Ryba mutant wywołała strach wśród mieszkańców Karoliny Południowej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy i władze Karoliny Południowej są zaniepokojeni i zdezorientowani za sprawą potwornej ryby, którą złowiono w jednym z akwenów.

 

 

Zdjęcia zdeformowanej ryby dostało się do sieci społecznościowych na początku minionego tygodnia i przyciąga uwagę Departamentu Zasobów Naturalnych Karoliny Południowej. Faktem jest, że stworzenie naprawdę wygląda dość dziwnie. Jednak nie podano żadnej dokładnej informacji, gdzie zostało złowione i przez kogo.

 

Mieszkańcy Karoliny Południowej twierdzą, że jest to prawdopodobnie zmutowana ryba, którą złapano na obszarze połowowym w Lake Cherokee. Jednak brak potwierdzenia tej informacji.

 

Pozostaje tajemnicą, co może mieć wpływ na takie zmiany i powodować różne mutacje u ryb. Miejscowi wierzą, że najprawdopodobniej jest to spowodowane emisją  substancji chemicznych, które są wylewane do wód państwowych.

 

Władze zaapelowały do społeczeństwa, aby dzielić się informacjami na temat miejsca połowu. Jest to konieczne, aby przeprowadzić niezbędne badania wody.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj