Rosyjskie lotnictwo przygotowuje się do potężnych bombardowań w Aleppo

Kategorie: 

Źródło: Kremlin.ru/CC BY 3.0

Lotniskowiec Admirał Kuzniecow jest już w Syrii. Wszystkie informacje wskazują na to, że już w najbliższym czasie rozpocznie się wielka ofensywa przeciwko terrorystom w muhafazie Aleppo. Tzw. rebelianci, którzy kolaborują z organizacjami uznawanymi oficjalnie za terrorystyczne, otrzymali od syryjskiej armii 24 godziny na poddanie się. Oczywiście należy spodziewać się odmowy.

 

W ostatnich dniach, rosyjskie samoloty wojskowe, powiązane z lotniskowcem Admirał Kuzniecow, przeprowadzały ćwiczenia lotnicze nad muhafazą Latakia w celu utworzenia systemów koordynacji pomiędzy bazą wojskową Khmeimim a wspomnianym okrętem. Rosja nie posiada żadnego doświadczenia w prowadzeniu nalotów na cele naziemne z lotniskowców, lecz nadchodząca operacja w Aleppo ma odmienić ten stan rzeczy.

 

Co więcej, rosyjskie bombowce dalekiego zasięgu Tu-95 i Tu-160 zostały wyposażone i przygotowane do działań zbrojnych w Syrii. Lotnictwo będzie uderzać w terrorystów poza miastem Aleppo i będzie stanowić niezbędne wsparcie dla sił lądowych.

 

Z doniesień medialnych wynika, że do Aleppo przybyło wsparcie w postaci syryjskich sił specjalnych, rosyjskich i irańskich oficerów sztabowych, którzy pomogą koordynować ataki, oraz bojówek z Iraku i organizacji Hezbollah. Szykuje się również potężne uderzenie na terrorystów, znajdujących się w oblężonej części Aleppo i wygląda na to, że ich czas powoli dobiega końca.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Przeczytalem. Spojrzałem na

Przeczytalem. Spojrzałem na mapę.

I stwierdziłem, że wschodnia flanka NATO znajduje się na zachodzie Polski. To znaczy, że będzie bronić Niemiec, nie Polski. .

Oj strateg z tego Maciorowicza. Ja bym już mu ordery przypinał.

Żelazny Krzyż przede wszystkim.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Mag Chaosu

Ten o którym piszesz, to

Ten o którym piszesz, to tylko następny pionek żydomasoństwa, tylko, że tego ze strony prawicy. Masoństwo to kontroluje teraz Polskę. Kontrolowało do niedawna to lewicowe jak w Ameryce i Europie, teraz kontroluje to prawicowe. U nich jak wszędzie - są po lewej stronie jak i po prawej, niestety.

Portret użytkownika Akamai

Wiem o tym doskonale. Ja

Wiem o tym doskonale. Ja tylko ironizuję. 

Pomijając pionki w grze trzeba dodać, że prawica i lewica to fikcja stworzona po to, by ludzie myśleli, że mają jakiś wybór. Bo 99% populacji akceptuje swoją niewolę jeśli czuje na poziomie podświadomości, że ten wybór mają.

A to tylko iluzja.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika sakala

Czy ty kurwa debilu bądź

Czy ty nie zwróciłś uwagi na to, że oni tam w tych twoich filmikach używają kasetowych bomb zapalajcych?

Szczerze nie wiem po co dałem pytajnik. 

Dla nie kumatych to bomba niszcząca całe osiedla, i tu nispodzianka, poprzez spalenie ich. Czyli wypalanie siłe żywej, czy to terrrorystów czy ludzi którym nie udało się uciec. dodam tylko jeszcze że temperatura spalania podczas wybuchu dochodzi do 4000 stopni celcjusza.

I jak ty sie "człowieku" cieszyć.

Strony

Skomentuj