Rosyjski system rakietowy S-300 został przetestowany przez Irańczyków w warunkach bojowych

Kategorie: 

Źródło:counter-striketv.com

Iranowi udało się przeprowadzić próbę rosyjskiego systemu rakietowego ziemia-powietrze S-300 z pełnym sukcesem.

Według Tansim, irańskiej agencji informacyjnej, wojsko Iranu przeprowadziło testy rosyjskiego systemu rakietowego S-300 na szeroko zakrojoną skalę. Potwierdziło ono przy tym skuteczność broni w zakresie wykrywania, identyfikacji, przechwytywania oraz niszczenia celów powietrznych.

 

Dodatkowo agencja podała, że system rakietowy wykazał skuteczność w warunkach zagłuszania sygnału radarowego oraz występowania grupy wabików imitujących cel. W takcie testów ogniowych dowództwo wojskowe Iranu oceniło skuteczność systemu S-300 w warunkach bojowych na współczesnych polach bitewnych.

 

Testy uzbrojenia przeprowadzono w ramach manewrów „Damavand”, które mają służyć odstraszaniu różnorakich zagrożeń przy pomocy pokazu możliwości sił zbrojnych.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

No to troche dziwne bo

No to troche dziwne bo ostatnio Izraelski F35 zbombardował cele koło Damaszku omijając system s400.

Ponad to chciałbym zauważyć że dziś okręty Korpusu Strazników Rewolucji zbliżyły się na 600 m do okretów USNavy i jednostek brytyjskich. Te zmieniły kurs. I teraz odpowiedzcie sobie kacapki, które za chwilę będą plunkać o porażce NATO - kto tu dąży do konfrontacji? kto prowokuje? prawda jest taka że na dzisiejszą moc NATO nie ma przeciwwagi. Samo USA z Wielka Brytanią zmiotło by ruskich, nie mówiąc o Iranie i innych państwach. Ale zachód nie prze do wojny totalnej, nie prze do wojny na wieką skalę bo i po co? Robią to upadające państwa - rosja (kraj paranoików - wszędzie widzą zagrożenie i myślą że zachód chce ich podbijać - pytanie po co? przeciez sami się wyniszczą), arabskie kraje chcące nawracać swiat na islam. Wojna to dla nich jedyna szansa by coś znaczyć - inaczej są zawsze w cieniu Państw Zachodu. Rosja ma aspiracje mocarstwa ale nim nie jest i nigdy nie będzie. Kompleks względem USA gubi ten zapity naród, który już tyle razy upadał że aż żal. Jedyne co powoduje że rosja cokolwiek znaczy w swiecie to ich potencjał atomowy. Przywódca kacyk o małym wzroście i wybujałych ambicjach gra o wysokie stawki - w końcu ktoś z przywódców mocarstw światowych powie "sprawdzam" - wówczas putin zgarnie przysłowiowego plaskacza.  

Portret użytkownika ACHILES

Żeś ty DURAK, to już wiem,

Żeś ty DURAK, to już wiem, ale że aż tak GŁUPI, że wierzysz w te BZDURY propagandowe szatanów małych i dużego Z TYM f-35 TO NAWET TY MNIE ZASKOCZYŁEŚ swym poziomem DURNOTY. 

ale czego można się więcej spodziewać, po trollu od tymy, na TĄ STRONĘ ODDELEGOWANEMU . 

A TYMCZASEM banderowcy, NADAL WALĄ TYM CO MAJĄ W LUDNOŚĆ CYWILNĄ NA DONBASIE : 

W ciągu ostatniej doby sytuacja wzdłuż linii styku w Donbasie nadal wyglądała bardzo nieciekawie.

I tak, ukraińscy żołnierze już od godzin wieczornych rozpoczęli intensywny ostrzał z broni ciężkiej rejonu obwodu nowoazowskiego, gdzie ogień kierowany był przede wszystkim w kierunku wsi Sachanka, dzierżyńsk, Leninsk, Zajczenki i Komiternowa. W efekcie tego ostrzału w/w miejscowości zostały pozbawione dopływu energii elektrycznej, którego dostaw nie udało się przywrócić do tej pory.

Później rozpoczęto ostrzał w rejonie miejscowości Stachanow-Irmino-Kirowsk-Brianka na ługańskim odcinku frontu, a następnie w strefie przemysłowej Jasinowatej i w okolicy Zajcewa na północnych obrzeżach Gorłówki.

W tym samym mniej więcej czasie doszło do walk w rejonie strefy przemysłowej w Awdiejewce, w dolnym odcinku trasy w kierunku na Gorłówkę, a tam w rejonie Wierchnotoreczkoje-Pantielemowka oraz na południowo-zachodnich obrzeżach Jasinowatej i na koło Kalinowa na odcinku Nowoaleksandrowka-Kalinowo oraz w rejonie Troczkoje koło Popasnej.

Późnej, już w godzinach nocnych, ukraińscy żołnierze przeprowadzili ostrzał Dokuczajewska i okolicznych wsi, w tym Jasnoje i Jelenowki. W wyniku tego ostrzału zostały uszkodzone cztery domy jednorodzinne przy ulicy Szczorsa, Pobiedy i Lenina oraz rurociąg doprowadzający tam wodę.

czytaj więcej, na : https://adnovumteam.wordpress.com/2017/03/07/wojna-domowa-na-ukrainie-7-03-2017r-740-dzien-od-nowego-rozejmu/

Portret użytkownika U_P_Adlina

to co opisujesz mendak

to co opisujesz mendak zostało juz zdementowane jako fejk, więc nie jesteś trollino na bieżąco !!.........Okręty zdegenerowanej uSSmanii i brytoli mendak niejednokrotnie wpływają na wody terytorialne Iranu, więc zastanów sie , o czym ty znowu bredzisz??..........To nie irańskie jednostki szwendają się na wodach terytoraalnych uSSmanii, tylko na odwrót, więc kto jest agresorem mendak ??.......Pobudka trollino od tymy !!............uSSmania i brytole mogą sobie dziś co najwyżej popłakać mendak, a nie "zmiatać" ruskich, a świadczą o tym min. wydarzenia w Syrii, gdzie uSSmania została postawiona do kąta i nie ma juz nic do gadania !!........Ale przecież już na G-20 w Chinach obambie pokazano nowe miejsce jego grajdoła !!..........Zapomniałeś??..........Po co zdegenerowany zachód na czele z uSSmanią miałby przeć do wojny mendak??..........To proste !!..........uSSmania to bankrut, a resety takich niespłacalnych długów robi się tworząc wielkie wojny !!........To pewnie główny powód mendak !!..........Po co zachód chce podbijać Rosję??.......Poczytaj mendak doktryny brzezińskiego i wolfowitza, gdzie jasno są opisane cele strategiczne uSSmanii, to sie dowiesz, dlaczego chcą podporządkowa sobie Rosję i Chiny !!............Rosja to gigantyczne złoża wszelakich surowców i terytorium które uSSmania musi kontrolować, jeżeli chce - a chce i to bardzo - podporządkować sobie cały świat !!..........Na szczęście mendak i Rosja i Chiny to na tyle potężne państwa, że usadziły uSSmańców na dupie i sny o potędze badytów zza oceanu się kończą !!.........Co do mocarstwowości Rosji mendak, to sam brzeziński ostatnio stwierdził, że w tej  chwili tylko trzy państwa liczą się na planecie jako te, które kształtują światowy porządek !!.........To Chiny, Rosja i uSSmania !!.........Pominął twoją upadlinę !!........Buhahahahaha!!.................."Sprawdzam" mendak to już było kilkakrotnie !!.........Na Morzu Czarnym i na Bałtyku, oraz w Syrii i co się okazało mendak ??.........Że uSSmania to juz cień siebie z lat 90 i coraz więcej państw przez nią podbitych podnosi głowy !!...........Tak mendak !!............Możesz sobie oczywiście marzyć i snuć swoje wizje o plaskaczach, ale na razie plaskacze dostaje uSSmania !!..........Przyszłość dla ciebie mendak rysuje się w czarnych barwach, a my będziemy z usmiechem patrzeć, jak zżerać cię będzie coraz większa depresja !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj