Rumunia rozprowadza jod wśród swoich obywateli

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według Agencji France-Presse, rumuński minister zdrowia Alexandru Rafila powiedział, że w przyszłym tygodniu rozpocznie kampanię na rzecz dystrybucji tabletek jodku potasu wśród ludności, zwłaszcza osób poniżej 40 roku życia.


„W tym tygodniu prowadzimy kampanię informacyjną, a w przyszłym zaczniemy dystrybuować do wszystkich kwalifikujących się, w zasadzie jest to populacja poniżej 40 roku życia” – powiedział Rafila na konferencji prasowej.

 

Wyjaśnił potrzebę dostarczenia tych pigułek, powołując się zarówno na konflikt zbrojny na Ukrainie, jak i na „pamięć zbiorową” katastrofy jądrowej w Czarnobylu w 1986 roku.

 

Alexandru Rafila wyjaśnił, że tabletki jodku potasu powinny być dostępne dla ogółu społeczeństwa, ale powtórzył, że w przypadku takiego incydentu należy je przyjmować wyłącznie za radą władz ds. zdrowia.

 

W sobotę ogłosił, że dystrybucja tabletek może zająć od dwóch do trzech tygodni.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Ar

No i prosze. Skok rezonansu

No i prosze. Skok rezonansu Schummana do 46 o 13 naszego czasu a potem do 60 to olbrzymia ilosc promieniowania, ktora dotarla do Ziemi a jeszcze wieksza do Slonca i rozjarzyla i tak bardzo aktywna plame i w kilka godzin po, wyrzut koronarny klasy X 1,38. Tak to dziala

Portret użytkownika Oglądamy TV

A huj wie co oni tam

A huj wie co oni tam rozprowadzają obywatelom, czy ktoś to kurwa sprawdził co oni rozdają? do psiej dupy! A może jakiś polityk wzion hajs za trutkę, po politykach i pajacach z mas media  to chyba wszystkiego można się spodziewać, tam nie ma jednego co by miał odrobinę dobrej woli.

Portret użytkownika kl

To jest globalny trend i ma

To jest globalny trend i ma na celu tylko jedno - nowy porzadek swiata. Obserwuje Liban od paru lat - tam tez najpierw byly podwyzki cen a potem hiperinflacja. Ceny zywnosci zmienialy sie z dnia na dzien.

To samo czeka nas w PL. Szczegolnie jak Nibiru, Planet X czy jak tam sobie to nazwiecie uderzy swoim kosmicznym gruzem w kwietniu - zwala to na "atomowke" od Rosjan. Mnie juz tu nie bedzie bo Jezus obiecal zabrac swoich zanim sie zacznie Wielki Ucisk. Wiec jezeli mozecie  ratujcie siebie i bliskich - wystarczy "tylko" wiara ze Jezus jest Zbawicielem, umarl i zmartwychwstal. 

Portret użytkownika ba

Kaznodziei 1: 4  Pokolenie

Kaznodziei 1:  Pokolenie odchodzi+ i pokolenie przychodzi,+ lecz ziemia stoi aż po czas niezmierzony.+

Izajasza 45: 18  Bo tak powiedział Jehowa, Stwórca niebios,+ On, prawdziwy Bóg,+ Ten, który ukształtował ziemię i który ją uczynił,+ który ją mocno ugruntował,+ który nie stworzył jej po prostu na nic, który ukształtował ją po to, żeby była zamieszkana:+ „Jam jest Jehowa i nie ma nikogo innego.+

A Jezusto potwierdził :

Izaajsza 65: 21  I pobudują domy, i będą w nich mieszkać;+ zasadzą winnice i będą spożywać ich owoce.+ 22  Nie będą budować, aby ktoś inny mieszkał; nie będą sadzić, aby ktoś inny jadł. Bo dni mego ludu będą jak dni drzewa;+ i moi wybrani będą w pełni korzystać z dzieła swoich rąk.+ 23  Nie będą się mozolić na darmo+ ani rodzić na niepokój,+ gdyż są potomstwem złożonym z błogosławionych przez Jehowę,+ a wraz z nimi ich potomkowie.+ 24  I będzie tak, że zanim zawołają, ja odpowiem;+ kiedy jeszcze będą mówić, ja wysłucham.+ 25  „Wilk+ i jagnię będą się paść razem,+ a lew będzie jadł słomę tak jak byk,+ pokarmem zaś węża będzie proch.+ Nie będą wyrządzać szkody+ ani rujnować na całej mojej świętej górze”+ — powiedział Jehowa.

Mateusza 5: 18  bo zaprawdę wam mówię, że prędzej przeminęłyby niebo i ziemia,+ niżby w jakiś sposób przeminęła jedna najmniejsza litera lub jedna cząstka litery w Prawie i nie wszystko się stało.+

 

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika ba

Jesteś adwentystą dnia 7 , a

Jesteś adwentystą dnia 7 , a twoje nauki nie sa prawdziwe ani  zgodne z Biblią :

Psalm 37:   Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni,+lecz pokładający nadzieję w Jehowie — ci posiądą ziemię.+ ו [Waw] 10  I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca;+i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie.+ 11  Lecz potulni posiądą ziemię+i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju.+

29  Prawi posiądą ziemię+i będą na niej przebywać na zawsze.+

Mateusza 5:  „Szczęśliwi łagodnie usposobieni,+ gdyż oni odziedziczą ziemię.+

Objawienia 11: 18  Ale narody srodze się rozgniewały i nadszedł twój srogi gniew i wyznaczony czas na sądzenie umarłych i danie nagrody+ twym niewolnikom, prorokom,+ i świętym, i bojącym się twego imienia, małym i wielkim,+               oraz na doprowadzenie do ruiny+ tych, którzy rujnują ziemię”.+

Malachiasza 4: 4  „Oto bowiem nadchodzi dzień palący jak piec+ i wszyscy zuchwali oraz wszyscy, którzy popełniali niegodziwość, staną się jak ścierń.+ I pochłonie ich ten nadchodzący dzień — rzekł Jehowa Zastępów — tak iż nie pozostawi im ani korzenia, ani gałęzi.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika op

Pamiętaj o tych fragmentach

Pamiętaj o tych fragmentach Pisma:

"Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto słucha słowa mego i wierzy temu, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia."

"Kto wierzy w Syna, ma życie wieczne, kto natomiast odmawia Synowi posłuszeństwa, nie zazna życia, lecz ciąży na nim Boży gniew."

"Albo czy myślicie, że tych osiemnastu, na których runęła wieża w Siloam i zabiła ich, było większymi winowajcami niż wszyscy ludzie mieszkający w Jerozolimie? Bynajmniej, mówię wam, lecz jeśli nie będziecie pokutować, wszyscy tak samo zginiecie."

"21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!""

"4 Każdy, kto grzeszy, dopuszcza się bezprawia,
ponieważ grzech jest bezprawiem.
5 Wiecie, że On się objawił po to,
aby zgładzić grzechy,
w Nim zaś nie ma grzechu.
6 Każdy, kto trwa w Nim, nie grzeszy,
żaden zaś z tych, którzy grzeszą,
nie widział Go ani Go nie poznał.
7 Dzieci, nie dajcie się zwodzić nikomu;
kto postępuje sprawiedliwie,
jest sprawiedliwy,
tak jak On jest sprawiedliwy.
8 Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła,
ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku.
Syn Boży objawił się po to,
aby zniszczyć dzieła diabła.
9 Każdy, kto narodził się z Boga,
nie grzeszy,
gdyż trwa w nim nasienie Boże;
taki nie może grzeszyć, bo się narodził z Boga."

Portret użytkownika Set

- zaprawdę powiadasz...

- zaprawdę powiadasz...

*puszcza kłąb dymu z fajki rzucając wzrok na papierośnicę*

zaprawdę, zaprawdę...

Co to w ogólę za wyraz. Jeżeli ktoś próbuje cię ponaglać, że mówi prawdę, może kłamać.

To tak jak idziesz do sklepu i słyszysz, że jest obniżka albo świeże mięso.

a obniżka krótko po podwyżce a mięso myte w roztworze soli.

Portret użytkownika Kwazar

Czy Rumuni będą PRZEJODOWANI

Czy Rumuni będą PRZEJODOWANI albo nawet i gorzej Staną się promieniotwórczy i  jadowici ? Bo na spaloną JAŁOWĄ Ziemię i Śmiertelne promieniowanie z każdego kącika wojny atomowej to na niewiele jod się zda ! Czas zdjąć folię z głów.TYLE i tyle umrze i żaden jod tu nie pomoże !

Portret użytkownika 3ustach

Rumunia bardziej dba o swoich

Rumunia bardziej dba o swoich obywateli niz zniewolona kraina Polin sterowana juz nie wiadomo przez kogo i po co. Ida nie fajne czasy.Oby szybko minely, i zeby wrocila jakas w miare normalnosc.Coc obawiam sie ze nie tak szybko to bedzie.

Strony

Skomentuj