Rząd USA wydał zgodę na budowę Hyperloop

Kategorie: 

Źródło: Tesla

Po niedawnym pierwszym teście kolejki Hyperloop nadchodzi kolejna pozytywna informacja. Pomysłodawca nowej formy transportu Elon Musk powiadomił, że właśnie otrzymał od rządu Stanów Zjednoczonych "werbalną" zgodę na rozpoczęcie budowy Hyperloop.

 

Należąca do Muska firma Boring Company będzie mogła zacząć kopać tunel na linii Nowy Jork-Filadelfia-Baltimore-Waszyngton. Dzięki Hyperloop, proponowaną trasę o długości około 350 kilometrów będzie można pokonać w 29 minut. Superszybka kolejka będzie przemieszczać się od jednego miasta do drugiego a w każdym z nich powstanie szereg wind wejściowych i wyjściowych.

Projekt Hyperloop wejdzie tym samym w pierwszą fazę budowy. Elon Musk będzie musiał otrzymać zgodę od kilku stanów, kilkunastu hrabstw i wielu miast, zatem może minąć jeszcze sporo czasu zanim pomysłodawca nowej technologii otrzyma formalną zgodę.

Superszybka kolejka Hyperloop ma stać się alternatywą dla kolei lądowych i transportu lotniczego. Kapsuły przemieszczające się z prędkością ponad 1200 km/h zabiorą pasażerów oraz towary w odległe miejsca w bardzo krótkim czasie. Technologią Hyperloop interesuje się wiele państw i firm z całego świata, również w Polsce. W przypadku Stanów Zjednoczonych, nowoczesna kolejka ma ostatecznie połączyć ze sobą wszystkie stany - wschodnie wybrzeże z zachodnim.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kobieta w ciaży

Widzisz - gdybyś się nie

Widzisz - gdybyś się nie odzywał nikt nie dowiedział by się o twojej głupocie, umysłowej indolencji, za późno. 
Jeszcze nie tak dawno dwaj bracia pokazali światu urządzenie i powiedzieli że nim polecą. Wszyscy pukali się w czoło i śmiali do łez. T O  B Y L I  się bracia Wright i skonstruowali pierwszy samolot. 
Jesteś zakompleksionym nic nie znaczącym pyłem, którego istnienia wyznacza fala hejtu jaką tu wylewasz.  

Portret użytkownika U_P_Adlina

zabolała żydo-trolla prawda o

zabolała żydo-trolla prawda o tego typu sprawach, jak na przykład to, że jego ziomale z einsteina zrobili "wielkiego uczonego", a naprawdę wielkiego uczonego Słowianina Teslę odesłali w zapomnienie, a jego wynalazki i odkrycia przypisali sobie. Oj zabolało. Prawda boli, a jeszcze bardziej to, że ludzie poznają tę prawdę pomimo tego, że robicie co możecie, aby świat o pewnych rzeczach się nie dowiedział.

PS: cyt: "T O  B Y L I  się bracia Wright i skonstruowali pierwszy samolot. "...........Ciekawie sformułowane zdanie. Po polsku to raczej nie jest.

PS2: Hejt? PRAWDA to nie hejt.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Boli ich jak demaskuje się

Jak się demaskuje te ich spreparowane żydo-ikony, to rusza do akcji hasbara. 

Żyd niczego nie produkuje. Żyd czerpie korzyści z owoców pracy innych ludzi. Żyd z tego tylko żyje i ze skłócania wszytkich przeciw wszystkim. Wtedy Żyd może "pomóc" tak jak "pomógł" tym 700-set tysiącom polskich rodzin, które kupiły mieszkania za kredyt  we frankach. Bo Żyd nie wiedział. że frank podrożeje o 100%. 

Otóż doskonale wiedział, bo żydowski FED kreuje kursy walut we wszystkich krajach świata.

Mieszkam w Krakowie więc wiem. że każdą żydowską wycieczkę obstawia dwóch spasionych agentów "śmiertelnie niebezpiecznej organizacji"  Mosad. Chociaż żaden Żyd nie dostał tu nawet w ryj.

Dlaczego w czasie wojny Żydzi nie byli tacy mocni i szli tam gdzie Pan Niemiec im kazał ?

Gdzie byli wówczas niezniszczlalny Mosad ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Żyd jest tępy i ograniczony.

Żyd jest tępy i ograniczony.

Jedynie sferę mózgu odpowiedzialną za mataczenie i kombinowanie ma niezwykle rozwiniętą.. Słowo kluczowe "geszeft" rozwija niezliczoną ilość kombinacji myślowych na wyłudzenie i wyzysk.

Żyd to genetyczna odpadowa gałąź neandertalczyka skażona genomem gada...

 Na żyda nawet zesrać bym się nie chciał...

 Brzydzę się nimi jak zużytym papierem toaletowym. Wstręt czuję również do ich kobiet, kiedy poznałem istotę ich "kobiecości"

Portret użytkownika Zenek ;)

Jak to gdzie, jako tzw Żółta

Jak to gdzie, jako tzw Żółta Policja zaganiał ich kolbami do oświęcimskich wagonów....

co jest TAJEMNICĄ jak i to iż POWSTANIE W GETCIE nie było przeciwko Niemcom a o to KTÓRA ŻYDOWSKA BANDA POŁOŻY ŁAPĘ na "złotych zębach" po WYDANYCH do Oświęcimia żydkach

które to złoto, przez całą okupacje, "pilnowały judenraty" wesoło balujące z hitlerowskimi okupantami (zarządem okupowanych polskich miast z ramienia 3 Rzeszy). Banda Edelmana wygrała stąd takie UW go wychwalało pod niebiosa. Ich bohater... uwłaszczony na cudzej własności.... i trupach...

Roman Kaffel -- SPOTWARZONA PRZESZŁOŚĆ.... opis ich współpracy z Rządem na Uchodźstwie i " bohaterskiej" walki.... "WSPÓLNEJ" walki z AK..... zwłaszcza po 45 roku w podziemiach żydowskich (ubeckich) katowni gdzie do tej walki nagle nabrali odwagi.....

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Idź sobie stąd, podły

Idź sobie stąd, podły człowieku. Na tym portalu, jednym z tych nielicznych, zakompleksionych ludzi jesteś ty sam.

Pisząc post miałeś okazję wnieść pewną "wartość dodaną" i w jakiś sposób wzbogacić to forum. Ty jednak wolałeś skupić się na wycieczkach osobistych i obrażaniu.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Niebezpiecznie to jest od

Niebezpiecznie to jest od kilkunastu lat.

Od momentu kiedy wysadzono w powietrze World Trade Center. A bezpiecznie będzie dopiero wtedy jak nas zostanie na ziemi pół miliarda i każdy będzie miał wszyty chip.

Oczywiście bezpiecznie dla tych, którzy ten plan realizują.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj