Rosyjskie służby przyznały, że Airbus A321 rozbił się na skutek zamachu terrorystycznego

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Według ostatecznie potwierdzonych informacji rosyjski samolot pasażerski typu Airbus A321, który rozbił się 31 października na pustyni w Egipcie, padł ofiarą aktu terroru. Rosjanie ostatecznie przyznali, że rozpad samolotu w powietrzu został spowodowany eksplozją.

 

Według najnowszych informacji na pokładzie Airbusa należącego do rosyjskich linii lotniczych Metrojet, znalazł się ładunek wybuchowy domowej roboty o sile nawet kilograma trotylu. Wybuch bomby spowodował rozerwanie części kadłuba na wysokości przelotowej co spowodowało, że szczątki maszyny i pasażerów zostały rozrzucone na obszarze 30 kilometrów.

 

Zagraniczne służby od dawna wskazywały na eksplozję jako przyczynę tragedii, ale rosyjskie FSB, aż do dzisiaj konsekwentnie odmawiało potwierdzenia tej teorii. Jednak po analizach szczątków samolotu stało się jasne, że został zniszczony na skutek eksplozji materiałów wybuchowych, zatem konkluzja, że Airbus pełen rosyjskich turystów padł ofiarą terroru ostatecznie uprawdopodobniła się.

 

Przypomnijmy, że Państwo Islamskie niemal od razu przypisało sobie sprawstwo tragedii na Synaju. Zdaniem islamistów był to odwet za bombardowania dokonywane w Syrii przez Rosję. Prezydent Władimir Putin zapowiedział zemstę. Oświadczył, że Rosja złapie sprawców i inspiratorów tego zamachu oraz wezwał inne kraje do pomocy w wypełnieniu tego zadania.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika antylewicowy

I gdzie jest V rosyjska

I gdzie jest V rosyjska kolumna krzykaczy, którzy twierdzili że nie było wybuchu? Rosjanie chcą czarnych skrzynek, swtierdzili w końcu pod presją innych śledczych, którzy twierdzili, że był wybuch, że szczątki są zbyt rozrzucone, a to oznacza wybuch, czyli zamach. Mało tego, stwierdzili, że zamachowcy wypowiedzieli Rosji wojnę.
A teraz pytanie.
W Smoleńsku doszło do rozproszenia szczątków samolotu na dużej odległości, czyli wybuch, czyli zamach. Gdzie są czarne skrzynki? W Rosji. A nie był to lot cywilny tylko lot wojskowy. Czy też mozemy powiedzieć, że Rosja wypowiedziała nam wojnę w 2010 roku? Gdzie są krzykacze V ruskiej kolumny? Macie coś na obronę? Chyba tylko bełkot.  

Portret użytkownika achiles

Odpowiedź może być tylko

Odpowiedź może być tylko jedna sensowna i prawdziwa, na twoje pytanie, a brzmi ona: JEŚLI ROSJA NAPRAWDĘ NAM WOJNĘ WYPOWIE, LUB CO JESZCZE GORSZE MY IM WYPOWIEMY, TO ONI JA, ANI TY, ANI NIKT INNY TU WIĘCEJ NIC SWOJEGO, NIE NAPISZE I TO, NIE DLATEGO, ŻE NIE BĘDZIE INTERNETU W NASZYM KRAJU, TYLKO DLATEGO, ŻE NAS JUŻ, NIE BĘDZIE I NIKT Z TWOICH obecnych idoli, którzy może i to przeżyją, PO NAS NA BANK, NIE ZAPŁACZE, BO SAMI BĘDA SRALI O SWOJE ŻYCIE!!! To jest jedyna odpowiedź, na twe pytanie

Portret użytkownika Mama

Kto tu jest

Kto tu jest krzykaczem?
Naprawdę chcesz, żeby Rosja wypowiedziałą nam wojnę? Zastanów się nad tym co piszesz? Gdyby tak się stało, czy mielibyśmy jakiekolwiek szanse??????????

Portret użytkownika obserwator44

Kobiety zwykle głosują na

Kobiety zwykle głosują na lewicę, a potem kraj wygląda jak wygląda, bezbronny i w sowieckich okowach. Omamione propagandą okupantów. Dzieki takim ludziom jak użytkownik podpisujący się Mama, mamy to co mamy, czyli nawet nie mamy broni palnej w każdym domu, bo okupacja sowiecka i niemiecka nas tego pozbawiła, a w krajach nieokupowanych jak Szwajcaria broń jest na porządku dziennym. 
Jesteśmy w NATO, ale takie mamy głosowały na Tuska, który zablokował tarczę antyrakietową. Obudź się i zacznij myśleć, ale nie straszysz siebie i innych, okłamując siebie i innych, twierdząc, że lepiej żyć w kłamstwie, że to była katastrofa. To jest patologia co sobą reprezentujesz. 

Strony

Skomentuj