Roszczeniowi młodzi islamiści domagają się pieniędzy i seksu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeśli ktoś myślał, że wystarczy umieścić ludzi w obozach, dać im jeść i problem nielegalnych imigrantów, których setki tysięcy zaprosili tu Niemcy, to problem z młodymi islamistami zniknie, boleśnie okazuje się, że były to tylko mrzonki. Islamiści są coraz bardziej sfrustrowani, domagają się kobiet i pieniędzy.

 

Popełniająca samobójstwo lewacka Europa nadal nie dostrzega pozycji w jakiej się znalazła. Armia inwazyjna nowego Kalifatu jest już na naszym kontynencie i każdego dnia przybywa ich więcej. Nie ma mowy o integracji nielegalnych imigrantów w społeczeństwach zachodu. Wręcz przeciwnie muzułmanie nie chcą się integrować tylko chcą zaprowadzić swoje porządki.

 

Większość z tych młodzianów w wieku poborowym uważa, że niewierni, czyli my mamy im płacić pieniądze, które im się należą. To co my nazywamy zasiłkami, oni nazywają dżizją, czyli podatkiem nakładanym na innowierców. To właśnie dlatego wszyscy tak zwani "uchodźcy" zgodnie wykrzykują "Money, Money". Oni naprawdę wierzą w to, że to pieniądze Allaha dla nich.

 

Niezadowoleni są mieszkańcy obozów w Finlandii. Narzekają na zimno i na to, że karmi się ich na koszt państwa zamiast dać im ich pieniądze. Z kolei w Holandii biedni uchodźcy narzekają na to, że chce im się seksu a nie ma warunków. Jeden z "uchodźców" do kamery żalił się holenderskiej dziennikarce, że jego jądra są opuchnięte i w szpitalu kazali mu przerwać abstynencję seksualną. Drugi zauważa, że mieszka z 400 mężczyznami i jakby przyprowadził tutaj swoją dziewczynę to musiałaby uprawiać seks 400 razy. W sumie żołnierze w tej armii rzumują podobnie jak żołnierze Armii Czerwonej zajmującej Niemcy. Zresztą o ironio to własnie Niemcy są obecnie szczególnie podbijane.

 

Sytuacja szybko się zmienia i robi się coraz chłodniej, pozostaje tylko patrzeć na tą komedię i czekać aż Europa się ocknie i do ludzi w końcu dotrze, że ich kontynent stał się celem najazdu. To musi się skończyć w pewnym momencie rozlewem krwi i ekspansją Państwa Islamskiego, które bombardowane na Bliskim Wschodzie przez nową koalicję popierającą Assada, może szukać szansy przetrwania właśnie w szybkim podboju zdziwaczałej lewackiej Europy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kostek91

Ciekawe co ze złotym

Ciekawe co ze złotym pociągiem, mieszkam w Świdnicy koło Wałbrzycha, pracuję na budowie i od samego rana w stronę Wałbrzycha aż do teraz późnego wieczora jeżdżą ciężarówki z pustymi przyczepami na piach bądź gruz pokryte plandeka, a na dodatek trzy ciężarówki służb saperskich na sygnale i dwa ogromne pojazdy do dużych odwiertow w ziemi... Ktoś coś?

Portret użytkownika ajakże

Jestem za tym, aby wszyscy

Jestem za tym, aby wszyscy ci, którzy są za przyjmowaniem tej inwazyjnej grupy imigrantów islamistów oddawali im swoje żony i córki w celach rozładowania worków mosznowych z nadmiernej ilości nasienia, a kobiety które są za, aby same dobrowolnie oddawały im się jedna po drugiej.  Tylko uzgodnijcie wcześniej czy mają wam poderżnąć gardło po, czy przed, bo jeśli przed, to przyjemność może być wątpliwa. 

Portret użytkownika achiles

 Pielęgniarka, która przez 16

 Pielęgniarka, która przez 16 lat mieszkała w lokalu wynajmowanym od gminy, została zmuszona do opuszczenia go, żeby zrobić miejsce dla uchodźców. 

Kobieta jest w szoku, ponieważ przez wiele lat pomagała uchodźcom jako wolontariuszka. Jak się okazuje, nie ona jedna znalazła się w takiej sytuacji – podobnych problemów doświadczyło już 200 tys. Niemców. O perypetiach kobiety informuje „Die Welt”.

Schorowana, 51.letnia Betina Halbey mieszka samotnie w niewielkim, bo liczącym 6 tysięcy mieszkańców, Nieheim, miasteczku w północno-zachodnich Niemczech. Kiedy otrzymała od gminy wypowiedzenie umowy najmu przeżyła szok, ponieważ od czasu kiedy zamieszkała wraz z synami w tym mieszkaniu 16 lat temu, nigdy nie zalegała z czynszem, sąsiedzi również się na nią nie skarżyli.

Sprawa wyjaśniła się kiedy doczytała pismo do końca – musi opuścić swoje lokum, ponieważ władze gminy zdecydowały, że po wcześniejszej adaptacji zostanie ono przekazane uchodźcom. W piśmie wyjaśniano, że gmina nie ma gdzie ulokować uchodźców, nie ma też pieniędzy, by wybudować im nowe lokum, w związku czym wybór padł na jej mieszkanie, które zostanie zaadaptowane na potrzeby azylantów. Swoją decyzję lokalne władze uzasadniały tym, że 90 metrów kwadratowych, to za duża powierzchnia dla samotnej osoby (dorośli synowie wyprowadzili się i założyli rodziny).

„Jestem tak wstrząśnięta, że nie mogę znaleźć słów, żeby opisać, jak potraktował mnie urząd” – skarżyła się zrozpaczona kobieta dziennikarzowi „Die Welt” – “Nie dość, że ostatnio spotkało mnie wiele poważnych problemów, to teraz jeszcze to pismo. To było jak kopniak w zęby”.

Burmistrz Nieheim, Rainer Vidal, broni decyzji o wypowiedzeniu najmu pielęgniarce: „Przeróbka mieszkania na potrzeby 30 uchodźców będzie mnie nic kosztować, bo otrzymam pieniądze na adaptację, 30 tysięcy euro, z budżetu federalnego. A pani Halbey ma sporo czasu na znalezienie innego mieszkania, ponieważ ma czas do maja 2016 roku”.

Burmistrz dodaje, że nawet jego urząd próbował znaleźć lokum dla Halbey, ale problem w tym, że pielęgniarka ma psa i kota i z tego powodu trudno znaleźć chętnych do przyjęcia takiej lokatorki.

Wzburzona tym, co się stało, Bettina Halbey podzieliła się swoimi perypetiami na Facebooku. Reakcja była natychmiastowa, okazało się bowiem, że ponad 200 tysięcy Niemców przeżyło podobne zdarzenia.
W czwartek, niemiecki rząd zgodził się przeznaczyć kolejnych 2 mld € ($ 2,24 mld euro) na mieszkania dla uchodźców, z 500 mln € ($ 560 milionów) zostać przeznaczone na budowę nowych centrów pobytowych dla azylantów.

Janusz Młynarski
(na podst. “Die Welt”, “The Telegraph”)
Źródło: www.euroislam.pl
Niby nasi pajace rządowi, przy korycie, też takie PLANY MAJĄ, CO DO NAS POLAKÓW.

Strony

Skomentuj