Rosyjskie władze, po Twiterze, mogą ograniczyć także działanie YouTube, Facebooka i Instagrama

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Roskomnadzor jest gotowy rozszerzyć środki ograniczające na inne zagraniczne sieci społecznościowe, w tym YouTube, Instagram i Facebook. Na razie takie przyblokowanie dotyczy Twittera.

Wiceszef Roskomnadzor przyznał, że takie środki można podjąć w odniesieniu do tych sieci społecznościowych.

 

Wcześniej dział poinformował, że Twitter ma jeszcze miesiąc na usunięcie treści zakazanych w Rosji, w przeciwnym razie blokowanie może stać się trwałe. Rosjanie zażądali również, aby Twitter usunął konto MBH Media.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

Bedzie wojna swiatowa ?

17.03.2021 w wywiadzie telewizyjnym prezydent Biden nazwal prezydenta Putina morderca, co w dyplomacji swiatowej jest skandalem bez precedensu po 1945 roku. Reakcja bylo natychmiastowe zawezwanie rosyjskiego ambasadora w USA na konsultacje do Moskwy.

https://www.youtube.com/watch?v=inTt2dBXWtg

Pan Prezydent Putin w krotkim wystapieniu skomentowal ironicznie nazwanie go morderca, zyczac Bidenowi duzo, duzo zdrowia, ktorego to amerykanska 90-letnia swinia bardzo potrzebuje Smile

https://www.youtube.com/watch?v=02u45G3jHro

A powyzej naddworny blazen Prezydenta Putina czyli Prezes LDPR Wladimir Zyrynowskij komentuje juz bez oslonek ten incydent, ktory w/g niego doprowadzi do wojny swiatowej ?

I wlasnie to wystapienie Zyrynowskiego mnie osobiscie bardzo zaniepokoilo. Sledze bowiem rosyjska polityke od wielu lat na biezaco i wszystkie dotychczasowe wystapienia Zyrynowskiego byly agresywne a sam polityk niezdrowo podniecony niczym "legendarny" Kolega "baca" na szanownym "ZnZ" forum ale tym razem Zyrynowski jest bardzo skupiony, wrecz wystraszony i wyjatkowo patriotycznie nastawiony ?!? 

 

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj