Rozgoryczeni żołnierze ukraińscy mogą próbować obalić władze w Kijowie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Czy czeka nas kolejna rewolucja na Ukrainie? Wiele na to wskazuje, ponieważ sytuacja gospodarcza się pogorszyła a wraz z tym ludziom żyje się ciężej. Zdesperowani żołnierze ukraińscy zaczynają uważać, że giną zupełnie bez sensu, a prawdziwy wróg znajduje się w Kijowie.

 

Hitem Internetu stało się w ostatnich dniach emocjonalne nagranie zmęczonych bojem żołnierzy z Batalionu Azow, składającego się z ukraińskich nacjonalistów. Gdy posłucha się tych ludzi i dostrzeże się ich beznadziejną sytuację można spróbować wykrzesać w sobie dla nich nieco empatii.

 

Rozgoryczeni Ukraińcy wykrzyczeli swój żal prezydentowi Poroszenko, którego retorycznie pytają czy to co widać dookoła nich wygląda na ATO, czyli Operację Antyterrorystyczną. To jest po prostu wojna, która jest konsekwencją zmian zapoczątkowanych przez kogoś przed rokiem na kijowskim Majdanie.

 

Żołnierze wyraźnie sugerują, że władze z Kijowa boją się buntu dlatego nie wyposażają chętnie w broń walczących ochotników nie żałując jej jednostkom MSW, które na wypadek ataku na Kijów zapewnią władzy jakieś możliwości obrony. To zresztą nie pierwszy raz, gdy neobanderowcy zaczynają mówić o potrzebie zdobycia Kijowa i zaprawione w bojach jednostki typu Azow to realne zagrożenie dla władzy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika sdkjh

Oczywiście że rzad w ukrainie

Oczywiście że rzad w ukrainie jest tam nie po wyborach nie przez przypadek tylko z nadania, prosto mowiac zydowskiego a dokladnie to jak ktos poszuka to znajdzie odpowiedzi, szkoda ukraincow ze dali sie wmanewrowac w ta wojne ale z drugiej strony to zadni nasi przyjaciele, szkoda jako ludzi bo moze nie wszyscy sa banderowcami.

Portret użytkownika Hetman Zolkiewski

Zgadzam sie w 100%, maja co

Zgadzam sie w 100%, maja co chcieli, tylko potrafia glosno krzyczec i do wojaczki pierwsi. Za robote niech sie wezma, mysleli, ze ameryka da im wszystko na tacy, a oni beda mieli dobrobyt siedzac bezczynnie i szabelka wymachujac. Smiechu warte, taki kraj ze zlozami i dobrymi ziemiami, a oni i tak biede klepia. Bandycki narod!!!

Portret użytkownika MiterMan

putin to jak narazie jedyny

putin to jak narazie jedyny czlowiek opierajacy sie swiatowej hegemoni jUSrAela... dzialania tej osoby a fakty podawane przez MASS Media to rozna para kaloszy.... dwa fronty Wschod i Zachod....  zachod sieje propagande klamliwą natomiast wschód wali prosto z mosto co i jak....  Rosja w opiece swojej córki Ukrainy nie pozwoli być jej Ku--wą zachodu... jednoczesnie pozwalajac zachodowi kolejna instalacje bazy przy swojej granicy... NWO wprowadza swoj plan bezlitosnie, czy zgina miliony czy tylko prezydenci.... Polska latwo sie oddała, dwie katastrofy lotnicze  wprowadzenie kupionego rzadu i państwo zagarniete nastepna ukraina z ktora nie ma latwo... rzad odsuneli lecz tym razem Rosja czyni ruch z ktorym setki analitykow zachodu mysli nad tym aby opinia publiczna byla z nimi.. na ukrainie nie ma ustawy ktora pozwala im na obecnosc obcych wojsk do zaprowadzenia porzadku jak u nas w Polsce co  grę przenosi na  pionki  ukrainskie.. obejrzyjcie ten film i wystarczy https://www.youtube.com/watch?v=3eIU_3or-Ss

Strony

Skomentuj