Ruszyła zaciekła kampania wyborcza ! Kto będzie rządził Polską ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Komitety wyborcze dwoją się i troją by przyciągnąć uwagę Polaków. Każdy chce się dostać do sejmu i nic nie robić, mieć immunitet i ciągły dopływ kasy. Politycy obrzucają się oskarżeniami, każdy chce zatopić każdego, byle tylko dostać upragnioną wysoką państwową pensyjkę, reszta się nie liczy. Pojawiają się nowe programy wyborcze, albo coś na ich kształt, lub całkowity ich brak, przykrywany hasłami bez pokrycia. PiS wymyśliło coś co ma przyciągnąć 8 milionów wyborców (ocenia się że tylu mieszka w "po-komunistycznych bunkrach"). 

 

Mianowicie, wymyślili, że będą remontować komunistyczne bloki mieszkalne z wielkiej płyty, co ciekawe ukrywają w tym planie i tak przymusową renowację wspomnianych komunistycznych bloków w ramach unijnego nakazu "Zielonego Ładu biedy", który wymaga zwiększenia zero-emisyjności mieszkań i domów. „Przyjazne Osiedle” to nazwa modernizacji i rewitalizacji osiedli oraz bloków z tzw. wielkiej płyty, która ma przyciągnąć polską biedotę, by ta zagłosowała na PiS. Po tym jak PiS stworzył super "wyborczą kiełbasę" w postaci "800-plus", i innych bieda dodatków, teraz chce by Polacy mieszkający w "komunistycznych bunkrach z wielkiej płyty" zagłosowali na tych, którzy im te "bunkry" wyremontują...

Niestety nic nie słychać, z żadnej z partii politycznych, nikt się nie zająknął, by oddać Polakom ich własność, czyli ziemię w miastach, ziemię rolną, oraz koncesje na wydobycie wszelakich kopalin, które należą do Polaków a nie do rządu ! Bieda której doświadczamy każdego dnia dotyka nas wszystkich, ludzie młodzi zamiast zostawać w Polsce uciekają, a ci co zostali w Polsce nie mogą dostać pracy bo zabrali im ją Ukraińcy. Jak by tego było mało, Polska to jeden z najbardziej zadłużonych państw na świecie, będziemy spłacać nasz dług setkami lat, a niektórzy twierdzą, że ponad tysiąc lat. Rząd PiSu twierdzi że Polacy nie chcą mieć dzieci, dlatego musi zbadać to zagadnienie.  W Sejmie przegłosowano projekt ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii, na który rząd PiS przeznaczy 30 mln zł.

Ma on służyć sprawdzeniu, dlaczego Polacy nie chcą mieć dzieci. Z własnego doświadczenia wiem, że nie można mieć w Polsce dzieci bo nie ma na to normalny Polak miejsca, żyjąc całe życie w małym "komunistycznym bunkrze z wielkiej płyty", nowego mieszkania nie można kupić bo kosztuje niewyobrażalne sumy, a kredyt jest również nierealnie oprocentowany, zresztą z czego spłacać taki astronomiczny kredyt? Dlatego ziemia (działki budowlane) w miastach i na około nich, powinna być rozdawana w systemie losowym, dla tych którzy będą się starać zbudować mały rodzinny domek. Problemów wyborczych jest znacznie więcej..., jak słyszymy Polska szybko się zbroi, powstaje więc pytanie po co się zbroimy ? Odpowiedz jest prosta, ktoś kiedyś, gdzieś, poza Polską, może zadecydować że Polacy mają być wysłani na wojnę, by ginąć za jakieś bliżej nieokreślone sojusze !

W tym celu PiS już przygotował ustawę o poborze do wojska, wejdzie ona w życie po wyborach, oczywiście, i będzie to nowy system oceny każdego mężczyzny, by wcielić go do armii, tak by walczył w słusznej sprawie geopolitycznej, przykładowo na Ukrainie, za Ukrainę - czy jest to myślenie pro-polskie, ktoś mógłby się zastanowić ?! Zbliżamy się do decydującej chwili, kiedy oddamy głos i określimy odpowiedzi w referendum. Niektórzy z Polaków zastanawiają się, dlaczego w pytaniach referendalnych nie uwzględniono zapytań o sens uzależniania się Polski i Polaków od paliwa jądrowego, zgodnie z planami budowy kilkudziesięciu elektrowni jądrowych, ale i pytań czy chcemy uczestniczyć w nie swoich wojnach, gdyby zmusili nas do nich nasi tzw. "sojusznicy"?

Lub pytań: o sens i cel "Zielonego ładu biedy", zmuszający nas do astronomicznych opłat za energię..., która powoduje, i będzie powodować ciągły wzrost cen wszystkiego ? Tego typu rozważania to tylko wierzchołek góry lodowej, z którą mało który polityk chce się zmierzyć, dlatego tak ważne jest przemyślenie "kiełbas wyborczych", powodujących częste omamy i zanik rozumu w momencie oddawania głosu na dane ugrupowanie. Cała ta sytuacja jest w rękach Boga Jezusa, i to Jemu należy się chwała, o której już chyba zapominamy. Jako wiekowy Naród chrześcijański powinniśmy skierować nasze umysły i prośby ku Stwórcy, by nas uratował z tej strasznej sytuacji!

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika dominikq

oni nigdy nie wstana musza

oni nigdy nie wstana musza chodzic do pracy placic rachunki w polsce dla polaka prad powinien byc darmowy z wegla kamiennego gdzie cywilizacja wyginie a czarne kamienie pozostana w ziemii, polak to pierdolniete korwa tepe scierwo ze chuj jeden 200 zl do emerytury wiecej dostal we wlasnym kraju jest ponizej niewolnika jaki wykonuje polecenia a on jest odpychany ze wszystkich miejsc zycia spolecznego i zastepowany przez izraelskie scierwa wraz z niemcem z polskim obywatelstwem i tak umiejetnie od lat 50 po smierci stalina,

Portret użytkownika spokoluz

Chieny kontra sępy - kolejny

Chieny kontra sępy - kolejny akt NLP aby dzielić i polaryzować. Teraz k..wa my a potem teraz my k..wa. A ty MożnaGównoRobić robisz dokładnie to samo tutaj - ty chiena czy sęp ? A może sęp wydymał chienę i wyszło MożnaGównoRobić.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika pagoda

Trzeba było nie zapraszać

Trzeba było nie zapraszać usmanów na teren Polski, należenie do NATO niektórym wystarczyło np. Węgrom a nie od razu angażowanie się w konflikt Usa z Rosją rękami Polaków. Wiadomo że chodzi o całkowite oderwanie Ukrainy spod wpływów Rosji. Przed II wojną Dmowski pisał - ""Ukraina stałaby się wrzodem na ciele Europy; ludzie zaś marzący o wytworzeniu kulturalnego, zdrowego i silnego narodu ukraińskiego, dojrzewającego we własnym państwie, przekonaliby się, że zamiast własnego państwa, mają międzynarodowe przedsiębiorstwo, a zamiast zdrowego rozwoju, szybki postęp rozkładu i zgnilizny"". Przekonali się o tym Polacy mordowani w 1943-44 roku. Od 2005 roku nasilało się strzelanie do ludzi we wschodnich prowincjach, mordowanie, gwałty, porwania, tak Ukraińcy rozwiązują sprawy swojej niepodległej "ojczyzny". Ameryka nie upominała się o tych ludzi więc upomniała się Rosja w 2014 roku. Każdy Ukrainiec mieszkający poza granicami Ukrainy też tak powinien być traktowany. Polska nie powinna płakać nad losem dzikusów ale nad losem Polaków osaczonych przez Ukraińców.

Portret użytkownika Dzik

Księgi starozytne mówią,że

Księgi starożytne mówią, że nad każdym narodem jest postawiony anioł opiekuńczy. Oby Polską rządził poprzez serca ludzi, nasz król królów, Jezus Chrystus. A kto będzie rządził z polityków po wyborach? Najprawdopodobniej - NIKT. Być może żadne partia nie zdobędzie większości i być może nie dogadają się z chciwości i  pazerności co do podziału dobrze płatnych stanowisk w zarządach firm państwowych i nie stworzą koalicji. Czy po wyborach będą  podwyżki wszystkiego i rząd nic nie robiący tylko pobierający wynagrodzenia ? Zobaczymy jak dożyjemy.

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika dominikq

ten rzad korwa nie decyduje o

ten rzad korwa nie decyduje o niczym premier nawet wysrac sie nie moze bo jest na lancuchu - to nie szmaciana smych - izraela jaki pilnuje dobrobytu niemieckiej gospodarki,w warszawie jest miejsce jakie decyduje za wszystkie ministerstwa sprawy ekonomiczne finansowe, ministerialne urzedniki nic nie robia zbieraja dane dla panstwa izrael,

Portret użytkownika Lommmo

Jeżeli chodzi o działki

Jeżeli chodzi o działki budowlane  to za PRL  dostawało się za darmo od miasta lub zakładu pracy, ale był jeden warunek tzn. w ciągu 2 lat trzeba było rozpocząć budowę.  Z tym że wtedy to było proste  bo miasta nawet największe miały zabudowe gwiaździsta czyli centrum i zabudowa wzdłuż dróg do miasta . A między  były wilgachne pasy nieużytków  czy niewielkich gospodarstw rolnych. Rzecz w tym że to już zostało zabudowane nie tylko mieszkaniowe a głównie marketowo i magazynowo. U mnie w mieście miasto  pod naciskiem deweloperów wyrwało ludziom nawet beznadziejne pod względem techniczno wykonawczym dzikie działki na skarpie wiślanej. Natomiast  na wsiach okalających miasta jest jeszcze większy absurd bo 90% terenu jest podzielone na działki i wystawione na sprzedaż za w zasadzie astronomiczne ceny. Sam mieszkam w miejscówce gdzie za rogiem budynku miałem nie tak dawno kilkakrotnie  normalne jeziora z falami po roztopach i bez takich rybackich wysokich kaloszy na szelkach nie dało się przejść.  A tam działki  po 150.000 wzwyż  za 1000m 2. Oczywiście  od czasu skokowego wzrostu kosztów  budów domów  kompletnie nikt tego nie kupuje. No właśnie tu przechodzimy do chyba meritum, nawet darmowe działki obecnie nic by nie pomogły. Do tego dodajmy ze w narodzie  panuje wielkopańskie zadęcie  i każdy bidok z 20 letnim Passatem i w ciuchach z second handu ma aspiracje że hej.  Wiem co mówię bo kiedyś miałem usługi budowlane  i oczekiwania na dworki, pałacyki. To było drogo już kiedyś  a dziś wg cennika który stosuje bank to np. 200 m2 dom to 800.000 zł najmniej. I tak w gruncie rzeczy przy polskim fanaberyzmie typu przysłowiowe złote klamki to kwota zaniżona. System  losowy w kwestii mieszkaniowej był de facto stosowany w PRL na zasadzie że posiadanie dzieci i ich ilość było główną przesłanką do przydziału mieszkań  zakładowyc i zdaje się że na listach spółdzielczych było tak samo. I ludzie  dzieci robili bo bez tego szans na mieszkanie  praktycznie zero, więc dokładnie odwrotnie niż dziś gdzie tylko singli czy bezdzietne a najwyżej z jednym dzieckiem stać dostać kredyt. Moi rodzice  w wyniku tej swoistej loteri doczekali się mieszkania przy 4- tym dziecku ale 73 m2 to dziś nawet w nędznym mieście  od 600.000 zł wzwyż  ale wtedy już było z parkietem , drzwiami, kranami. A dziś nóżki to gołe ściany I podłogi.  Za kwotę samej podwyżki 500+ na 800+ I kwoty które wydają sie na te debilne żłobki i kapitały opiekuńcze można kupować co roku 50.000 50 m2 mieszkań  od deweloperów  i po prostu losować na zasadzie takiej że świadectwo  urodzenia dziecka daje prawo do udziału w losowaniu przez 3 kolejne lata a mieszkanie staje sue własnościowe. Więc kto np. Wylosował przy 4- tym dziecku mógłby to 50 m2 ewentualnie sprzedać o dobrać kredytu na większe. Efekt demograficzna by był natychmiastowy , no może niedokładnie  bo nastąpił by juz po 9 miesiącach. 

Portret użytkownika inzynier magister

jesteśmy strasznie

jesteśmy strasznie zniszczonym narodem, do tego mamy telewizje, wliczając w to TVP, które od wielu lat piorą Polakom mózgi że rządy działają na ich korzyść, tylko nikt od 1990 roku nic nie oddał Polakom ! Przecież lasy, ziemie w miastach i ziemie rolnicze po PGRowskie i wszelkie kopaliny, bloki komunistyczne z wielkiej płyty, targowiska które budowali Polacy, pierwsi biznesmeni po komunistyczni czyli biedota polska, należą do Polaków a nie do małej grupki polityków zwanej rządem czy iluminacko masońskich urzędników w miastach! trzeba wkońcu, po ponad 30 latach oddać Polakom ich własość, wbrew nakazom hitlerowca i antychrysta Klausa Schwana i innych sorosowaców z Davos ! Musimy o to prosić Jezusa Chrystusa i Maryję Dziewicę, ale najważniejsze to prosić o zbawienie, byśmy się dostali do Nieba i tam żyli ze Zbawicielem Yeshuą Ha Maszijachem !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

"jesteśmy strasznie

"jesteśmy strasznie zniszczonym narodem"   - wiec kto  ten naród  zniszczył  po za szydami i katolicką  sitwą ??!! 

Inschtalator   , przestań bredzić   i wracaj do ziemi egipskiej    - parszywy psie 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika syriues

Mam wrażenie, że chodzisz po

Mam wrażenie, że chodzisz po omacku jakbyś bal sie kogos dotknąć. Powiedz szczerze, czy ty myslisz,ze ta planeta,a moze ten skrawek ziemii gdzie lezy Polska należy do niej i czy Polska moze robic co zechce?Zażalenia to ja nie mam do hitlerowców, ale np do Sejmu, który klocil sie w 16 wieku i stracił wszystko co tylko mógł z tej wielkiej Polski.Takze Polakom brakuje wiary,tej właściwej. 

Ps.Nie powinienes sam siebie komentować, to chyba juz uzależnienie albo cos innego....hmm....,może tekst pod spodem powinien być na dnie by nie bylo go widać?

Strony

Skomentuj