Rozpoczęła się kolejna erupcja meksykańskiego wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W czasie świąt Bożego Narodzenia, w Meksyku przypomniał o sobie znany wulkan Popocatepetl. Erupcji towarzyszyło miotanie kamieniami i większymi fragmentami skał, które spadały nawet w okolicy kilku kilometrów od stożka.

 

Władze Meksyku ogłosiły stan alarmu po emisji popiołu i gazów wulkanicznych, które zostały zarejestrowane z krateru wulkanu Popocatepetl.  Dotyczy on środkowego Meksyku, w granicach terytorialnych stanów Morelos, Puebla i stanu Meksyk.

Wulkan, o wysokości 5,426 metrów n.p.m., kontynuuje z krateru znajdującego się około 70 kilometrów od stolicy kraju Mexico City, około 40 kilometrów od miasta Puebla i 60 od Cuernavaca, stolicy stanu Morelos.

Obserwowana jest emisja popiołu i gazów wulkanicznych o wysokości około 1 km, a pióropusz ciągnący się z krateru zmierza w kierunku wschodnim. Cały czas trwa też erupcja o różnym stopniu nasilenia. Nocą gorejącą poświatę można zaobserwować z odległości kilku kilometrów.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

A to bardzo ciekawe że admin

A to bardzo ciekawe że admin dziś zapodał tekst o wulkanie, bo pojawił się ciekawy tekst o UFO wlatujących do wulkanów i innych wymiarach oraz objawieniach Maryi w Polsce ! Jego tytuł to "Specjalne nadprzyrodzone ubiory - Ufonautyczno iluminacki najazd na Europę i Polskę trwa", se przeczytajcie ! Wulkany to bramy do innego wymiaru gdzie przebywają istoty które latają w specjalnych pojazdach !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika N1KT

Dawno tu nie byłem - w końcu

Dawno tu nie byłem - w końcu sobie przypomniałem hasło!

OGŁASZAM OGŁOSZENIE ALARMU- KATAKLIZM "KONIEC ŚWIATA"w 2024 r.

https://www.youtube.com/watch?v=DrzkN0TJKec

I co dalej będziecie mówić że to nie Fukushima i hot particle wychodzące nie ustannie ze stopionych reaktorów?

Gdzie się podział basen ze zużytym paliwem typu mox ? (w ekosystemie - a także twoich płucach).

Patric Flanagan światowa sława mówi otwarcie.

https://www.cda.pl/video/43262964e?wersja=720p

 

Więcej info o skażeniu wody jedzenia i powietrza tutaj www.corium.5v.pl

 

Wszystkim trolom opłaconym z góry piszę - możecie sobie darować dezinformowanie tych informacji - wszystko to święta prawda a wy pętaki zapłacicie za dezinformowanie i ośmieszanie tematu własnym zdrowiem...

 

Skomentuj