Rzeka w Chinach zmieniła kolor na krwawy

Kategorie: 

Źródło: twitter

Mieszkańcy miasta Wenzhou w chińskiej prowincji Zhejiang odkryli, że rzeka płynąca tam zmieniła kolor na czerwony, przypominający niektórym krew. Wstępnie wykluczono, że jest to skażenie pochodzenia przemysłowego.

 

Nikt nie jest w stanie powiedzieć, co takiego stało się z lokalną rzeką, że zmieniła kolor. Mieszkańcy podkreślają, że coś takiego nigdy się jeszcze nie zdarzyło. Świadkowie twierdzą, że jeszcze wczoraj, o 4:00 rano woda była normalna, a już około 6:00 rano, uległa zabarwieniu.

Źródło: twitter

Skażenie przemysłowe zostało wykluczone być może nieco pochopnie, ponieważ założono, że nie jest to możliwe, gdyż nie ma żadnych fabryk chemicznych na całym biegu rzeki.

Źródło: twitter

Specjaliści z lokalnego wydziału ochrony środowiska pobrali próbki wody do analiz laboratoryjnych. Wstępne hipotezy zakładają, że kolor został nadany przez piasek, który dostał się do wody w wyniku powodzi, ale oczywiście nie brakuje też bardziej apokaliptycznych interpretacji paranaukowych.

Źródło: twitter

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika laik

Wszystko podciągacie pod

Wszystko podciągacie pod armagedon. Chińczycy nie dbają o ekologię. Jest kilka filmów które pokazują dbanie o środowisko... masa zanieczyszczeń i tyle. Nie pierwszy raz zdarza się to w Chinach.
 
Ps.Co do aplikacjii która pokazuje że 27.07.14 otworzą się bramy hadesu. - serio? 

Portret użytkownika Stalmi

Ale wy macie nasrane w

Ale wy macie nasrane w głowach... Co ci pasuje i do jakiej układanki? Czerwone rzeka? Ile razy już wcześniej były takie przypadki i dalej żyjemy... Wszyscy wszystko pod armagedony i końce świata podciągają i szukają sensacji, takie pieprzenie trzy po trzy. Uniosłem się, bo już nie mam siły słuchać takich idiotyzmów.

Portret użytkownika kbk

Na zdjęciach widać ten

Na zdjęciach widać ten azjatycki "dobrobyt". Wszystkim Słowiańcom, Aziatyckim Mongołom i innym wschodnim mieszańcom proponuje dobrze się przyjrzeć a potem porównać do średnio rozwiniętego miasteczka na Zachodzie (cywilizowanym świecie).

Skomentuj