Rosyjskie groźby względem Szwecji i Finlandii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rzecznik rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa ostrzegła zarówno Finlandię, jak i Szwecję, że jeśli spróbują przystąpić do NATO, poniosą „szkodliwe konsekwencje militarne i polityczne”.

 

Federacja Rosyjska zaczyna zastraszać kolejne kraje. Teraz na celowniku znalazły się Finlandia i Szwecja, które na skutek rozwoju wypadkó na wschodzie, wyraziły chęć przystąpienia do NATO. DLa ROsji i WŁadimira Putina, to nieakceptowalne. Postanowili więc postraszyć Szwedów i Finów perspektywą tego, że zobaczą w scenerii swoich miast i wsi, takie obrazki jakie obecnie widzimy na Ukrainie.

 

Nie rokuje to dobrze dla spokojnej przyszłości naszego kraju bo nie zapominajmy o ultimatum Putina, który zażądał aby Polska i kraje bałtyckie, zostały usunięte z NATO. Nad "neutralnością" i "demilitaryzacją" Ukrainy Putin właśnie pracuje, a co będzie potem? Jakie są rzeczywiste cele Putina? Tego nie wiemy, ale takie manifestacje pokazują, że wszystkie opcje są nadal możliwe a pretekst do zaatakowania sąsiada agresywne mocarstwo znajdzie zawsze...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Myślcie ludzie

To jest teatr, chcesz

To jest teatr, chcesz zobaczyć wojnę to patrz na Syrię kolejny dzień bombardowaną z Izraela następnie porównaj z Ukrainą pomijając propagandę tv i sam sobie odpowiedz gdzie jest wojna a gdzie teatr. Inna sprawa jak do tego podchodzi Rosja ( militarnie ) przecież gdyby chcieli to skończyliby to dwa dni. Pytanie co ten teatr ma na celu i co na tym straci Polska?

Portret użytkownika Q

Groźby zwykle są oznaką

Groźby zwykle są oznaką słabości bo silny nie musi nikogo straszyć gdyż wie , że i tak wygra. Czy widział kto lub słyszał by Chuck Norris kogokolwiek musiał wpierw nastraszyć zanim go pizdnął z półobrotu ? Nie . Każdy za to wie , że tylko Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami i podrapać węża pod pachami . "Tawariszcz" Putin zdaje sobie sprawę, że moc w nim słaba jest - zatem musi postraszyć , ofunknąć i zagrozić , choć wie że gdyby przyszło co do czego to na miejscu Kremla powstało by nowe (cokolwiek radioaktywne) jezioro słodkowodne a i on wieczny ani niezniszczalny nie jest za to już posunięty w latach. Ukraina jaka jest każdy widzi , natomiast Finlandii nawet jemu idolowi Stalinowi podbić się nie udało i krasnaja armia ostro tam w żopu dostała . Strachy są to więc na lachy i tyle. Chłop najwyraźniej albo "zwariował" sądząc , że na nowo imperium zbuduje albo bo bardziej prawdopodobne jest w stadium świecy której kończy się parafina ... i na moment przed zgaśnięciem płomień robi się większy . Imperium gospodarczego służącego dobrobytem jego ludowi zbudować mu się nie udało , więc pozostało jedynie ciskać granatami w nadziei że nikt nie zauważy "wypalenia" się pomysłów na rozwój kraju.

Portret użytkownika kolo21

 że zobaczą w scenerii swoich

 że zobaczą w scenerii swoich miast i wsi, takie obrazki jakie obecnie widzimy na Ukrainie. A co widzimy?  Nic kurwa nie widzimy. Oglądałem wszelakie mas media zagraniczne i każda napierdala o tej bombie czy pocisku co wbiła się w asfalt. No i tym wiezowcu trafionym rakietą. Nic wiecej nie ma! Jak to jest wojna to ja jestem najemnikiem pokroju Rambo.

 

kolo21

Portret użytkownika kiep

Bo ta "wojna" to taki sam kit

Bo ta "wojna" to taki sam kit jak trumny z Bergamo.Skurwiałe "media" mają za zadanie nakręcać panikę.Skoro "nasz" rząd odpierdalał takie hocki-klocki przy wydumanej srandemii to pomyślcie co te skurwysyny mogą zrobić pod pretekstem "wojny".

Wywłaszczenie Polaków,braki w zaopatrzeniu,problemy z dostępem do gotówki.

Ale przede wszystkim zwalenie nam na łeb MILIONÓW ukrów.Ciekawe kurwa gdzie oni ich ugoszczą.No gdzie?W mieszkaniach Polaków.

Portret użytkownika Zn

Moim zdaniem   jest to

Moim zdaniem   jest to masoński/ satanistyczny teatrzyk dla ,,Goim" mający min. doprowadzić do powstania ,,polin od morza do moża" gdzie w akcie drugim, czy którymś kolejnym, ,,Chiny zajmą się Rosją" jak to  ująłeś a o czym podobno wspominała siostra Łucja, uczestniczka wydarzeń w Fatimie, twierdząc że ,,świat będzie bardzo zaskoczony" tą agresją. Niestety nie sposób tego sprecyzować i określić czas ale łopot ,,kartek scenariusza" powiewających na wietrze dziejów świata jest wyraźnie dostrzegalny. 

Portret użytkownika Anka Sielniak

Może i masz rację , ale

Może i masz rację , ale prawdziwy polak nigdy nie wierzy w teorie spiskowe bo słyszał w telewizji że to są teorie spiskowe. I kurde problem natury poznawczej. Może polacy powinni brać jakieś silne psychotropy otwierające oczy tym tępym baranom. Ale może ostro zepsutego łba nie da się już naprawić.

Strony

Skomentuj