Ryzyko zamachu terrorystycznego na stadionie w Hanowerze spowodowało odwołanie meczu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Trwająca dzisiaj w Europie seria towarzyskich meczów w piłce nożnej daje pewne pojęcie o tym jak może wyglądać przyszłoroczny turniej Euro 2016 we Francji. Dzisiaj na skutek groźby zamachu terrorystycznego odwołano dwa mecze. Przed stadionem w Hanowerze, gdzie miała grac reprezentacja Niemiec i Holandii, znaleziono podobno ambulans, który mógł zostać wysadzony. Mecz odwołano.Wygląda na to, że terror zawita na dobre do miast zachodniej Europy. Niewykluczone, że dzisiaj udało się uniknąć kolejnej tragedii na skalę przynajmniej porównywalną z tą z Paryża przed czterema dniami. Oczywiście służby nie informują na temat szczegółów znaleziska, ale można przynajmniej przypuszczać, że w grę wchodzi usiłowanie zamachu bombowego.

 

Śledczy zapewne uznali, że ryzyko przeprowadzania imprezy masowej jest po prostu zbyt duże, bo w okolicy mogą się szykować terroryści. Poza tym szef policji Hanoweru, Volker Kluwe, oświadczył w wywiadzie dla ARD, że był przeciek jakoby jakaś grupa planowała zaatakować stadion. Prewencyjnie ewakuowano ludzi przebywających na stadionie i w jego przyległościach.

Istniało ryzyko, że na stadion zostanie wniesiona bomba, która potem miałaby być tam zdetonowana. Podobno dziwny pakunek znaleziono też niedawno na miejscowym dworcu. Może to być jednak tylko psychoza strachu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Ostatnio po wpadce z

Ostatnio po wpadce z zaproszeniem do Europy tabunów żydowskich terrorystów o natowskim kodzie "syryjscy uchodźcy" notowania frau hitler zbieżały szybko ku ZERU bezwzglednemu więc i jej, podobnie jak temu kurduplowi z paryża, zainscenizowano PR'owi spektakl PODBIJANIA MEDIALNEGO POPARCIA pod nazwą "ŹLI UCHODŹCY PRÓBUJĄY ZABIĆ SŁOŃCE.....berlina". Celem tej KAMPANII PR jak i kolejnych "MASKIRÓWEK" będzie wykreowanie w gojach POCZUCIA WINY iż jeszcze nie pędzą pod megido umierać za nazizm (ogólnoświatowy despotyzm zydów) zwany NWO.

Portret użytkownika Medium

Jeżeli ładunki wybuchowe

Jeżeli ładunki wybuchowe bywają pakowane w opakowania damskich kosmetyków (tuby), albo w nieprzeźroczyste puszki na napoje lub inne produkty spożywcze, to służby bezpieczeństwa mają cięzkie zadanie.
Wędrowiec po eterze twierdzi, że jest gdzieś nieduża seryjna produkcja takich wymyślnych "gadżetów".
 
 

Portret użytkownika Wojox

Zastraszania kontynuacja.

Zastraszania kontynuacja. Ktoś kto żywi się energią strachu, jest na wyczerpaniu, potrzeba więcej lęków, straszenia i innych depresji. Ale niestety każde źródełko kiedyś się kończy. Będą teraz szukać dziury w całym, bo wali się wszystko dookoła a ich plany wzięły w łeb. To ostatnie podrygi. Czas powoli zawołać : "Chcemy i potrzebujemy, Pokoju i Bezpieczeństwa". Biblia nigdy nie zawodzi, tym razem też tak się stanie. Amen

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Wlodi

Jest takie panstwo ktore

Jest takie panstwo ktore przegralo na Ukrainie, gospodarka upada z powodu sankcji, swiat sie od nich odwrocil, sa izolowani itd... Stad to wyczerpanie i stad nowa dawka emocji. Teraz to panstwo przytuli sie z doniedawna opozycja na zachodzie, moze sankcje zlagodnieja, a i na ukrainie bedxie mozna powalczyc bez rozglosu no bo przeciez dzis Europa ma inny wazniejszy problem - "nacpanych zamachowcow putina" uwazanych za isis...

Portret użytkownika abc

"Żywienie się energią

"Żywienie się energią strachu", "biblia nigdy nie zawodzi"..... wystarczy tylko samodzielnie używać tego co natura dała między uszami i brać odpowiedzialność za swoje czyny, a nie bić pianę fantastyką typu "bóg nam powie co zrobić, bo co my możemy biedne ludziki wobec potęgi złych duchów" - wtedy nagle wszystkie potęgi "złych duchów" okazują się być kilkoma skundlonymi/zakomplesionymi urzędnikami, "tajemnicze wpływy złej mocy" stają się zwykłą konsekwencją przekupstwa itd itp.
Nie brandzlujmy sobie mózgów baśniami i bierzmy odpowiedzialność za swoje czyny, zamiast zwalać winę za swoją własną bezmyślność i wygodnictwo na jakieś bóstwa, tajemne siły itd.
Duchy sprowadziły miliony arabusów do Europy?! Duchy bombardują Syrię, Afganistan, Irak.. - nie, zrobili to przekupieni urzędnicy których nie mieliśmy ochoty pilnować i rozliczać za drobniejsze pierdoły bo wygodnie nam było gdy ktos inny za nas myślał i mówił co dobre a co nie.

Portret użytkownika Wojox

Człowiek cielesny takim

Człowiek cielesny takim zostanie do końca. Spełnią się biblijne słowa że w czasach końca ludzie mieli tylko "jeść, pić, żenić się itd." nie możesz widzieć więcej niż widzisz, nie pozwalają Ci na to twoje ograniczenia umysłowe. Ale gdyby nie tacy ludzie, proroctwa biblijne nie miały by racji bytu. Więc zajmuj się swoimi sprawami, a jak przyjdzie moment w twoim życiu że się obudzisz to zrozumiesz że wszystko dookoła jest inne niż widzą to twoje oczy. Bóg ceni ludzi o duchowym usposobieniu.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika abc

Z checią zająłbym sie swoimi

Z checią zająłbym sie swoimi sprawami, ale tak się składa, że ogromny wpływ na moje życie mają ci z "odchyłami duchowymi" (choćby wybory czy decyzje na temat budowy 1564 kościoła/meczetu).
Więc póki wspólnie nie popylamy z dżizasem poprzez wszystkie 154 kryształowe gestości telepatycznie śpiewając hosanna - to będę wdzięczny za stosowanie reguł i logiki jaka obowiązuje w tym obecnym, zabawnym świecie.
"Bóg ceni ludzi o duchowym usposobieniu." - daj spokój...właśnie teraz jakiś inny cwaniak wciska innym zmanipulowanym bałwanom o tym co bóg bardziej lubi (i najwyraźniej obecnie jego upodobanie skłania się ku związkom wysokoenergetycznym jak np trotyl czy C4). I jest to dla nich tak samo prawdziwe, że nawet chętnie się dla tego wysadzają. Pewnie chciałbyś powiedzieć, że u nas to co innego - bóg, miłość, pokój wyrozumiałość itp? To ja ci powiem, że każdy "rasowy" chrześcijanin, jakiego znam, ma mokre sny nt wznowienia krucjat i bezkarnego ( a nawet chwalebnego) postrzelania do niewiernych - i tylko niewielkiej zachęty z ambon potrzeba żeby tak się stało.
I szlag mnie trafia, gdy pomyślę, że te wszystkie bandy bałwanów zejdą się gdzieś i będą się wzajemnie mordować w imię bajek, a ja siłą rzeczy zostanę w to zamieszany, gdy lawina strzelających idiotów przetoczy się przez mój dom.

Skomentuj