Rozpoczęła się natychmiastowa mobilizacja - rezerwiści mają 4 godziny na dotarcie do jednostki

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Polska armia przygotowuje się do wojny. Dzisiaj rozpoczęły się testowe mobilizacje natychmiastowe. Według doniesień prasowych jedna z jednostek wojskowych przyjmie 500 rezerwistów, którzy zostaną powołani w trybie natychmiastowym. Oznacza to, że bez względu na zobowiązania danego człowieka ma on rzucić wszystko, zabrać książeczkę wojskową i ruszyć niezwłocznie do wyznaczonej jednostki wojskowej.

 

Wojsko polskie sprawdza zdolność do szybkiego zmobilizowania "mięsa armatniego", które zostanie wysłane na śmierć na skutek awantury jaką wszczęto w Europie Wschodniej. Rosja, atomowe supermocarstwo, oskarża nas o uczestnictwo w sprowokowaniu zamachu stanu na Ukrainie, którego wynikiem jest wojna na wschodzie tego kraju. Pretekstów do wojny między naszymi krajami może być więcej, wystarczy wspomnieć o nabrzmiewającym Smoleńsku.

 

Propaganda wojenna obecna w mediach wskazuje na to, że konflikt zbrojny, w który pakuje nas USA, jest bardzo prawdopodobny. Wszechobecne demonizowanie Rosji ma za zadanie rozbudzenie nienawiści do tego narodu i należy to interpretować jako typowe zachowanie przedwojenne, poprzedzające rozlew krwi.

 

Przeforsowane ostatnio zmiany prawa nie pozostawiają złudzeń. Polska szykuje się do wojny. Pani premier Kopacz podpisała między innymi rozporządzenie, dzięki któremu każdy mężczyzna w wieku od 19 do 60 lat może zostać wezwany na ćwiczenia. To właśnie to prawo spowodowało, że postanowiono pilotażowo wezwać do jednostki 500 nieszczęśników, którzy wraz z kartą mobilizacyjną dostaną limit 4 godzin na stawienie się w jednostce.

 

Nie wiadomo ile potrwają takie ćwiczenia, ale oficjalnie mówi się o tym, że w 2015 roku wezwanych zostanie od 15 do 21 tysięcy rezerwistów. Początkowo do armii mają trafić ci, którzy byli w wojsku, ale mówi się też o tym, że na ćwiczenia pojadą również poborowi, którzy zostali przeniesieni do rezerwy bez odbywania służby wojskowej. Często są to ludzie, którzy nigdy w życiu nie trzymali w rękach karabinu, a co dopiero mówić o strzelaniu. Gdyby przyszło im walczyć z pewnością niewielu by to przeżyło. Aby coś robić z ciałami tych nieszczęśników uchwalono również prawo normujące pochówki żołnierzy niezawodowych.

 

Nie da się ukryć, że wszyscy, którzy zdecydowali się na emigrację z Polski są w dużo lepszej pozycji od tych, którzy zostali. Zmobilizowanie ich będzie bardzo trudne i armia zdaje sobie z tego sprawę. Teraz strumień młodych uciekających z naszego nieszczęśliwego kraju będzie zapewne przybierał na sile. Nie wiadomo jak długo będzie można wyjeżdżać bez przeszkód. Jeśli ktoś ma taki plan powinien go realizować jak najszybciej, dopóki jeszcze da się to zrobić.

 

Trzeba jednak mieć świadomość, że każdy uchylający się od obowiązku obrony Rzeczpospolitej może się znaleźć w kłopotach. Odmowa służby wojskowej skutkuje więzieniem. Wymiar kary zależy od okoliczności i może to być od 3 do 5 lat pozbawienia wolności. Wszyscy emigranci, którzy funkcjonują w spisach WKU mogą zatem liczyć na to, że czeka ich wyrok, który uniemożliwi przyjazd do kraju bez narażania się na więzienie. Nie wiadomo tez jak zachowają się kraje z Unii Europejskiej i czy na przykład nie będą pomagali wyłapywać polskiego "mięsa armatniego", które potem mogłoby zostać wysłane na front, a potem gdzieś pochowane.

 

Władza jest w kłopocie, bo jest to rok wyborczy i jeśli zaczną oni być bardziej opresyjni w stosunku do obywateli, może się to odbić na wynikach głosowania, o ile nie będzie ono po prostu sfałszowane tak jak podejrzewa się w przypadku wyborów samorządowych. Tak czy inaczej jeśli ludzie zaczną być masowo wyrywani ze swojego życia celem skoszarowania, tylko nieliczni będą z tego powodu zadowoleni.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika kurn12

Tak jak koledzy piszą wyżej.

Tak jak koledzy piszą wyżej. Nie Putin to nasz wróg ale nasz rząd + USA którzy razem chcą wojny bardziej niż sam Putin. - tak ja sądzę

Najbardziej skorzysta na tym USA sprzedaż broni pozwoli im sporo zarobić.

NATO jest nic nie warte ...

Szkoda ginąć za taki kraj (Patriotyzm ? W dzisiejszysz czasach ? Za taki kraj ? )
Może za czasów Królów żyło się w miare dobrze , ale teraz ...

Za taki kraj to niech Politycy idą na wojnę a nie zwykli obywatele.

III Wojna ma na celu depopulację ludności,mniej ludzi to łatwiej kontrolować, ale najważniejsze dla nich są zasoby ziemii- bogactwo tego świata.A gdy ludzi jest dużo to szybko się zużywają.

NWO już jest i coraz szybciej działa ogłupiając przez środki masowego przekazu ludzi.

NWO Illuminati

Zapraszam na stronkę. http://www.iluminasądzę

Portret użytkownika szeregowa

Zamiast krytykowac lepiej

Zamiast krytykowac lepiej korzystajcie z mozliwosci wyboru tych swin na stolkach,bo inaczej sami sie wybiora i bedzie znow lipa! Kogos trzeba wybrac niech to bedzie ktos kto ma" jaja " a nie tylko wielki ryj w mediach.  Obowiazek obronny dotyczy kazdego bywatela RP wiec nie ma z czym dyskutowac. Ludzie ktorzy gineli w 44 nie szukali smierci,bali sie tak sako jak my teraz a robili to z milosci do ojczyzny! Tez mieli rodziny i wlasne zycie.. do patriotyzmu czlowiek dojrzewa kazdy ma to w sobie :) 

Ojcem mojego kolegi był, według niego, hydraulik Miecio, ale w rzeczywistości był nim listonosz Edzio, dziadek i pradziadek nieznani. Z pierwszą żoną, Celyną, miał mój kolega same kłopoty bo dawała na prawo i lewo.

Ojcem mojego kolegi był, według niego, hydraulik Miecio, ale w rzeczywistości był nim listonosz Edzio, dziadek i pradziadek nieznani. Z pierwszą żoną, Celyną, miał mój kolega same kłopoty bo dawała na prawo i lewo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

hehheeee. Mnie też oskarżał,

hehheeee. Mnie też oskarżał, ale prokurator po kilku zdaniach umorzył śledztwo...
 Czy ja kuźwa jestem antysemitą jak nienawidzę syjonistów??!!
 Gdyby przypadkie mkogoś z was by to spotkało, trzeba wykazać, że Zydzi nie są semitami, lecz poochodzą z Azji.
Antysemityzm to wrogość do RASY semickiej a ja kocham Arabów...Kocham też i Żydów nie syjonistów, o ile tkwią w bezruchu...

Portret użytkownika benakiba

W 1226r książe mazowiecki

W 1226r książe mazowiecki /pewnie na kacu/ wprowadził niemców do Polski i tak siedzieli aż do 1945r gdy nasza Armia wygnała tych psubratów, teraz "nasze" matoły polityczne zapraszają agresora-amerykańskie wojska celem obrony swoich interesów w Polsce i znowu poleje się niewinna krew by wydobyć się z niewoli, zastanawia mnie dlaczego nie było protestów podczas przejazdu amer wojsk okupacyjnych ?

Strony

Skomentuj