Rothschild, Bank Światowy i dowód na to, że pandemia COVID-19 ma trwać do końca marca 2025 roku!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatnie niezależne dochodzenie internautów pokazuje bardzo wyraźnie, że tzw. „pandemia COVID-19” został zaplanowana przez elity kilka lat temu i ma potrwać kilka lat.

Okazuje się, że testy na COVID-19 zostały opatentowane przez Richarda A. Rothschilda  13 października 2015 roku.  Co prawda rzecznik prasowy Europejskiego Urzędu Patentowego - Rainer Osterwalder  powiedział agencji AFP, że zgłoszenie patentowe przed 2020 r. nie miało związku z COVID-19, ale są inne dowody, które pokazują, że jest to globalnie skoordynowana akcja, która trwa od dawna.

Dane z Europejskiego Urzędu Patentowego zostały odkryte przez kogoś 5 września 2020 roku. 6 września urząd ten nagle zmienił pierwotne oznaczenie „COVID-19” na niejasne „Zestawy testów medycznych”. Nie jest to jednak dozwolone w handlu, ponieważ zawsze musisz być konkretny, a to dlatego, że istnieje wiele rodzajów zestawów testowych do różnych chorób. Fakt, że usunęli specyfikację „COVID-19” po tym, jak te dane stały się znane na całym świecie, dowodzi, że nie chcą, aby ktokolwiek o tym wiedział. Zapomnieli jednak usunąć jeden szczegół: kod produktu dla tych „medycznych zestawów testowych” to 300215, co oznacza: „zestawy do testów COVID-19”

Dwa lata przed wybuchem COVID-19 USA, UE, Chiny oraz narody na całym świecie zaczęły eksportować miliony diagnostycznych instrumentów testowych na… COVID-19, chorobę, która podobno nawet wtedy nie istniała.

Co więcej Bank Światowy pokazuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT!Do tego w 2017 roku główny epidemiolog USA Anthony Fauci z pełnym przekonaniem zapowiedział, że podczas pierwszej kadencji prezydenta Trumpa na pewno dojdzie do niespodziewanego wybuchu choroby zakaźnej.

19 grudnia 2019 roku krótko po mającym miejsce w październiku 2019 roku „ćwiczeniu przed pandemią koronawirusa” o nazwie „Event201” Bill Gates napisał na Twitterze:
 

Jestem szczególnie podekscytowany tym, co może oznaczać następny rok dla jednego z najlepszych zakupów na świecie: szczepionek.

Gates mówił też o tym, że każdy, kto nie przyjmie szczepionki na COVID-19, będzie wykluczony ze społeczeństwa:

Bill Gates uważa, że osoby nieszczepione na CoVID-19 będą wykluczone ze społeczeństwa

Ponadto w 2018 roku The Institute for Disease Modeling nakręcił film, w którym pokazują wirusa grypy pochodzącego z Chin, z obszaru Wuhan i rozprzestrzeniającego się po całym świecie, zabijając miliony. Nazwali to „symulacją globalnej pandemii grypy”. Dokładnie tak się stało dwa lata później. Dlaczego w symulacji pojawiają się Chiny i Wuhan, a nie np. Afryka, gdzie występuje znacznie więcej chorób, albo Ameryka Południowa lub Indie?

Także polski dziennikarz Mariusz Max Kolonko mówił już w 2012 roku, że pandemia może być czymś zaplanowanym przez architektów NWO:

Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówił o tajnym raporcie ostrzegającym przed nowym wirusem. Czy służby USA wiedziały, że wybuchnie pandemia?

Z biegiem czasu pojawia się więc coraz więcej informacji, które rzucają całkowicie nowe światło na to czym jest obecna „pandemia”. Co jeszcze wyjdzie na jaw?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika austerpppp

Miśki kochane, 

Miśki kochane, 

Oczywiście to wszystko prawda ( nawet taka ameba jak kolonko mogl trafic na raport fundacji RF). Pamiętajcie jedynie, iż net od konca marca jest na ostrej cenzurze i czytamy o tym tylko dlatego, że ktoś nam na to pozwala. Są tysiące sposobów, aby zamazać, zdyskredytować, zaczernić i ukryć w/w patent na "testowanie na covida. MUSIYM MIEĆ Z TYŁU GŁOWY, IŻ TO ŻE O TYM SOBIE PISZEMY/GADAMY I KŁÓCIMY SIĘ JEST UWZGLĘDNIONE W PLANIE GLOBALISTÓW. Nie chodzi o sianie defetyzmu ale wg mnie jedyne wyjście to zniszczyć własne algorytmy w głowie i zacząć się zachowywać NIEPRZEWIDYWALNIE, NIERACJONALNIE I W ODERWANIU OD STWORZONYCH DLA NAS BANIEK INTERNETOWYCH (tj. "pozyteczny idiota", "foliarz") itp i td. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Monique

qrwa !!!!! Jeśli to wszystko

qrwa !!!!! Jeśli to wszystko prawda, to już naprawdę powinno przylecieć jakies ufo, ale nie po to żeby zabrać mnie na inną planetę tylko żeby na biednej ziemi dokonać deratyzacji szkodników, czyli ludzkości!!!!!!!! tak żeby planeta Ziemia zdołała jeszcze trochę pożyć (znaczy cała flora, fauna itd. itp. (oczywiście poza ludźmi))!

Strony

Skomentuj