Rosyjski statek uderzył w most w Korei Południowej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Statek transportowy pływający pod banderą Federacji Rosyjskiej uderzył w czwartek w most na Kwan-An w Busan w Korei Południowej, podała agencja informacyjna Rhenhap, powołując się na straż przybrzeżną. Według niej kapitan statku był pijany.

 

Transportowiec przybył do Busan w środę rano z ładunkiem żelaznych rur. W czwartek opuścił port i miał udać się do Władywostoku, ale zszedł z kursu i popłynął w przeciwnym kierunku - do wiszącego mostu, który jest znaną atrakcją turystyczną w Busan i drugim najdłuższym mostem w Korei Południowej.

 

Statek uderzył w most między podporami, niszcząc jego dolny poziom. Szczęśliwie nikt nie został ranny. Zauważono, że na czterdzieści minut przed tym transportowiec zderzył się również z liniowcem zacumowanym w tym samym porcie.

 

Straż przybrzeżna zatrzymała statek i przesłuchała załogę. Okazało się, że kapitan jest pijany. Według wstępnych analiz zawartość alkoholu we krwi kapitana trzykrotnie przekroczyła dopuszczalną wartość. Rhenhap nie podała nazwiska kapitana, ale podaje, że jest obywatelem Federacji Rosyjskiej. Nie wiadomo jeszcze, czy był u steru w chwili wypadku.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Milosnik Putina

 

 

W marcu 2018 roku niekwestionowany przywodca Slowianszczyzny W.W. Putin zaprezentowal kilka nowych typow najnowoczesniejszej broni atomowej z ktorych to duza czesc weszla juz na uzbrojenie naszej niezwyciezonej Armii Czerwonej.

1. Pierwsza rakieta jest "Sarmata"- 
balistyczna miedzykontynentalna wieloglowicowa rakieta o napedzie atomowym ktorej zasieg pozwala uderzyc na USA od kierunku bieguna pld. na ktorym to odcinku USA nie posiadaja tarczy przeciwrakietowej. A nawet jezeli by ja mieli to glowice rosyjskie sa w stanie tak zmieniac nieustannie trajektorie lotu ze zniszczenie ich dzisiejszymi systemami jest prawie niemozliwe.

2. Innym typem rakiet ktorych USA nie posiada sa rakiety o napedzie atomowym o predkosci kilkunastu tysiecy km/h ktore otoczone plazma wytworzona przez temperature powloki zewnetrznej potrafia w niej swobodnie manewrowac. Rakieta ta typu powietrze-woda wystrzelona z samolotu jest w stanie zatopic kazdy okret wlacznie z lotniskowcami. Nazwana zostala ona "Kinzal" czyli "Sztylet".

3. Nastepnym rosyjskim cackiem techniki jest "Avangard" juz wprowadzony na uzbrojenie armii.
Rakieta miedzykontynentalna o predkosci 35 000 km/h lecaca na wysokosci nawet kilkunastu metrow mogaca jednak wznosic sie nawet na nizsza orbite ziemska. "Awangard" jest rakieta wynoszona na odpowiednia wysokosc przez rakiete "Sarmata" i tam dopiero odpalana.

4. Nastepnym cudenkiem rosyjskim jest "Zyrkon" o zasiegu tylko 1000 km o predkosci prawie 10 000 km/h przeznaczonym do wystrzelenia z ladu, samolotow, okretow i okretow podwodnych.

5. "Posejdon" jest podwodnym dronem-robotem o napedzie atomowym wykorzystujacym tzw. "superkawitacje" osiagajacym predkosc 400 km/h o nieograniczonym wrecz zasiegu dzialania. Moze byc on uruchamiany z pokladu kazdego rosyjskiego u -Boota na calym swiecie.Przeznaczony jest do niszczenia floty przeciwnika i jego portow wojennych.

A wy pyskate i chamowate przyglupy polinskie co macie do zaoferowania tym kacapom mongolskim w tych ich juz monumentalnych onucach smierdzacych ? Floty nie macie wiec "Kinzala" i "Posejdona" bac sie nie musicie a ten wasz "Gawron" ktory od 20 lat budujecie w doku zatonie od samego podmuchu rosyjskich rakiet. Jedyna nadzieja wasza w 20 -to tysiecznej armii panow ksiadzow pod dowodztwem 109- ciu dobrze odzywionych i opranych oraz dobrze przez nature wyposazonych herosow-erosow z Komitetu Episkopatu Polski ( KEP ) oraz osobiscie w Panu Prezesie Kaczynskim : "...Panie Kaczynski, Putin stoi u granic Rzeczpospolitej a ty na kota nie wsiadasz, szabli w dlon nie chwytasz... Nie chwyci. Jak mowil еврей "rostowski" : " ..pinindzy ni ma ni na kota ni na szable..." .

 

Portret użytkownika mirmił

Ruski + wódka i wszystko

Ruski + wódka i wszystko jasne ... Dlaczego tam na statkach nikt nie montuje "systemów bezpieczeństwa" , np: wykrywacza pijanych kapitanów czy kursu kolizyjnego ? Pchają nam to gówno do samochodów ale na statkach które mogą taranować jak góry lodowe i zanieczyścić pół oceanu jakims syfem to ich nie trzeba !

Portret użytkownika U_P_Adlina

Ty już tyle razy z siebie

Ty już tyle razy z siebie zrobiłeś idiotę krzywonosy bander-ukrze, że twoje "przepowiednie" o ataku Putina na israhell można traktować tylko jako kolejny występ portalowego błazna, hehehehehe! Do cyrku klownie, hehehehe! 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

Wreszcie sie przyznales

Wreszcie sie przyznales zydopadlina kryptozydzie ,ze jestes za Izraelem by go Putin nie napadl.

Dwom Panom nie mozna sluzyc... Shalom zydopadlina , moze sa jeszcze inni co sie nabiora ,ze jestes przeciw zydom ale nie Ja.

ZWALASZ tylko wine na USmana a nie Usrael. Teraz rozumiem dlaczego przerzucasz krew Izraela na Ukrobaniaki udajac ze jestes za Rosja.

Wypadles zydzie.

Gdybys byl przeciw Izraelowi to bys odpisal ze Putin ma racje.

P.S. Napisalem ci zydzie ,ze nigdy nie dostaniecie ziem ukrainskich po Polakach bo Ukraincy nie odadza ich ani Polakom ani wam zydom.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

I znowu majaczysz krzywonosie

I znowu majaczysz krzywonosie banderowski, hehehehehe! Weekendowa gorzała już działa, hehehehehe! 
Gdzie to ja niby się do czegoś przyznałem krzywonosie? Hehehehehe! Masz alkoholowy odjazd ukro-pejsie, hehehehehe! 
Nie pierwszy raz. Ostatnio w dwóch twoich zdaniach jedno zaprzeczało drugiemu, hehehehehe! 
PS: Jakie ziemie ukraińskie krzywonosie? Wy nie macie żadnych ziem. Wszystko dostaliście od innych i wcześniej czy później i tak je zwrócicie. A teraz otwórz nosem kolejną butelkę, hehehehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

Zdradze ci maly sekret

Zdradze ci maly sekret zwolennik Rosji nie zaslania sie banderowcami bo wie ze Rosja sobie z nimi poradzi

ty natomiast zrobiles plaszczyk udajac ze jestes prorosyjski a jestes prozydowski

zawsze wybielasz zydow NIGDY nie najechales na nic co bylo antypolonizmem. i to cie zdemaskowalo.

zaloze sie ze mieszkasz w Kanadzie albo w Jankesowie. 

Udajesz kogos kim nie jestes i masz 20 kont. Tak nie robi zwolennik prorosyjski. Twoje zagrywki sa antypolskie i maja sklocac patriotow polskich ktorym wmawiasz ukrobaniaki.

Dlaczego nie jebiesz NIGDY zydow ktorzy szkaluja POlske tylko zawsze jestes tam gdzie jest Rosja mimo ze jestes za Izraelem co udowodniles wpisem ,ze Putin bylby idiota... napadajac na Izrael...

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie wiem krzywonosie, o czym

Nie wiem krzywonosie, o czym ty znowu bredzisz? Jakimi banderowcami ja się zasłaniam? Znowu chlasz krzywonosy bander-ukrze, hehehehe! 
Ja niby bronię żydów? Buhahahaha! Może zacytuj jakieś moje słowa, broniące żydów krzywonosie, hehehehe! 
20 kont? I co jeszcze mam? Hehehehehe! 
Kolejny raz zabełkotałeś jak typowy pijaczyna, któremu gorzała już przepaliła mózg. Ostanio w dwóch zdaniach, które napisałeś obok siebie, jedno zaprzeczało drugiemu, hehehehehe! Jak takiego pijaczynę można traktować poważnie? Hehehehehe! Na odwyk krzywonosy bander-ukrze, bo masz już omamy i bełkoczesz jak po wylewie, hehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

Wasza bron zydki to robienie

Wasza bron zydki to robienie z ludzi idiotow , alkoholikow narkomanow ale nigdy nie pederastow alkoholikow czy pedofilow narkomanow...

Czy ty myslisz chazarski zydzie ,ze jestem idiota bo napiszesz bezposrednio ,ze jestes za Izraelem udajac prorosyjskiego ?

Tak to bys sie dziadek wylozyl i nie dostal szekli. wiec piszesz to miedzy wierszami i nie zabierasz NIGDZIE glosu gdzie nie ma wyrazu PUTIN ROSJA i to mnie zdziwilo ze nie insteresiuja Cie w ogole sprawy polskie  w roszczeniach z zydami , nic na temat relacji polsko izraelskich ... Nawet Pakistan cie nie interesuje ani Indie sojusznik Rosji ? To dziwne bo to jest kraj ktory jest strategiczny dla Rosji... Powod ? Bo nie ma tam Izraela..

Tam gdzie sa interesy Izraela tam jest wpis zydopadliny.

Wiec masz okazje zydopadlina sie okreslic za kim jestes :

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/putlerowska-telawizja-atakuje-polakow-2019-03 

Czekam na komentarz po obejrzeniu filmiku , ruskiego nie znasz wiec bedziesz miec po polsku napisy.

 

Portret użytkownika Medium

Wasza bron zydki to robienie

Wasza bron zydki to robienie z ludzi idiotow 

Mówisz do lustra?

 

Wiec masz okazje zydopadlina sie okreslic za kim jestes :

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/putlerowska-telawizja-atakuje-polakow-2019-03 

Zupełnie nie rozumiem, skąd wniosek, że w okupowanych krajach takich jak Polska czy Rosja panuje jedność, a mass media w tym telewizja prezentują narodowy punkt widzenia?

Wszystkie media pod wpływem żydowskiego wynalazku zwanego antysemityzmem i holokaustem ulegają żydowskim naciskom. 

Swoją drogą jest wielka różnica pomiędzy tym, co Kedmi mówił wcześniej, a jak fałszywie i propagandowo zaśpiewał teraz. Włączył sie jak widzę w brudną politykę swojego rządu (sam ją zresztą tak nazywa), że aż przykro patrzeć.

Obserwując od lat zachowanie tego człowieka, jeszcze od czasów, gdy Kedmi występował tylko w izraelskiej ITON TV, a w Rosji był persona non grata, porównując z dzisiejszą jego postawą, gdy wpuszczono go do Rosji i pozwolono wypowiadać się w TV, dochodzę do jednoznacznych wniosków, jak zdradliwy to naród, jak paskudny i niewdzięczny.

Co do samej kanadyjskiej Wolnej Polski, to też ma za uszami. Wystarczy przejrzeć polecane artykuły. Ładna mi Wolna Polska z antypodów!

Strony

Skomentuj