Rząd kanadyjski znalazł budżet na rozwiązanie tajemnicy dziwnych dźwięków w Windsor

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

O sprawie dziwnych dźwięków w miejscowości Windsor w kanadyjskim Ontario informowaliśmy już wielokrotnie. Okazuje się, że dziwne wibracje i towarzyszące im fenomeny dźwiękowe nie ustały. Jest to na tyle dolegliwe, że rząd federalny przeznaczył 60 tysięcy dolarów na rozwiązanie zagadki tajemniczych wibracji odczuwalnych w Ontario.

 

Dziwne dźwięki w Windsor są chyba najlepiej udokumentowanym przypadkiem fenomenu tego typu na świecie. Występują tam regularnie i zostały wielokrotnie nagrane i opisane. Już jakiś czas temu sprawa dotarła do miejscowych radnych a ponieważ fenomeny dźwiękowe nie ustały został jej nadany kolejny bieg.

 

Od początku podejrzewano, że wibracje i odgłosy są pochodzenia przemysłowego. Problem jednak polegał na tym, że nie sposób było ustalić ich lokalizacji. Najpierw sadzono, ze może to mieć związek z okolicznym lotniskiem w Detroit po amerykańskiej stronie rzeki o tej samej nazwie, ale potem wykluczono tą możliwość, ponieważ samoloty nie startują nieprzerwanie przez kilka minut o drugiej nad ranem.

 

Sprawie przyglądała się specjalna komisja powołana przez Natural Resources Canada i zwrócono uwagę na wyspę Zug. Amerykanie uruchomili tam hutę należącą do U.S. Steel, ale ta sama kompania wyklucza, że odgłosy męczące mieszkańców Windsor pochodzą właśnie od nich.

Kanadyjski rząd przeznaczy teraz 60 tysięcy dolarów kanadyjskich na połączone badania przeprowadzone przez specjalistów z dwóch uczelni, University of Western Ontario i University of Windsor. Ich praca ma dać w końcu odpowiedzi na pytania, które już od prawie dwóch lat tak bardzo nurtujące mieszkańców tej okolicy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika krzyma7

Myślę że ciężko im (

Myślę że ciężko im ( naukowcom ) , będzie udowodnic żródło z którego pochodzą te dzwięki , ja nie mam wątpliwości że to H . A . R . P .
Główne centrum badawcze HAARP znajduje się niedaleko miejscowości Gakona na Alasce. W projekcie bierze udział kilka mniejszych ośrodków w Platteville, w stanie Kolorado, Fairbanks na Alasce oraz Obserwatorium Arecibo w Portoryko.
W 2005 naukowcy pracujący w HAARP opublikowali informację o wytworzeniu sztucznej zorzy polarnej za pomocą silnych, zogniskowanych fal radiowych wysokiej częstotliwości.
Warto by o tym napisac szeżej , lub posłuchac co o tym projekcie czy eksperymencie mówi Mariusz Max Kolonko TV , WARTO !

Portret użytkownika popo

Taka teoria :może obcy

Taka teoria :może obcy budują  instalacje do przejęcia ziemi,oczywiscie nie widziny tego pełny kamuflaż,
niech ktos sprawdzi może te miejsca tworzą jakis rodzaj siatki wokół
ziemi .
Obym się mylił

Portret użytkownika zibi1973

witam szczególnie ultre może

witam szczególnie ultre może mi odbiło,ta moja teoria od 3 lat już się przyzwyczaiłem a czy do koca zwariowałem to jeszcze sie okaże,żona też dziwnie patrzyła na te moje teorie  wcześniej 3 lata temu a teraz powoli widze że nie jest już taka pewna z tym co się teraz wyprawia,ultra obyś się jeszcze nie rozchorował jak by co to daj znać jutro po trzęsieniu ziemi się odezwie

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika zibi1973

Wejdę troche na inny temat

Wejdę troche na inny temat odnośnie wulkanów,rządasy razem z nasa oni to jedna klika nie przygotowali ludzi,nic nie zrobili o to żeby ziemia mogła dalej normalnie  funkcjonować ,mamy poważny problem odnośnie wuklanów od 3 lal obserwuje co wyprawiają 344 wulkany wysadziły,dlaczego tylko takie portale jak zmiany na ziemi czy losy na ziemi piszą a reszta informacji to siedzi cicho,rozumie nie siać paniki,a co będzie jak się zacznie i ziemia ochłodzi się lato bedzie z tęperaturą może 5 lub 10 oby nie doszło do zera,ludzie wtedy wpadną nie tylko wpanike a będzie haos,jest to proste jeśli wybucha taka ilość wulkanów w krótkim odcinku stworzy taka osłone,wulkan wyrzuca pył na wysokość do 7 km zależy od wulkanu,jeśli ktoś uważa że nasa no nie wiadomo kto,założyli spółke z ograniczoną odpowiedzialnoscią  w 1952 czyli 60 lat  i co przez te lata coś tam niby robili ale czy poważne sprawy,nie powiedział bym czeka ludzi zagłada,i nic nie bedzie mozna zrobić ale gdy by zamiast turystyki odwiedzania wulkanów nasa wielcy mondrale powinni przemyśleć że wulkany mogą zniszczyć ludzkość,całe rządy światowe powinni zbudować filtry,potężne takie,jak byście budowali komin wokoło wulkanu,w środku kanały które by zatrzymywały te szkodliwe pyły aby się nie dostawały do atmosfery,coś by sie wydostało ale nie taka wielka ilość, a teraz tylko czekać co nam zrobią,jesteśmy bezradni,jutro może pojutrze znowu wulkanisko wysadzi i tak dalej  a mamy ich 500 i podwodne tez są zamiast budować takie wielkie wieżowce mogli budować filtry a teraz to już zostało tylko nam patrzeć i podziwiać gdy by budowali z 50 lat temu uratowali by ziemie od zagłady takiej samej co spotkała dinozaurów 65,5 min temu, naukowcy nie do końca wyjasnili co zabiło dinozaury nie asteroida, one z głodu zgineły i ten sam czas czeka ziemie,teraz jest przebudzonych wystarczająca ilość wulkanów żeby nas zabiły nie wspomne o mega jak toba czy yellowstone to są potwory ,ale ziemi wystarczą te mniejsze aby zamienić w  zamarzłą bryłe,nie strasze moja teoria

Portret użytkownika khemit

Rząd za pomocą nowej ustawy o

Rząd za pomocą nowej ustawy o nasiennictwie uwalnia wszystkie odmiany roślin GMO stosowane w UE, a równocześnie destruuje system kontroli państwa – alarmuje poseł Jan Szyszko, były minister środowiska.
Ustawa o nasiennictwie dopuszcza rejestrację nasion GMO, a także legalizuje obrót nimi na terenie Polski. Rząd wydał też rozporządzenia do ustawy, które zakazują uprawy genetycznie modyfikowanych odmian kukurydzy MON 810 oraz ziemniaka Amflora.
Jednak co z pozostałymi odmianami – pyta poseł, były minister środowiska.

- Co z taką kukurydzą, chociażby jak T25? Rząd za pomocą tej ustawy nie tylko wpuszcza czy też uwalnia wszystkie genetycznie modyfikowane odmiany roślin, które są stosowane w Unii Europejskiej, ale równocześnie pozbawia możliwości kontroli, albo inaczej destruuje system kontrolny państwa. W polityce Platformy Obywatelskiej i PSL-u można powiedzieć: Polska wolna dla GMO

Poseł Robert Telus akcentował, że kary przewidziane za łamanie zakazu upraw roślin GMO są tak małe, że rolnikom opłaca się zapłacić karę i popełniać przestępstwo.
- Kara za złapanie rolnika, który będzie wysiewał GMO jest tylko dwukrotna co do kosztów poniesionych na materiał siewny. To jeżeli kukurydza kosztuje w granicach 1000 – 1500 zł. to kara będzie wynosiła tylko około 2-3 tys. zł. W takim razie rolnikom naprawdę opłaca się zapłacić karę i popełniać przestępstwo

Hr aHA

Portret użytkownika Wędrowiec

Fajna kara. Wygląda bardziej

Fajna kara. Wygląda bardziej jak nowy rodzaj podatku. 
Po cholerę nakładać sankcje finansowe na osoby które już z góry wiadomo, że będą musiały złamać konkretne prawo? (Bo od chwili kiedy 90% gospodarstw rolnych jest raptem wielkości paru hektarów to rolnik patrzy na wydajnośc nie na jakość, aby utrzymać swoją rodzinę) 
Jedynym logicznym wyjaśnieniem jest - celowe pobranie pieniędzy.
Nie jestem ekonomistą. Jeśli ktoś ma większą wiedzę / zapoznał się z tematem proszę o konstruktywny komentarz.  

Portret użytkownika zibi1973

Znowu rząd kanady robi ludzi

Znowu rząd kanady robi ludzi na szaro,ziemia wydaje dzwieki poprostu się pręży,rzadasy to złodziejskie typy a ci niby fachowcy to biorą forse za damskie jak to mówią świat zbaraniał ,panowie patrzeć bo jutro będzie sie działo trzęsienie,wulkan ,albo pozbędziemy sie elektroniki

Strony

Skomentuj