Rząd rozważa koniec z maseczkowym absurdem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Być może maseczki nie będą wkrótce obowiązkowe. Prawdopodobnie dowiemy się o tym jutro na specjalnej konferencji prasowej. Być może obostrzenie to będzie zdjęte początkowo tylko w wybranych województwach. 

 

Chyba wszyscy czują się już zmęczeni po 3 miesiącach walki z rządową epidemią. Od ponad miesiąca jesteśmy dodatkowo dręczeni koniecznością zasłaniania ust i nosa. Być może już jutro nie trzeba będzie wypełniać tego nonsensownego obostrzenia. 

 

Przypomnijmy, że na samym początku tej medialnej pandemii, minister Łukasz Szumowski publicznie mówił, że noszenie maseczek jest niebezpieczne i ma sens tylko wtedy gdy ktoś ma objawy chorobowe. On ich nie ma więc maski nie nosi. 

 

Po kilku tygodniach ten sam minister Szumowski płynnie przeszedł na twierdzenie, że ludzie mogą chorować na tego strasznego wirusa nie zwracając na to uwagi i wykreował kategorię tak zwanych "bezobjawowych zarażonych" a skoro może jim być każdy to wszyscy muszą zostać zamaskowani. Polacy zgięli kark i grzecznie ubrali rządowe kagańce i paradują w nich do dzisiaj.

 

Skoro możesz nie wiedzieć, że masz straszliwego wirusa bo twój organizm zwalcza go w sposób niezauważalny, to musisz zasłonić sobie twarz i nos szmatką i zacząć wdychać własny dwutlenek węgla zatrzymywany wilgotną maseczką pełną bakterii.

 

Gdy tylko zmieniła się ta maseczkowa mądrość etapu ze strony internetowej Ministerstwa Zdrowia zniknęła informacja o możliwej szkodliwości stosowania masek. Wcześniej wspominano na przykład wzrastające ryzyko bakteryjnego zapalenia płuc. Mimo to zdrowie Polaków jest cały czas wystawiane na niebezpieczeństwo. 

 

Niestety nikt nie liczy ile jest ofiar przez stosowanie maseczek. Wiadomo przynajmniej o jednej takiej ofierze, z centrum dystrybucji Amazon, gdzie po wielu godzinach w maseczce zemdlała i zmarła 40 letnia kobieta. Takich przypadków mogło być więcej, ale nikogo nie pasjonuje taka statystyka. 

 

Stworzono wrażenie, że nic się nie liczy, żadne choroby, żadna logika, liczy się tylko tresowanie społeczeństwa, pod pretekstem koronawirusa, a ludzie poddają się temu całkiem ochoczo. Wśród zwolenników namordyzmu nie brakuje "szeryfów", domagających się od innych, aby koniecznie chodzili w maskach. Rozkwita też donosicielstwo i ludzie chętnie dzwonią na policję denuncjując, że ktoś nie miał maski. 

 

Jednak z rozporządzenia Ministra Zdrowia, które rozpoczęło maseczkowy terror, wynika, że wcale nie trzeba zakrywać twarzy jeśli ktoś ma kłopoty oddechowe i wcale nie trzeba dokumentować tego za pomocą zaświadczenia. Niestety niekiedy policjanci tego nie wiedzą i domagają się stosownych dokumentów, nawet jeśli jest to w oczywisty sposób sprzeczne z RODO. 

 

Być może już jutro ten dziwny obowiązek noszenia maseczek w obawie przed patogenem, którego infekcji nasz organizm nie zauważa, zostanie zniesiony. Oczywiście każdy kto polubił zakrywanie twarzy będzie mógł dalej to robić, chyba, że władza znowu stwierdzi, że są szkodliwe i zabroni ich stosowania, bo trudno śledzić zamaskowanych ludzi przez CCTV, a stały stan zamaskowania będzie sprzyjać działalności terrorystycznej i przestępczej. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aksel

Akurat rząd nie jest tutaj

Akurat rząd nie jest tutaj autorytetem. Sa nim niezalezni lekarze z ytułami naukowymi. Tacy co w odrózznieniu od ekspertów medialnych nie dostaja milionowych grantów aby potem powtarzać co im przekazano w depeszy. Tak więc naturalnie ludzie na poziomie intelektualnym nie nosżą szmateczek bo logicznym jest, że to większe zło dla siebie, dla nich.

Portret użytkownika vit

Tymi pseudo testami

Tymi pseudo testami wystarczyłby przebadac całą populację Plski , a szybko okazałoby się, że .... co najmniej połwa nosiła i nosi w sobie teg pseudświrusa i spokjnie egzystuje . Wielka ogólniswiatowa próba masonerii (komunistów) zamordyzmu ludzkości....

Portret użytkownika popo2

Wiem o co ci chodzi, ale

Wiem o co ci chodzi, ale odwal się od animalów. W tym posr..ym swiecie one dalej zachowują więcej naturalnych zachowań anizeli ludzie. Nie mają innego wyboru, bo człowiek zagarnoł planetę dla siebie,niszcząc ją na swoją zgubę.

Portret użytkownika Kwazar

Korrronnawirrusss mnie

Korrronnawirrusss mnie prześladuje.Ja już nie wiem czy mam się śmiać czy się bać widząc.Widząc jak łatwo ta PANDEMIA.....koniec świata EPIDEMIA a co ...Kataklizm powalający zaraźliwy wszędzie !!! Raz jest ??? A raz go już z dyrektywy mocy rządzących nie ma.Cudowna moca sprawcza, Likarstwo z rąk rządzących na wirusa.Tymczasem JA nie mam pomysłów ani odpowiedzi na mojom beradność w obliczu... i idę się napić bo się mi pić chce.

Strony

Skomentuj