Rosyjskie władze, po Twiterze, mogą ograniczyć także działanie YouTube, Facebooka i Instagrama

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Roskomnadzor jest gotowy rozszerzyć środki ograniczające na inne zagraniczne sieci społecznościowe, w tym YouTube, Instagram i Facebook. Na razie takie przyblokowanie dotyczy Twittera.

Wiceszef Roskomnadzor przyznał, że takie środki można podjąć w odniesieniu do tych sieci społecznościowych.

 

Wcześniej dział poinformował, że Twitter ma jeszcze miesiąc na usunięcie treści zakazanych w Rosji, w przeciwnym razie blokowanie może stać się trwałe. Rosjanie zażądali również, aby Twitter usunął konto MBH Media.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

Bedzie wojna swiatowa ?

17.03.2021 w wywiadzie telewizyjnym prezydent Biden nazwal prezydenta Putina morderca, co w dyplomacji swiatowej jest skandalem bez precedensu po 1945 roku. Reakcja bylo natychmiastowe zawezwanie rosyjskiego ambasadora w USA na konsultacje do Moskwy.

https://www.youtube.com/watch?v=inTt2dBXWtg

Pan Prezydent Putin w krotkim wystapieniu skomentowal ironicznie nazwanie go morderca, zyczac Bidenowi duzo, duzo zdrowia, ktorego to amerykanska 90-letnia swinia bardzo potrzebuje Smile

https://www.youtube.com/watch?v=02u45G3jHro

A powyzej naddworny blazen Prezydenta Putina czyli Prezes LDPR Wladimir Zyrynowskij komentuje juz bez oslonek ten incydent, ktory w/g niego doprowadzi do wojny swiatowej ?

I wlasnie to wystapienie Zyrynowskiego mnie osobiscie bardzo zaniepokoilo. Sledze bowiem rosyjska polityke od wielu lat na biezaco i wszystkie dotychczasowe wystapienia Zyrynowskiego byly agresywne a sam polityk niezdrowo podniecony niczym "legendarny" Kolega "baca" na szanownym "ZnZ" forum ale tym razem Zyrynowski jest bardzo skupiony, wrecz wystraszony i wyjatkowo patriotycznie nastawiony ?!? 

 

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Katyń to robota czarnogłowych

Katyń to robota czarnogłowych czyli dzisiaj można byłoby powiedzieć to zrobił to USrAel, Izrael, Anglia tak samo jak Wołyń czy też Powstanie Warszawskie. Oczywiście rękoma swoich agentów (dowódców którzy organizowali akcję na terenie Rosji) i pomniejszych tzw. zwykłych pożytecznych idiotów (tych którzy to robili fizycznie) i którzy nie wiedzieli w czym naprawdę biorą udział, zwykły plebs z inteligencją i świadomością menela ale tak było zawsze.

Skomentuj