Rząd PiS zamierza odwołać Boże Narodzenie. Nawet do 30 tysięcy zł kary za wigilię z rodziną!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Po odwołaniu Wielkanocy i Wszystkich Świętych, rząd PiS robi wszystko, aby odwołać również Boże Narodzenie. Są na dobrej drodze, bo już zapowiedziano obostrzenia, które zaczną obowiązywać przed samym Bożym Narodzeniem. MInister Zdrowia Adam Niedzielski wprost stwierdził, że gwiazdki w tym roku będzie wyglądała inaczej, czyli po prostu jej nie będzie.

Obsesyjne zamykanie losowych branż gospodarki stało się już typowym zachowaniem polskiego rządu bohatersko walczącego ze straszliwym wirusem grypopodobnym. Do tego dochodzi wisząca nad nami jak miecz Damoklesa "Narodowa Kwarantanna". Bardzo możliwe, że rozpocznie się ona akurat przed Bożym Narodzeniem.

 

Już teraz poinformowano, że Wigilię będzie można obchodzić jedynie w 5 osób. To i tak sukces, bo Wielkanocy w ogóle nie było na życzenie rządu. Jednak pojawiają się też sugestie, że na Boże Narodzenie może zostać wprowadzony zakaz poruszania się. Polacy już teraz są straszeni drakońskimi karami dochodzącymi do 30 tysięcy złotych, jeśli ktoś zdecyduje się pojechać na święta do rodzinnego domu.

„Dlatego pracujemy również nad takimi możliwościami prawnymi, które ograniczą możliwości przemieszczania się. Dlatego już dzisiaj apeluję, żeby najlepiej nie zamawiać żadnych wyjazdów, żadnych atrakcji turystycznych ani w Austrii, ani we Włoszech, ani w Szwajcarii, ani również w Polsce” – powiedział premier Morawiecki

Co ciekawe w najbliższych dniach mają zostać otwarte Galerie Handlowe, które w zdecydowanej większości należą do zagranicznych korporacji. Wynika z tego, że rząd zachęca Polaków do przygotowań świątecznych jednocześnie odwołując same święta. Jest klasyczna strategia w stylu zjeść ciastko i mieć ciastko.

 

Złośliwi twierdzą, że rząd ogłosi lockdown, ale chociaż Chanukę do 18 grudnia będziemy mogli w spokoju świętować. Już teraz wiadomo również, że szkoły pozostaną zamknięte do 17 stycznia i nie będzie w tym roku podzielonych ferii tylko wszyscy w jednym terminie. A skoroMorawiecki zapowiada zakaz przemieszczania się w święta twierdząc, że pracują nad możliwościami prawnymi, to raczej je znajdą. Zresztą prawo i tak nie interesuje rządu Prawa i Sprawiedliwości, bo jest nagminnie łamane.

 

Najlepszym tego przykładem jest słynna już ustawa maseczkowa, która miała zalegalizować obowiązek przykrywania twarzy brudną szmatką. Nadal nie została ona opublikowana, a wszyscy udają, że już funkcjonuje. Policjanci i Sanepid biegają za ludźmi swobodnie oddychającymi usiłując wręczać im nielegalne mandaty i kary, a zdecydowana większość Polaków akceptuje to bezprawie i dostosowuje się do coraz bardziej szalonych nakazów rządu.

 

Zobaczymy czy Polacy dostosują się również tym razem tak jak dostosowali się akceptując odwołanie Wielkanocy i Święta Zmarłych. Podczas konferencji prasowej w sobotę premier był pytany, czy rząd planuje wprowadzenie ograniczeń w przemieszczaniu się podczas świąt Bożego Narodzenia, a ten oświadczył, że redukcja kontaktów społecznych w czasie świąt „jest tematem fundamentalnie ważnym dla dalszego przebiegu epidemii”.

"Przed nami najważniejszy dla polskich rodzin okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. Przed nami też miesiące, które zadecydują o naszych miejscach pracy, o utrzymaniu naszych firm i zakładów. Dlatego ogłaszamy 100 dni solidarności w walce z koronawirusem." - powiedział Morawiecki

Obecni rządzący są często nazywani grupą rekonstrukcyjną Sanacji i PRL. Trzeba przyznać, że restytucja Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej idzie im świetnie. Mamy walkę z prywaciarzami, mamy już ZOMO na ulicach pałujące i gazujące protestujących, mamy wreszcie partię będącą odwzorowaniem PZPR. Mamy nawet I Sekretarza KC czyli Jarosława Kaczyńskiego. Na poziomie retoryki mamy też nowego Jaruzelskiego, czyli Morawieckiego. Ten prosi o 100 dni solidarności, a Jaruzelski przed Stanem Wojennym prosił o 90 dni spokoju.

„Zwracam się w tym momencie o trzy pracowite miesiące – 90 spokojnych dni” - generał Wojciech Jaruzelski w lutym 1981

Czy Polacy posłuchają nowego Jaruzelskiego i posłusznie zostaną w domach w czasie najważniejszych rodzinnych świąt ? Czas pokaże, ale wiele wskazuje na to, że ogłupiony propagandą naród jest skłonny do jeszcze większej ilości bezsensownych poświęceń.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Nikt nie może , nawet 5

Nikt nie może , nawet 5 Morawieckich zabronić spotkania z rodziną , jest to prawo naturalne i musi być przestrzegane , nie jesteśmy jakimś dzikim zachodnim plemieniem które nawet nie wie skąd się wzięło . Łamanie prawa naturalnego jest przestępstwem i podlega karze a stosujący nielegalne prawo mogą być oskarżeni o współudział . Nikt też nie musi się tłumaczyć z czegokolwiek gdyż nie można zeznawać przeciwko sobie lub rodzinie gdyż może to być użyte w oskarżeniu .

Portret użytkownika keri

No to wkurwi się demon, który

No to wkurwi się demon, który kazał nazywać siebie bogiem, że parafianie nie obchodzą jego demonicznych obrzędów i nie żrą ciała bożka w kanibalistycznym rytuale.

Nie będą płaczki szlochać nad dmuchaną lalą czy drewniakiem w źłobie, że jego wyrodna matka zostawiła go na sianie, zamiast tulić do siebie.

Dość tych demonicznych obrzędów, które na Lechitach wymusił zdrajca paląc całe miejscowości i mordując naszych przodków.

Portret użytkownika rom

Po co się nakręcacie ? To co

Po co się nakręcacie ? To co mówią i straszą ludzi to dyrdymały do 2- po to by zabrać wam energię i spokój . Stracisz spokój i opanowanie nie ma Cię. Zgadzam się również że dziś ,,wszystko stoi na głowie „ale oni czekają aż ludzie się zbuntują i wyjdą na ulice . To zaplanowana social engineering< inżynieria społeczna mająca na celi jak daleko mogąc się podsunąć . Popatrz na wszystko bez emocji z zimna krwią. Ps NAJSILNIEJSZY JEST RUCH ODDOLNY !

To my mamy władzę a oni się boją ponieważ maja najwiecej do stracenia. polecam tekst Pana Tomasz O.

The fourth revolution - social engineering.
(Czwarta rewolucja - Inżynieria społeczna) Tomasz Orłowski; Październik 2020.
“Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek” David Rockefeller (1991)

,,Wprowadzenie
2
Tekst ten dedykuję osobom, które jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, co czeka nas tuż “za rogiem” a kwestia tzw. pandemii nie jest do końca jasną. Analizę podzieliłem na kilka punktów mających na celu wyjaśnienie powyższych. Ponieważ większość pojęć tutaj przedstawionych bedzie posiadała swoje źródła; zachęcam zaglądnąć do nich aby znaleźć potwierdzenie danej kwestii.
Do zrozumienia powodu oraz kierunku w jakim zmierza ludzkość istotne jest zagadnienie zwane “inżynierią społeczną” (ang. social engineering), które krótko scharakteryzować można jako zbiór pewnych technik stosowancyh w celu osiągnięcia założonych celów/przekształcenia w odniesieniu do społeczeństwa. Osobom, dla których ten temat jest nowy proponuję go zgłębić; materiałów w sieci jest sporo. Jeśli miałbym polecić dokument to “Human Resources - Social Engineering” wyczerpuje temat.
Poniżej link do strony, na której znajdziecie wersję z polskimi napisami.
Human Resources - Social Engineering
Link: https://urldefense.com/v3/__http://naoi.site/video__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe-iwkmrC$

Wprowadzenie
3
Osobom, które znają temat nie trzeba więc tłumaczyć, że na wszystkich płaszczyznach życia społecznego praktycznie nie ma miejsca na losowość i przypadek a wręcz przeciwnie mamy do czynienia ze skoordynowanym i przemyślanym działaniem, którego nadrzędnym celem jest uzyskanie efektywnej kontroli nad zasobami ludzkimi co raczej nie powinno nikogo dziwić; zważając na mnogość przykładów w historii naszej cywilizacji. Jakie są jednak różnice w porównaniu z minionymi czasami?
Okres tzw. wolności, demokracji, globalizacji czy gospodarki liberalnej był okresem przejściowym a właśnie teraz na naszych oczach dokonuje się transformacja do systemu niekiedy określanego jako “The Fourth Industrial Revolution”. Wskazówki
jak ten nowy system bedzie wyglądał nie są tajemnicą a wręcz przeciwnie są przed naszymi oczami. Dlaczego więc większość ludzi nie zna tych zagadnień? Odpowiedź
jest banalna - większość przyjmuje zasadę, że czego nie zobaczy w głównych mediach typu TV czy prasa to nie ma sesnu zaprzątać sobie tym głowy a jeśli cokolwiek słyszało to traktuje je jako science fiction lub odległą przyszłość. Dodatkowo brak czasu w naszym zabieganym świecie oraz zwykłe lenistwo; także pośrednio jest odpowiedzią
na to pytanie. Powodów takiej postawy zapewne można by znaleźć więcej - wyjście poza tzw “strefę komfortu” wiąże się z pewnym procesem, który zależny jest od wielu czynników środowiskowych ale można pokusić się tu o stwierdzenie, że większość

Wprowadzenie
4
ludzi potrzebuje czasu oraz bodźca by móc zrewidować swoje poglądy i postawę by dostrzec dany problem w szerszej perspektywie. Nadmienić jeszcze należy, że proces wyszukiwania rzetelnej informacji jest dość utrudniony zważywszy na fakt, iż dla przykładu wyszkukiwarka google stosuje filtrowanie fraz wyświetlając wyniki stron, które są zgodne z wytyczoną narracją.
Co jeszcze warto dodać w kwestii okresu do jakiego znaczna większość ludzi odnosi się jako do trwałego i najlepiej funkcjonującego jeśli pokusilibyślmy się o porównanie z innymi okresami z naszej historii? W mojej opinii, był to dość krótki okres, którego głównym celem było z jednej strony umożliwienie rozwoju nowoczesnych technologii (z naciskiem na nano i biotechnologie) potrzebnych do zarządzania zasobami ludzkimi a z drugiej strony do akumulacji kapitału przez wąską grupę ludzi stojących na
czele rozwarstwionego społeczeństwa. Kapitał ten potrzebny był do sfinansowania poprzez różne organizacje rządowe oraz pozarządowe rozwoju technologicznego (w oparciu o własność intelektualną - patenty) ale także w celu opłacenia/przekupienia tych struktur społecznych, które tą transformację społeczną dziś na naszych oczach wspomagają/realizują. Możliwość globalnego zastosowania nowoczesnych technologii w kierunku kontroli społeczeństwa jest właśnie tym czym obecne i nadchodzące czasy różnią się pod tym względem od minionych epok.

Wprowadzenie
5
Dobrym dokumentem z roku 2008, który odkrywa mechanizmy kumulacji kapitału działające w niezmienionej formie od czasów kolonializmu jest “The end of poverty”. To właśnie w tym dokumencie pojawia się między innymi postać autora/ekonomisty (John Perkins) oraz pojęcie “Economic Hit Man” odnoszące się do sposobu
działania poprzez nacisk/szantaż/przekupstwo w krajach (południa) obfitujących
w złoża naturalne i nie tylko a mające na celu przejęcie powyższych przez wielkie ponadnarodowe korporacje (północy).
Poniżej link do strony, na której znajdziecie wersję z polskimi napisami.
The End of Poverty - Wykończyć biedę
Link: https://urldefense.com/v3/__http://naoi.site/video__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe-iwkmrC$
Czym więc będzie ta czwarta rewolucja przemysłowa i jaką rolę odgrywa w niej dzisiejsza pandemia?

Pandemia
6
1. Pandemia.
Przełomowymi wydarzenieniami, po których nastąpiły dość radykalne zmiany w odniesieniu do społeczeństwa były zamachy w Nowym Jorku (2001r.) i Londynie (2005r.). Z uwagi na obeszerność tego temtu nie będę tutaj poruszał kwestii określanej mianem “inside job” lub też “false flag” (zainteresowanym polecam zrobić własny research) ale chciałbym zwrócić uwagę na dwa fakty, które bezpośrednio wiążą się z operacją “covid 19”. Mianowicie po pierwsze - wszystkie większe tego typu wydarzenia poprzedzane są ćwiczeniami przeprowadzanymi jakiś czas wcześniej lub przypadkowo(?) w tym samym czasie, a po drugie - po tym okresie można było zauważyć nagminnie forsowaną w mediach głównego nurtu potrzebę propagowania urządzenia w formie implantu o nazwie RFID (linki w kolejnym podpunkcie). Korzyści jakie otwierały się dla każdego
kto zdecydował się na zaaplikowanie sobie takiego urządzenia były jednak zbyt słabym impulsem aby ta technologia przyjęła się w znaczących liczbach zainteresowanych klientów choć gdzieś w okolicach roku 2015 można odnotować wzmianki w mediach
na temat szwedzkich firm wprowadzających tą nowinkę technologiczną dla swoich pracowników. Jednak do dnia dzisiejszego (a właściwie powinienem napisać do niedawna) proces globalnego wdrażania technologii RFID poprostu był zbyt powolny i co najważniejsze społeczeństwo nie było lub nie zostało odpowiednio “przekonane” o

Pandemia
7
celowości jej wdrożenia. Wszystko zmieniło się za sprawą dzisiejszej pandemii.
W zrozumieni genialności pomysłu w planowaniu i przeprowadzeniu globalnej
pandemii, która jest jedynie tłem/zasłoną dla całkiem innych celów niż troska o społeczność ludzką jest słowo klucz - strach. Strach, który cytując słowa Johna B. Watsona (twórcy Behawioryzmu) “jest siłą napędową w społeczeństwie” i który
jest fundamentalnym uczuciem/zachowaniem wytyczającym ścieżki dla inżynierii społecznej. Koncepcja ta wcale nie jest tak młoda i myślę, że można by znaleźć
jej potwierdzenie w o wiele wcześniejszych opracowaniach - choćby wspominając XVI wieczną pracę “The Prince” Niccolo Machiavelli - gdzie autor konkluduje, że w przypadku sprawowania władzy lepiej gdy podwładni odczuwają strach wiążący się z karą niż miłość do władcy, której więzy mogą być zerwane przy byle okazji.
Podczas analizy aktualnej pandemii forsowanej w mediach należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:
• zbieżność symptomów z chorobą znaną, występującą globalnie oraz dość często;
• budowa narracji walki jak na froncie wojennym w tym używanie sformułowań
stosowanych w wojsku/na polu bitwy;
• codzienne wykresy/liczby infekcji potwierdzające skalę zagrożenia;
• niewidoczny wróg gdzie zagrożeniem może być każda osoba również wyglądająca
na zdrową.

Pandemia
8
Są to wystarczające kwestie aby w sposób zaplanowany zasiać strach w przeważającej części społeczeństwa. Spośród wielu komunikatów pojawiających się w ostatnim czasie nadzieja jaką karmi się społeczność, która jest swoistym rozwiązaniem problemu to fakt, że w pierwszym etapie potrzebny będzie system kontroli zarażeń lub innymi słowy potwierdzający pozytywne/negatywne przejście testu. System ten różnie będzie nazywany oraz implementowany przy użyciu dostępnych urządzeń np. smartfony (korzystając z sieci komórkowych) lecz jego zasięg prawdopodobnie nie będzie globalny. W Irlandii dość niedawno pojawił się spot reklamujący właśnie ten program przez firmę The ROQU Group z Dublina o nazwie “Health Passport”.
Covid Health Passport launched by Irish-based firm to begin national trials
Link: https://urldefense.com/v3/__https://www.breakingnews.ie/business/covid-health-passport-launched-by-irish-based-firm-to-begin-__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe50r1RpX$  national-trials-1015273.html
W wielkim skrócie system będzie operował na bazie aplikacji na smartfona (może też przybrać inne formy), która będzie swoistym potwierdzeniem wykonanego testu
(u GP, lub innym miejscu) i w przypadku negatywnego wyniku uprawniająca do uczestniczenia w życiu społecznym (praca, sklepy, urzędy, transport publiczny itp) by w przypadku pozytywnego testu wykluczyć na tzw kwarantannę. W system wpisana jest

Pandemia
9
cykliczność, a kolorystyka ma przypominać o zbliżającym się terminie kolejnego testu tak by podtrzymywać narrację strachu i zagrożenia a defakto przygotować na docelowy drugi etap. Osobiście nie sądzę aby system ten udało się wprowadzić globalnie dla całego społeczeństwa i nie jest to wcale wymagany krok aby po odpowiednim czasie przejść bezpośrednio do drugiej, docelowej fazy. Innymi słowy może to ewoluować różnie w zależności od np. oporu społecznego i środków do jego tłumienia.
Drugi etap to rozpoczęcie na skalę globalną - i tu dość istotny szczegół - niejednokrotnego szczepienia populacji. Niejednokrotność oznacza w tym przypadku po pierwsze i ponowne - utrzymanie poczucia zagrożenia i strachu a po drugie da to czas na wprowadzenie nowoczesnej szczepionki - takiej, która będzie miała między innymi zbieżne funkcje jak w przypadku technologii RFID. Kwestie te szczegółowo opiszę w kolejnym punkcie zaś tutaj chciałbym jeszcze przedstawić dodatkowe źródła, warte odnotowania, a które dotyczą bezpośrednio opisanego powyżej zagadnienia:
1.1. Scenarios for the Future of Technology and International Development - wielostronicowy dokument z roku 2010 fundacji Rockefellera odnoszący się do przyszłej pandemii. Oto jeden z cytatów tego opracowania:
“Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność

Pandemia
10
ludzi i towarów została zatrzymana, osłabiając branże, takie jak turystyka i przerywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalne, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały przez wiele miesięcy puste, pozbawione zarówno pracowników, jak i klientów.”
Link: https://urldefense.com/v3/__http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller*20Foundation.pdf__;JQ!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFezotK9ht$
1.2. Event 201 - wydarzenie które odbyło się 18 Października 2019 pod egidą Johns Hopkins Centre for Health Security, World Economic Forum oraz Bill & Melinda Gates Foundation a które było swoistym ćwiczeniem na wypadek przyszłej pandemii. W wydarzeniu tym - jak podają organizatorzy - brało udział 15 światowych liderów biznesu, rządu i zdrowia publicznego. Na poniższej stronie można znaleźć zarejestrowane wideo w częściach z tego ćwiczenia.
Link: https://urldefense.com/v3/__https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFexQVdHHG$
Na zakończenie dla tych, którzy czują niedosyt związany z tą kwestią polecam zapoznać się z dwoma dokumentami amerykańskiego reżysera i producenta Mikki Willis. Produkcje te zawierają ogromną listę pojęć, które celowo pominąłem w analizie jako drugorzędne z punktu widzenia tego o czym traktuje cały artykuł.

Pandemia
11
Są to zagadnienia gdzie - w przypadku niektórych - trudno znaleźć źródła i często bazować możemy na relacjach pewnych osób. Osób takich jak autorka książek i publikacji; naukowiec/wirusolog Dr. Judy Mikovits czy Dr. David Martin z National Inteligence Analyst, założyciel M ∙ CAM, który jest międzynarodowym liderem w zarządzaniu ryzykiem finansowym opartym na własności intelektualnej. To właśnie takie osoby mają ogromną odwagę by nie ulegać szantażom (często bardzo poważnym) by zaprzestać informowania społeczności o nieprawidłowościach, nadużyciach czy zwyczajowo kłamstwach.
Poniżej link do strony, na której znajdziecie wersję z polskimi napisami.
PLANDEMIC - INDOCTORNATION PLANDEMIC - Wywiad z Judy Mikovits Link: https://urldefense.com/v3/__http://naoi.site/video__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe-iwkmrC$

Nowoczesne technologie
13
2. Nowoczesne technologie.
Wspomniany w poprzednim punkcie czip RFID to koncepcja, w której spośród wielu możliwych funkcji na czoło wysuwają się dwie bardzo istotne kwestie - ID przypisane użytkownikowi oraz system dostępu do cyfrowego pieniądza (kryptowaluta). Kwestię globalnego resetu i przejścia na walutę cyfrową, która to tłumaczy jeden z powodów implementacji tej technologii omówię w kolejnym punkcie. Trzeba wykazać się ogromnym ignoranctwem aby przy tym nie zauważyć wielu zagrożeń ponieważ w tak działającym systemie tylko od dobrej woli zarządzającego będzie zależało to czy dostęp do tej cyfrowej waluty będzie ciągły, a to będzie warunkowane między innymi naszym zachowaniem i ogólnie rzecz ujmując przydatności takiemu systemowi. Implementacja systemu ocen mającego wpływ na ilość posiadanych przykładowo kredytów a tym samym dostępu do poszególnych sfer życia społecznego (podróże, rozrywka typu kino itp.) jest opcją tak kuszącą, że aż chce się powiedzieć pewną. System ocen jest już zresztą testowany w Chinach a kwestią czasu jest gdy obejmie swoim zasięgiem całą populację wraz z implementacją wielu dodatkowych funkcji.
Poniżej przedstawiam źródła opisujące tylko niewielką część dotyczącą nowoczesnych technologii oraz takie które bezpośrednio wiążą się z omawianym tu tematem.

Nowoczesne technologie
14
2.1. Przykład artykułów wraz ze spotami reklamującymi technologię RFID
Link1: https://urldefense.com/v3/__https://www.computerworld.pl/news/Szwedzka-firma-wszczepia-pracownikom-implanty,400866.html__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe5Dz8avl$
Link2: https://urldefense.com/v3/__https://medicalfuturist.com/rfid-implant-chip/__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe6iVxTxw$
2.2. System kryptowalut wykorzystujący dane dotyczące aktywności ciała (patent o nr WO2020060606) - jest to nr patentu wraz z opisem ze strony https://urldefense.com/v3/__https://patentscope.wipo.int__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFewFKvdkr$  WIPO - to globalne forum dla usług w zakresie intelektualnej własności (IP). “Jesteśmy agencją samofinansującą się Organizacji Narodów Zjednoczonych, w skład której wchodzą 193 państwa członkowskie.” (opis ze strony www)
WO2020060606 - CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA Applicants - MICROSOFT TECHNOLOGY LICENSING, LLC
International Filing Date - 20.06.2019
Krótki opis sytemu (pełny opis w zakładce “description”):
“Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem powierzonym użytkownikowi może zostać wykorzystana w procesie wyszukiwania systemu kryptowalut. Serwer może

Nowoczesne technologie
15
dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie połączony z lub zawarty w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała
mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalut połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.”
Link: https://urldefense.com/v3/__https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&_cid=P12-KFS1VD-49941-1__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe-L-9irB$ 2.3. Przechowywanie informacji medycznych pod powierzchnią skóry (ze strony
https://urldefense.com/v3/__https://news.mit.edu__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe8e1XDBp$ )
MIT - “Założony w celu przyspieszenia rewolucji przemysłowej w kraju, MIT jest głęboko amerykański. Dzięki pomysłowości i determinacji nasi absolwenci wymyślili podstawowe technologie, uruchomili nowe gałęzie przemysłu i stworzyli miliony amerykańskich miejsc pracy. Jednocześnie i bez najmniejszego poczucia sprzeczności MIT jest głęboko globalny. Nasza społeczność zyskuje ogromną siłę jako magnes

Nowoczesne technologie
16
przyciągający talenty z całego świata. Poprzez nauczanie, badania i innowacje wyjątkowa społeczność MIT realizuje swoją misję służenia narodowi i światu.” (opis ze strony www)
Krótki opis sytemu - “Naukowcy z MIT opracowali teraz nowy sposób rejestrowania historii szczepień pacjenta: przechowywanie danych w postaci niewidocznego gołym okiem wzoru barwnika, który jest podawany pod skórę w tym samym czasie, co szczepionka.”
Link: https://urldefense.com/v3/__https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFexojcRGi$  December 18, 2019
2.4. ID2020 - przedsięwzięcie promujące cyfrową tożsamość, którego partnerami są między innymi: Rockefeller Foundation, Gavi, Microsoft.
“W 2018 r. ID2020 Alliance Partners, we współpracy z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR), przygotowało formalny artykuł dotyczący naszego spojrzenia na etyczne podejście do tożsamości cyfrowej. Przełomowy manifest ID2020 Alliance poniżej przedstawia te wspólne zasady i stanowi punkt wyjścia do kierowania przyszłością tożsamości cyfrowej na świecie.” (opis ze strony www).

Nowoczesne technologie
17
Link: https://urldefense.com/v3/__https://id2020.org/__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe6orMkcL$
2.5. Internet of Things - IoT (Internet Rzeczy) i 5G
Koncepcja, która po raz pierwszy prawdopodobnie pojawiła się w roku 1982 w fromie automatu Coca-Cola jako pierwszego urządzenia podłączonego do Internetu a której definicja została doprecyzowana i dziś jest opisywana jako moment, w którym ilość podłączonych urządzeń do Internetu przewyższy ilość podłączonych ludzi. Według Cisco Systems, stało się tak pomiędzy 2008 a 2009. Zwykle IoT przedstawiana jest jako naturalna kolej rzeczy a wszelkie analizy dotyczą pozytywnych prognoz w biznesie, produkcji itd.; polepszając wydajność i zyski dzięki optymalizacji i automatyzacji. Co więc z zagrożeniami, o których raczej niewiele się mówi?
W najprostrzy sposób tłumacząc to zagadnienie należy sobie wyobrazić wszystkie urządzenia spięte w sieci Internet oraz nas ludzi, którzy poprzez odpowiednie sensory (patrz technologia RFID) mogą wejść w interakcję z tymi urządzeniami. Dla słowa mogą istnieje również wyraz przeciwny czyli - nie mogą. Łatwo sobie wyobrazić więc, że jeśli przykładowo system ocen sklasyfikował Cię jako osobę dla której transport publiczny czy cokolwiek innego nie jest dozwolone to tam się już nie dostaniemy. Scenariuszy takich można wymyślić dowloną ilość a najbardziej prozaicznym faktem jest to, że

Nowoczesne technologie
18
gdziekolwiek się nie znajdziesz - będzie wiadome gdzie jesteś.
Do operowania na tak dużych ilościach danych potrzebna jest nowa infrastruktura sieci przesyłowej by zrealizować pełny potencjał IoT; czyli 5G.
Kończąc ten punkt, chciałbym powrócić do koncepcji związanej z wszczepianiem ludziom mikroczipów, która zapewne rozpocznie się niebawem pod pozorem uchronienia ludzi przed teraźniejszą (nie wykluczam i przyszłych) pandemią. Poniżej zamieszczam link (wersja z polskimi napisami) do wywiadu z nieżyjącym już Aaronem Russo; biznesmenem związanym z branżą rozrywkową, producentem filmowym (możecie go znać z takiej produkcji jak “Nieoczekiwana zmiana miejsc”) a także aktywistą. W wywiadzie tym jest mowa o próbie zrekrutowania jego osoby przez rodzinę Rockefellerów ale też padają tam słowa dotyczące właśnie tej technologii, której spełnienie jak się okazuje jest marzeniem elit.
Wywiad Aaronem Russo
Link: https://urldefense.com/v3/__http://naoi.site/video__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe-iwkmrC$

Globalny reset,
waluta cyfrowa i przekonania elit
20
3. Globalny reset, waluta cyfrowa i przekonania elit.
Jeśli do tej pory nie słyszałeś/aś o takich zagadnieniach jak globalny reset czy waluta cyfrowa to może oznaczać, że albo bywałeś/aś zbyt często na rybach czy grzybach lub zwyczajowo te informacje nie trafiły do Ciebie z dowlonych innych powodów. Jednak jak w sferze prawniczej - niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności - byłoby wskazane abyś poświęcił swój cenny czas na zbadanie tego tematu. Faktem jest, że materiałów potwierdzających przekonanie o tym, że świat potrzebuje globalnych zmian zwykle określanych mianem wilekiego globalnego resetu oraz przejścia na walutę cyfrową - jest w Internecie od groma. Wystarczy jedynie wpisać odpowiednią frazę by odnaleźć to o czym mówi elita i najważniejsze jak sobie to wyobraża co należy rozumieć i zastąpić słowem - planuje. Pamiętać jednak należy, że pod szczytnymi hasłami takimi jak “naprawa natury” czy “zrównoważony rozwój” kryje się masa zagadnień, takich jak przykładowo depopulacja a które to bezpośrednio łączą się z mentalnością i przekonaniami elit. O ile naprawa/przeprojektowanie systemu
tak by działał w lepszej korelacji ze środowiskiem jest bez wątpienia ideą szczytną lecz jej sposób wprowadzenia oraz sam charakter tej transformacji budzi ogromne zastrzeżenia i obawy. Pytanie podstawowe - czy wierzysz, że osoby z górnej części drabiny społecznej będą skore na jakiekolwiek konsensus co do stylu życia i jego

Globalny reset,
waluta cyfrowa i przekonania elit
21
poziomu? Logicznym przecież jest, że jakiekolwiek ustępstwa będą dotyczyć jedynie tej dolnej części drabiny - tej, którą ilość już dawno zdefiniowano jako optymalną. Na potwierdzenie słów o depopulacji wystarczy podać przykład słów Billa Gatesa wypowiedzianych na forum TED i nie są to wcale jednostkowe przypadki:
“Na świecie żyje obecnie 6,8 miliarda ludzi... czyli około 9 miliardów. Jeśli
teraz wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, moglibyśmy obniżyć to o około 10 lub 15 procent.”
Jak już wspomniałem powyżej - materiałów w odniesieniu do globalnego resetu jest ogromna ilość - wystarczy zapoznać się z jakimkolwiek przykładem serwowanym nam przez wyszukiwarkę Google. Oto jeden z tych zgodnych z przyjętą narracją:
Link: https://urldefense.com/v3/__https://www.money.pl/gospodarka/pandemia-szansa-na-reset-swiatowej-gospodarki-ksiaze-karol-liczy-__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe7p-Oy18$ na-nowe-otwarcie-6517593122797697a.html
Tutaj przykład zgoła innego formatu:
Link: https://urldefense.com/v3/__https://independenttrader.pl/globalisci-planuja-wielki-reset.html?fbclid=IwAR34KrRKIxaGuYK8fXSUHs5__;!!AV1iHekQR8s!fIWm5Xooh3AK--yY3qe3tPc0WOV1blaHHLlrc63uV_e9-bdQifgSbiW_avhFe1PrB2XL$ unEIr4sCkT0RymdvqZ1IH6oTEd48-vu7SalQ

Zakończenie
22
Podsumowując całość zagadnienia - jeśli na tym etapie wciąż masz wątpliwości a Twoja przysłowiowa “czerwona lamka” nadal jest przygaszona oznaczać to może, że nie jest to jeszcze Twój czas. Jeżeli jednak jesteś na tyle młody/a, że uda Ci się przeżyć najbliższą dekadę jestem bardziej niż przekonany, że scenariusz jaki przedstawiłem powyżej dotrze do Twoich oczów prędzej czy później. Kiedy? Nie powiem, że to zależy jedynie od Ciebie ale bez Twojego zaangażowania napewno się tak nie stanie.”

Portret użytkownika Uther Lightbringer

PiS nie ma prawa zabraniać

PiS nie ma prawa zabraniać ludziom spotykać się ze swoją rodziną i znajomymi. To, co robią przypomina najgorsze koszmary. Ite koszmary zmieniają się obecnie w przerażającą rzeczywistość. Ich chore pomysły odbiją się im czkawką.

Strony

Skomentuj