Rząd szykuje „szczepionkowy totolotek” z milionowymi nagrodami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W związku z tym, że aż 21 milionów Polaków z 34,9 miliona osób powyżej 16 roku życia, które były uprawnione do szczepień, nie zdecydowało się eksperymentować na własnym ciele, polski rząd, który mamił już „emocjonalnymi” kampaniami oraz uśmiechami celebrytów, chce pójść wzorem amerykańskiego stanu Ohio. Zaproponuje bowiem organizowaną razem z Totalizatorem Sportowym loterię dla tych, którzy się zaszczepili i tych, których perspektywa wysokiej wygranej, może jeszcze do zachęcić do szprycowania.

Loteria będzie składała się z kilku finansowych pułapów wygranych. Będą odbywały się losowania tygodniowe, miesięczne oraz ostatnie - finałowe.

Szef Kancelarii Premiera - Michał Dworczyk - zapowiedział, że każda z 500 pierwszych gmin, które osiągną wskaźnik wyszczepienia na poziomie ponad 70 procent, otrzyma 100 tysięcy złotych do wydania na dowolny cel. Te gminy, które będą się mogły „pochwalić” najwyższym wskaźnikiem szczepień, otrzymają milion złotych na dowolny cel. Dodatkowe 2 miliony złotych otrzyma ta gmina, która będzie miała najwyższy procentowy wynik w skali całej Polski. Od 1 lipca wystartuje loteria realizowana przez Totalizator Sportowy, przy wsparciu spółek Skarbu Państwa. Wezmą w niej udział ci, którzy zaszczepili się. Co 2000 osoba wygra w niej 500 złotych, a każdy uczestnik loterii będzie miał 4 szanse na wygraną.

W finale do wygrania będą dwie nagrody w wysokości 1 miliona złotych oraz samochody hybrydowe. 

Łączna wartość nagród-zachęt dla Polaków, ma wynieść ponad 140 milionów złotych.

Rząd PiS przedstawia swój plan jako ogromny bonus dla wszystkich posłusznych obywateli. Jesteśmy więc świadkami ostatniego etapu „pozytywnej perswazji”. Jeśli bowiem nawet loteria nie da oczekiwanej frekwencji szczepień na COVID-19, to zostaną zapewne użyte łamiące konstytucje środki przymusu, do których poszczególne kraje świata, w tym Polska, są już zachęcane przez globalistów z Davos.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

"Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" (z domu niewoli, o której sami tak dbacie, by się nie nawrócić) Jezus Chrystus

Portret użytkownika ARTUR

Igrzyska rozpoczęte !!!

Igrzyska rozpoczęte !!! Obserwując wcześniej loterię paragonową to mogę przypuszczać że większość będzie bardziej ceniła pieniądze niż życie , ale człowiek ma wolną wolę a całego wykładu można posłuchać w filmie " Adwokat diabła " który obnaża małostkowość naszego życia i wiary .Nie ma takich pieniędzy na świecie abym się zaszczepił więc próby ogłupiania to nie ze mną .

Portret użytkownika demodemo

miliony to będą do wygrania

miliony to będą do wygrania na pewno , na 100% - ale wygrane legalnie , z kasy podatników popłyną w kierunku - sami swoi oczywiście opodatkowane stopą 10% od wygranych , chyba , że to będzie zacny "członek" ( określenie biologiczno-medyczne zastosować ) instytucji religijnej.

Żaden szarak nie obejrzy ani złotówki.

Jak ktoś pamięta komunę i czasy po komunie to aż do dzisiaj - każda władza wraz z tą komunistyczną zawsze kłamała , kłamie i będzie kłamać.

Portret użytkownika Cyrkowiec

to samo można zafundować

to samo można zafundować sobie a nawet więcej za 3zł w punkcie lotto no chyba że ktoś wybiera opcje z plusem no to 4 zł . w sumie nie.. w lotto można wygrać więcej hahahhaa.
czyli maszynka mengele dopiero zaczyna kręcić

Strony

Skomentuj