Rzekomy krater po upadku jednego z fragmentów asteroidy, która spadła na Rosję

Kategorie: 

Rzekomy krater po upadku jednego z fragmentów asteroidy pokazany w rosyjskiej telewizji - Źródło: NT1.ru

W mediach wciąż mówi się o deszczu meteorytów nad Rosją. Jednak to, co spadło nad Czelabińskiem to raczej niewielka kilkunastometrowa asteroida, która rozpadła się w atmosferze docierajac do powierzchni Ziemi w kilku fragmentach. Musiała być na tyle mała, że uległa fragmentacji i na tyle duża aby te fragmenty dotarły do Ziemi. Wstępne szacunki mówią, że obiekt ten miał od kilku do kilkunastu metrów. 

 

Media rosyjskie pełne są poruszających przekazów. W wyniku fali uderzeniowej zniszczone zostało kilkaset budynków. Ponad 500 osób wymagało opatrzenia ran po eksplodujacych szybach. Kilkanaście osób jest w stanie ciężkim. Pierwszy kanał telewizji pokazał też coś co wygląda na krater poimpaktowy.

Być może takich kraterów jest więcej, bo nie jest do końca jasne w ilu fragmentach spadła ta nienznana nam asteroida. Według niektórych informacji jeden z fragmentów upadł do pobliskiego jeziora. 

 

Edit: Najwyraźniej powyższe zdjęcia nie przedstawiają krateru po dzisiejszym upadku, tylko zapadlisko po eksplozji gazu w Turkmenistanie. Telewizja NT1 nie sprawdziłą tego a my przekazaliśmy dalej, zatem tytułem wyjasnienia, to nagranie zdarzenia z 2011 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Nieprawda nagranie jest

Nieprawda nagranie jest orginalne a mam wiadomości z pierwszej reki, otóż dzwoniłem do Bacusi i wszystko mi wytłumaczył. 
Bacusia wraz ze swoim przyjacielem Hitelerkiem (nawiasem mówiąc znalaz on eliksir dzieki czemu bedzie zyl 800 lat) wkur... się na Putina, że ten podniósł opłaty za gaz dostarczny na antarktyde- (oni ją zwią atlantydą) no i w odwecie nasłali wychodowane w próbkach szare ludziki w esesowskich tajnych statkach kosmicznych. jak to powiedziala bacusia my naród wybrany nie bedziemy jak pingwiny wpierdzielac mrożonych ryb!! 
Ot i cała prawda a każdy z nas myśli ajaj ten kosmos taki brzydki, paskudny atakuje z lewa i prawa i nikt się nie domyśla "Brudnej Prawdy" że miłościwy i litościwy hitelerek może się zezłościć
pozdrawiam Juszka (nie bierzcie na poważnie tego posta to tak dla rozweselenia)

Portret użytkownika pies

 wiecie ze u nich wszystko

 wiecie ze u nich wszystko wychodzi po czasie umyte jak nasz samolot  zamiast sprawdzic strasza ludzi ze to dzis spadlo bo kazdy boji sie tego kamyczka wielkosci boiska  ,naukowcy tez .admin sie meczy szukajac wiadomosci a wy tylko krytykujecie nie jego wina ze  bajki pisza. pozdr .

Portret użytkownika tato

Pokazywanie takiego krateru

Pokazywanie takiego krateru jako impakt to juz niezle "jaja" przeciez w rosyjskiej telewizji dobrze o tym musza wiedza ,to jakas zaplanowana akcja aby wywolac strach razem z ta dziwna abdykacja "biskupa Rzymu" ,ciekawe co jeszcze NWO szykuje?.To zjawisko przypomina bardziej swiadome dzialanie sil w tak zwanej "Fali", ktora szykowaly "sily" ktore nie chca utraty kontroli tej planety . Co w takim wypadku maja te "sily" w zanadrzu, mozliwe ze cos jeszcz wiekszego, ogolnoswiatowego  ?

Portret użytkownika Anikifadia

HEHE nie przdejmuj się

HEHE nie przdejmuj się Adminie w tvp info przez godine na okrągło pokazywali ten filmik eksperci dzwonili telefonicznie wypowiadali się aż im maila posłałem...
A z tego co widzę masa ludzi dziś wchodzi na ZnZ bo kilka razy mi się nie ładowała stronka....
 
To dziś Tobie się posypią $$$$$$  Biggrin
 
jutor do Egiptu wybierz się odpocząć xD

Portret użytkownika Anikifadia

HEHE nie przejmuj się Adminie

HEHE nie przejmuj się Adminie w tvp info przez godzine na okrągło pokazywali ten filmik eksperci dzwonili telefonicznie wypowiadali się aż im maila posłałem...
A z tego co widzę masa ludzi dziś wchodzi na ZnZ bo kilka razy mi się nie ładowała stronka....
 
To dziś Tobie się posypią $$$$$$  Biggrin
 
jutor do Egiptu wybierz się odpocząć xD

Strony

Skomentuj