Rząd Polski zapowiada wystąpienie ze Światowego Paktu ws. Migracji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński powiedział, że Polska najprawdopodobniej dołączy do niewielkiego grona krajów sprzeciwiających się przystąpieniu do Światowego Paktu ws. Migracji. Zaledwie kilka państw członkowskich ONZ wskazuje, że dokument ten może zagrażać bezpieczeństwu poprzez zachęcenie do nielegalnych migracji.

 

Światowy Pakt ws. Migracji został zaakceptowany przez niemal wszystkie kraje członkowskie, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Węgier. Już w grudniu dojdzie do formalnego przyjęcia paktu, a tymczasem kolejne państwa zapowiadają, że nie podpiszą tego dokumentu.

 

Szef MSWiA Joachim Brudziński stwierdził, że globalne porozumienie nie gwarantuje bezpieczeństwa dla Polski i może zachęcać do nielegalnej migracji, a nasz kraj nie będzie mógł decydować o tym, kto może do nas przyjechać. W podobnym tonie wypowiedziała się również Austria.

Niestety nie wiemy, jakie będzie stanowisko rządu po nadchodzących wyborach samorządowych. Zresztą PiS uparcie przekonuje, że nie sprowadza imigrantów, choć liczba obcokrajowców w Polsce jest coraz większa. Z najnowszego raportu Głównego Urzędu Statystycznego dowiadujemy się, że przy obecnych trendach, już za około 10 lat, Polska stanie się państwem imigranckim, w 2060 roku obcokrajowcy będą stanowić 14% mieszkańców naszego państwa, a na dłuższą metę, nasz kraj straci jednolitość kulturową.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika euklides

Oprócz tego policzyli głosy z

Oprócz tego policzyli głosy z PO i część posłów PiS skrzętnie wstrzymała się od głosu żeby traktacik przeszedł przez parlament. Później mówili, że Lesio został "przyparty do muru". Teraz jest przyparty do gleby. Nasi (teoretycznie) rządzący dziwnie łatwo ulegają podmuchom politycznego wiatru...

Portret użytkownika jol

chrzescijanie tez są

chrzescijanie tez są globalistami, narzucali wielu narodom swoje poglądy, mordowali miliony

nie ważne czy to judeochrzescijanizm, czy judeoislam - to taka sama zaraza, bo uczy podwojnej moralnosci - odrebnej dla swoich, innej dla pozostałych

Portret użytkownika gość111

PIS sprowadza pracowników (

PIS sprowadza pracowników ( Polakom oferuje 14 zł brutto/godz.) i mam nadzieję że nie bedzie im płacił za nicnierobienie jak to robią niemcy. druga sprawa: biada wam jak zaczniecie z naszego budżetu dopłacac im do mieszkań! to Polak musi pracować 25 lat na mieszkanie i spłacać kredyty a ja słyszałem głosy że rząd będzie dopłacał emegrantom do czynszu!

Strony

Skomentuj