie zgodzą zostaną natychmiast wydaleni. Spodziewam się wcześniej jeszcze paru prowokacji takich jak ta z ciężarówką w których wystąpią obcokrajowcy,  po to żeby lepiej przygotować społeczeństwo.

Następnie rząd ogłosi wielki sukces czipizacji po której zwiększyło się  bezpieczeństwo, kobiety już wiedzą  ktoje zgwałcił, kupujący kiedy mają uciekać z bazaru lub galerii handlowej etc.

Zgadnijcie kto będzie zaczipowany następny.

 

 

 

Strony

Skomentuj