Rosyjskie firmy autobusowe dostarczają pełne autobusy pasażerów do Estonii

Kategorie: 

Źródło: tg

Nie tylko Lux Express przewozi pełne autobusy ludzi z Petersburga do Estonii. Rejsowe autobusy z rosyjskimi numerami są również przepełnione - pisze Virumaa Teataja.

 

W autobusie, który zatrzymał się w Rakvere i jechał do Petersburga, było tylko kilku pasażerów. Kierowca autobusu, który nie chciał się przedstawić z imienia i nazwiska, powiedział, że kiedy jechał do Tallina, dwa autobusy wyjechały z Petersburga w tym samym czasie. Kierowca autobusu oszacował, że w zaledwie dwóch pojazdach było około 90 pasażerów.

„Samoloty nie latają” – powiedział i dalej nie chciał już rozmawiać.

Rosyjskie firmy autobusowe, które podróżują przez Estonię, składają hołd słynnemu piosenkarzowi Georgowi Otsowi, umieszczając jego imię na swoich samochodach.

 

Rzecznik firmy autobusowej Lux Express powiedział wcześniej gazecie Postimees, że po ustaniu ruchu lotniczego między Europą a Rosją na trasie pojawił się duży napływ pasażerów.

„Od 26 lutego popyt wzrósł w zawrotnym tempie. Wcześniej były trzy lub cztery rejsy dziennie z Petersburga do Estonii, ale teraz ich liczba wzrosła do sześciu i w zależności od dnia wykonujemy kilka dodatkowych przejazdów”.

Pracownicy Lux Express widzą ten sam trend na fińskiej trasie.

„Zamiast jednego rejsu dziennie z Petersburga do Helsinek, teraz są dwa przejazdy. Rzeczywisty popyt będzie prawdopodobnie jeszcze wyższy” – powiedział rzecznik firmy Wright Remmel.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Premium

Rosjanie nie mieszkają poza

Rosjanie nie mieszkają poza granicami Kraju ?? nie mają domów, rodzin, firm, pracy po za Rosją jak Polacy?? teraz każdyn Rosjanin który będzie wyjeżdzał z Rosji będziecie pisać że ucieka z kraju? tallinn taki artykuł jako CV byś wysłał do tvp pis to byś prace dostał... 

Portret użytkownika Superb

Potem napiszecie że skuterami

Potem napiszecie że skuterami uciekają potem że chulajnogami potem że rowerami , po co to pisać czym uciekają ???  przecież wiadomo i wszyscy to wiedzą że uciekają a to czym to chyba nie jest ważne, ale żeby mieć kolejny clickbaitowy materiał to trzeba napisać prawda Admin ??

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika axell69

Spierdalają ci   którzy 

Spierdalają ci   którzy  udawali  jakąś  opozycję  opłacaną  zachodnimi szeklami , zwykli obywatele i prawdziwi  rosjanie  nie uciekają  bo dlaczego mieli by to robić ??    sTallinn   co nam  jeszcze ciekawego  zapodasz , zauwazyłem że masz  talent do produkowania   beznadziejnych tekstów ale i nie dziwię się , bo jak się  jest   debilowatą legendą  to i  taka  świadomość twa wrodzona z dziada  na dziada .

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika Q

Zwęszyli okazję do emigracji

Zwęszyli okazję do emigracji zarobkowej to ruszyli przed siebie , przecież nikt tam przed wojną nie ucieka .. a teraz mają doskonały pretekst bo zachód Putina nie lubi , więc wpuszczają rosjan do siebie choć wcześniej pewnie szlaban dla nich był opuszczony.

Portret użytkownika Obserwator

USA NATO UNIA pompująć

USA NATO UNIA pompująć nowoczesne rakiety  na Ukrainę niezdaje sobie sprawy , ze te nowoczesne uzbrojenie prędzej czy pózniej dostanie sie w ręce terorystów i będą spadać cywilne samoloty na całym świecie , to tylko kwestia czasu , ludzie pzestana latać samolotami a co to oznacza  - krach światowy ! Czy Ukraina jest tego warta ?

Portret użytkownika pilip

czego wy jeszcze nie

czego wy jeszcze nie wymyslicie :D juz chyba wszyskto tu widziałem: amerykanskie superdupertajne laboratorium na terenie ukrainy, brudna bomba atomowa, wysadzenie czarnobyla, banderowcy, nazisci, ładne bajki wam w rosji opowiadają.

Skomentuj