Rozpędzona furgonetka wjechała w grupę ludzi w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/WION

W Londynie doszło do kolejnego krwawego zdarzenia, które zdaniem policji należy traktować jako zamach terrorystyczny. Minionej nocy o godzinie 00:15 czasu lokalnego furgonetka wjechała w grupę ludzi. Tym razem atak wymierzony był w społeczność muzułmańską.

 

Omawiana furgonetka uderzyła w przechodniów w pobliżu meczetu w dzielnicy Finsbury Park. Zginęła jedna osoba a co najmniej 10 zostało rannych, w tym dwie są w ciężkim stanie. Według świadków, kierowca krzyczał, że chce zabić wszystkich muzułmanów, po czym miał opuścić pojazd i rzucić się na ludzi z nożem, raniąc jedną osobę, czego policja nie jest w stanie potwierdzić.

Co więcej świadkowie zdarzenia mówią, że w furgonetce były trzy osoby. Dwie z nich podobno zdołały uciec, natomiast kierowca został zatrzymany i unieszkodliwiony przez przechodniów. Lokalny imam miał go obronić przed samosądem wymierzonym ze strony lokalnej ludności.

Służby nie poinformowały kim jest sprawca. Atak na muzułmanów sugeruje, że nie był to islamski zamach, a raczej odwet za ostatnie ataki terrorystyczne, których dokonywali tzw. uchodźcy. Jeśli nienawiść Brytyjczyków do muzułmanów będzie wzrastać to wybuch wojny religijnej będzie nieunikniony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ralph Ghadban, libańsko

Ralph Ghadban, libańsko-niemiecki politolog, ekspert w sprawach dot. działalności gangów z Bliskiego Wschodu w Niemczech, powiedział że orzeczenie w Hanowerze było ogromnym niepowodzeniem niemieckiego systemu sądowego. Dodał, że jedynym sposobem na zdobycie przez Niemców kontroli nad klanami jest ich ałkowite zniszczenie: - W ich koncepcji męskości, liczy się tylko siła i brutalność. Jeśli ktoś jest humanitarny i cywilizowany, to oznacza, że jest tym ''słabym-cwelem.'' W strukturach klanowych, w kulturze plemiennej na całym świecie swoista etyka ogranicza się do samego klanu. Każdy człowiek spoza klanu traktowany jest jako potencjalny wróg którego nalaży zabić.

Zródło: https://www.pch24.pl/niemieccy-policjanci-zdruzgotani-niewydolnoscia-sadow-wobec-islamskich-gangow,52410,i.html

Portret użytkownika witek

cóż to za odkrycie! to jest

cóż to za odkrycie! to jest koncepcja od dawna znana już w starożytności gdzie było niewolnictwo, koncepcja plemienna, niemcy mieli podobną antropologię protestancką, podobnie żydzi jako naród wybrany, jedynie antropologia katolicka mówi o tym że bliźni jest bratem samego Boga.

Portret użytkownika Medium

Temat bardzo blisko, bo

Temat bardzo blisko, bo dotyczy emigranckiej dziczy, w dodatku tej jej części, która wybiera się do Wielkiej Brytanii.

Widziałam kilka filmów z ich metodami i uważam, że policja jeśli ich nie kara, to powinna przynajmniej zapewnić bezpieczeństwo na fatalnej drodze. Prędzej czy później musiało się to jakąś tragedią skończyć.
 

Portret użytkownika witek

przede wszystkim należy

przede wszystkim należy zakończyć konflikt na bliskim wschodzie, jakoś nikt o tym nie mówi, po za tym napuszczanie jednych na drugich to działanie wg zasady dziel i rządź, nic dobrego dla nas nie wyniknie z nakręcania się na muzułmanów, trzeba rządać dymisji elit europejskich które za tym stoją i zakończenia projektu budowy państwa komunistycznego. Jak zapewne pamiętacie z lekcji historii w czasie rewolucji 1917r władzę utrzymywano terrorem, podobieństwa nasuwają się same. 

Portret użytkownika Takitam

Jakoś wszyscy zapomnieli o

Jakoś wszyscy zapomnieli o tym (albo o tym nie wiedzą) że świat islamski ogłosił dżihad - czyli świętą wojnę z niewiernymi, i oni tą wojnę prowadzą. Władze Unii Europejskiej powinny o tym wiedzieć. Ale jak dziś słuchałem przemówienia Premier U.K. - pełnego wzniosłych lewackich ideaów to dochodzę do wniosku że to do nich nie dotarło. A trwa wojna którą najwyraźniej zaczynamy przegrywać. Włoscy marynarze "ratują" najeźdzców i przywożą ich do Europy gdzie są "koszarowani" i utrzymywani. Niemcy robią wszystko by ich rozmieścić w całej Europie tępiąc kraje które się na to nie zgadzają. Czarno to widzę...

Portret użytkownika ekscelencja

Myślę że to była operacja

Myślę że to była operacja fałszywej flagi. Dziwne jest to że ktoś zasłabł i zgromadziło się wokół niego kilkoro ludzi. Niby ta sytuacja mogłaby być normalna ale tę właśnie sytuację wykorzystano. To zasłabnięcie mogło być  fałszywe. Dla muzułmanów życie nie ma wartości również własnych ziomków. Przecież włoscy nadbrzeżni strażnicy podawali że imigranci przybywający na łodziach wyrzucali z nich kobiety i dzieci aby się potopiły. Prawdopodobnie jest to akcja stworzona przez  islamistów albo ludzi z ramienia Sorosa i to że się nie podaje kto jest sprawcą może o tym świadczyć. To jest celowe aby wywołać wojnę i wprowadzić jeszcze większy chaos. Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika Medium

Przecież włoscy nadbrzeżni

Przecież włoscy nadbrzeżni strażnicy podawali że imigranci przybywający na łodziach wyrzucali z nich kobiety i dzieci aby się potopiły.

Ot, skurczybyki!  Tylko o swoje dupy i jaja dbają. W naszej cywilizacji to mężczyźni wyskakiwaliby za burtę...

Portret użytkownika keri

Europa wyjeżdża po nich pod

Europa wyjeżdża po nich pod granice Libii. Statki czekają przy libijskim wybrzeżu i  wypatrują łódek. W Europie dostają wyremontowane rękami Polaków mieszkania, darmowe wyżywienie i kieszonkowe ekstra. Polska jest płatnikiem netto unijnej kasy, więc jest czym obdzielać.

To nie jest głaskanie? No, dziwek nie dostają, fakt.

Fałszywa flaga, aby ich zmusić do reakcji odwetowej nie zmienia faktu, jak są traktowani przez chujnię gejropejską.

Nie po to są tak nadzwyczajnie traktowani, aby tylko siedzieli. Po to zostali sprowadzeni, aby nastąpiła rzeź. Z obu stron!

Portret użytkownika BigStan

Jak ktoś słusznie zauważył -

Jak ktoś słusznie zauważył - oni w nas to incydent - my w nich to zamach terrorystyczny.

Prawda jest taka że jeżeli nic się nie zrobi, to ten brud jaki na zaproszenie lewackiej hołoty przybył tu, rozleje się na cały kontynent. Brudasy kopulują jak króliki i żyją na socjalu, a u nas swołocz przy korycie władzy robi wszystko by zniechęcić nas do posiadania więcej potomstwa, które zresztą też zatrutymi szczepionkami chce eliminować !

Portret użytkownika baca

tyle komentarzy i co się

tyle komentarzy i co się okazuje?

okazuje się że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem?

przekaz tego newsa jest taki : "całe szczęście ludziom się nic nie stało" - i to jest dobra wiadomość a jak ktoś nie wierzy to niech newsa tym razem ze zrozumieniem przeczyta a jak już go sobie doczyta to się dowie że:

1 to nie terrorysta tylko rozpędzona furgonetka wjechała w tłum...

2 ale nie w tłum ludzi tylko tłum muzułmanów

wniosek jest taki że to nie zamach tylko nieszczęśliwy wypadek - nieszczęśliwie bowiem się złożyło że imam jakoś nie wpadł pod tę furgonetkę

 

Strony

Skomentuj