Roszczeniowi młodzi islamiści domagają się pieniędzy i seksu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeśli ktoś myślał, że wystarczy umieścić ludzi w obozach, dać im jeść i problem nielegalnych imigrantów, których setki tysięcy zaprosili tu Niemcy, to problem z młodymi islamistami zniknie, boleśnie okazuje się, że były to tylko mrzonki. Islamiści są coraz bardziej sfrustrowani, domagają się kobiet i pieniędzy.

 

Popełniająca samobójstwo lewacka Europa nadal nie dostrzega pozycji w jakiej się znalazła. Armia inwazyjna nowego Kalifatu jest już na naszym kontynencie i każdego dnia przybywa ich więcej. Nie ma mowy o integracji nielegalnych imigrantów w społeczeństwach zachodu. Wręcz przeciwnie muzułmanie nie chcą się integrować tylko chcą zaprowadzić swoje porządki.

 

Większość z tych młodzianów w wieku poborowym uważa, że niewierni, czyli my mamy im płacić pieniądze, które im się należą. To co my nazywamy zasiłkami, oni nazywają dżizją, czyli podatkiem nakładanym na innowierców. To właśnie dlatego wszyscy tak zwani "uchodźcy" zgodnie wykrzykują "Money, Money". Oni naprawdę wierzą w to, że to pieniądze Allaha dla nich.

 

Niezadowoleni są mieszkańcy obozów w Finlandii. Narzekają na zimno i na to, że karmi się ich na koszt państwa zamiast dać im ich pieniądze. Z kolei w Holandii biedni uchodźcy narzekają na to, że chce im się seksu a nie ma warunków. Jeden z "uchodźców" do kamery żalił się holenderskiej dziennikarce, że jego jądra są opuchnięte i w szpitalu kazali mu przerwać abstynencję seksualną. Drugi zauważa, że mieszka z 400 mężczyznami i jakby przyprowadził tutaj swoją dziewczynę to musiałaby uprawiać seks 400 razy. W sumie żołnierze w tej armii rzumują podobnie jak żołnierze Armii Czerwonej zajmującej Niemcy. Zresztą o ironio to własnie Niemcy są obecnie szczególnie podbijane.

 

Sytuacja szybko się zmienia i robi się coraz chłodniej, pozostaje tylko patrzeć na tą komedię i czekać aż Europa się ocknie i do ludzi w końcu dotrze, że ich kontynent stał się celem najazdu. To musi się skończyć w pewnym momencie rozlewem krwi i ekspansją Państwa Islamskiego, które bombardowane na Bliskim Wschodzie przez nową koalicję popierającą Assada, może szukać szansy przetrwania właśnie w szybkim podboju zdziwaczałej lewackiej Europy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kostek91

Ciekawe co ze złotym

Ciekawe co ze złotym pociągiem, mieszkam w Świdnicy koło Wałbrzycha, pracuję na budowie i od samego rana w stronę Wałbrzycha aż do teraz późnego wieczora jeżdżą ciężarówki z pustymi przyczepami na piach bądź gruz pokryte plandeka, a na dodatek trzy ciężarówki służb saperskich na sygnale i dwa ogromne pojazdy do dużych odwiertow w ziemi... Ktoś coś?

Strony

Skomentuj