Ruch „praw heteroseksualistów” ma walczyć z agresją środowisk LGBTQI+

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dożyliśmy czasów, w których to, co przez wieki było uważane za oczywistość, dziś jest powodem do obaw. Jak bronić swojej normalności w nienormalnym świecie?

Ludziom z kręgu LGBTQI+ zaczyna się wydawać, że teraz to oni są arbitrami w każdej sprawie. Myślenie w stylu: „kto nie z nami, ten przeciwko nam”, tak bardzo przesłoniło niektórym zdrowy rozsądek, że w swojej zaciekłej walce chyba zapomnieli, o co walczyli.

Tak więc tym ludziom początkowo chodziło przede wszystkim o to, by nie było dyskryminowania ich płciowej odmienności, by było poszanowanie ich prawa do inności i ogólnie rzecz biorąc społeczna akceptacja dla ich życiowych wyborów i preferencji.

To wszystko bardzo szlachetne i zrozumiałe.

Jednak w ferworze kolejnych manifestacji, zaczęło się u części tego środowiska pojawiać trudne do zrozumienia poczucie wyższości. Części z tych ludzi najwyraźniej odbiła palma lewactwa, które szturmuje wszystkie światowe media.

Jest to bardzo niebezpieczny stan umysłu, bo ci ludzie zaczęli uważać, że prawdziwie nienormalne jest bycie heteroseksualistą. Oni przynajmniej częściowo wywalczyli to, o co zabiegali, a teraz odbierają prawo do tożsamości osobom spoza kręgu LGBTQI+.

Nic więc dziwnego, że amerykańska raperka Lil Mama, zapowiedziała, iż założy specjalny ruch „praw heteroseksualistów”. Ma on być odpowiedzią na szczucie i nagonki organizowane przez lesbijki, homoseksualistów, biseksualistów, zmiennopłciowców itd.

Gwiazda oznajmiła:

Jest tyle osób, które boją się szczerze wyrazić swą opinię, bo jeśli to zrobią, to LGBTQ+ usłyszy, to co chce usłyszeć, wyrwie z kontekstu…

Tak właśnie próby zwalczania ostracyzmu, tworzą jego nową odmianę. Jeżeli ci ludzie nie ostudzą swoich ideologicznych zapędów, to cały wysiłek tych, którzy rzeczywiście pokojowo zabiegali o symbiozę grup o różnych orientacjach płciowych, pójdzie na marne.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Brakuje tylko jeszcze , żeby

Brakuje tylko jeszcze , żeby mańkuci i daltoniści zaczęli walczyć o swoje "prawa" . Bo niby dlaczego świat ma być kolorowy jak oni wszystkich barw nie widzą ? I dlaczego wszystko jest dla praworęcznych jak oni mają lewą dominującą ? Gdzie są kubki na kawę dla lewo-ręcznych ?! Oznaczanie kolorami kubłów na śmieci to też dyskryminacja , nie mówiąc o synalizatorach świetlnych i ruchu prawostronnym ! Ale widać już "światełko" w tunelu ... downy doczekały się już własnego programu w telewizji .. Koniec świata .. - jak mawiał dozorca Popiołek. Wszystko wskazuje na to , że przestrzeń normalności systematycznie się zawęża ! Mamy już przecież "nową normalność" , igrzyska specjalne dla kalek , wolność wyboru płci bez względu na to kto jaki dzyndzel ma między nogami itd. , bezobjawowe choroby zakaźne i miejsca pracy chronionej gdzie zatrudnia się wyłącznie kaleki nawet bez rąk - ważne , że mają zaświadczenie o niepełnosprawności. Mówić już nazywając rzeczy po imieniu też się ludziom zabrania , brakuje jeszcze tylko specjalnych uprawnień do kierowania taczką budowlaną i mamy komplet !

Portret użytkownika drako_tr

Komplet będzie dopiero jak,

Komplet będzie dopiero jak, nastąpi to, co wiele razy już miało miejsce...wartościowi i normalni ludzie odejdą tam, gdzie odeszli Majowie, Atlanci i wiele innych cywilizacji, a wszystkie genetyczne, czy umysłowe spierdoliny, zostaną spalone, utopione, czy w jakiś inny sposób zutylizowane.

Cała ta "akcja" oczyszczania ludzkości, już trwa... większość tych "normalnych inaczej" dawno temu pobiegła się oznakować i nosi kagańce...nie będzie problemu z ich ostatecznym odsianiem ... i albo w końcu wróci na Ziemię równowaga i normalność, albo pozostaną tu tylko zwierzątka, a normalni przedstawiciele ludzkiej rasy zamieszkają w innym wymiarze, bez uszkodzonych osobników.

Portret użytkownika drako_tr

I dlatego proponuję, by

I dlatego proponuję, by wszystkie wynaturzone osobniki, odseparowały się od normalnego społeczeństwa i stworzyły sobie na jakiejś np. wyspie "raj" i tam kontynuowali swoją "cywilizację", a nie siłą narzucają swoje spierdolone myślenie i jeszcze wyciągają usrane łapy po nasze dzieci, bo sami nie są zdolni do prokreacji.

Jedno pokolenie i będzie spokój.

I nie nazywaj ludzi homofobami, bo my się ich nie boimy, tylko brzydzimy...to, że tolerujemy te spierdoliny, wcale nie oznacza, że akceptujemy ich zboczenia.

Przypomnę, że tolerancja też ma swoje granice i bardzo szybko zniknie, gdy degeneraci przekroczą granice.

Tolerancja

 

Portret użytkownika Kwazar

"Ruch praw heteroseksualistów

"Ruch praw heteroseksualistów” Bycie normalnym,to dzisiaj nie jest już takie oczywiste,bo trzeba się starać bardzo,bo cię nie wypierdo...w kłamstwie i zboczeniu? Tylko się pokłoń kolego a tam już masz zada entuzjastów twojego, co ci powiedzą, że od zawsze tylko na to czekali żebys się ugiął,dał sie wciągnąć na kutasa pseudo rozważań o niby normalności.LGBT ONI mówą tak Najpierw daj się wypierdolić a potem ci wytłumaczą czym jest ich pojęcie normalności.

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

https://www.youtube.com/watch?v=ioBQgeAHx5Q

"Abecadlo"

Abecadlo z дupy peдala nagle spadlo,

Twardo o ziemie dosc solidnie przyjeбalo,

Smierdzace goшno po domu porozrzucalo,

A z tego przezycia megaorgazmu dostalo,

I w хuj jeden cale sie porozsypywalo:

 

P - w majtkach Biedronia sie schowalo,

E - Rabiejowi do oдbytu gleboko wlazlo,

D - juz smrodu wielkiego dosyc mialo,

A - wyjeбane tez tak by byc chcialo,

L - хuj jeden na ta Sodome polozylo,

Y - na гuchanie ochoty nie przejawilo,

 

W - stosunek analny z V wlasnie odbylo,

 

D - wolna milosc uprawiac zamarzylo,

U - ostro wyдupcyc Charamse zamierzalo,

P - nic o proktologach nigdy nie slyszalo,

E - od хuja w swej дupie az sie posгalo.

 

J - ze strachu az sie pod lozko schowalo,

E - z goшna swego sie dobrze obmylo,

B - w дupe po same jaja Z zasadzilo,

A - na penetracje oдbytu nic nie poradzilo,

N - szybkim homoseksem nie pogardzilo,

E - po wyдupceniu strasznie nasmrodzilo. 

 

Sklecil swemy spracowanemy recamy niczym Lech Boleslawowicz Walesa nasza mloda polska demokracje na podstawie wiersza polskojezycznego judeochrzescijanina posoborowego - Быдлошевский Л.З.

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Strony

Skomentuj