Rosyjski polityk wzywa Polskę, Węgry i Rumunię do rozbioru Ukrainy

Kategorie: 

Władimir Żyrinowski - źródło: Duma

Znany i kontrowersyjny polityk rosyjski Władimir Żyrinowski wezwał dzisiaj w rosyjskim parlamencie do rozbioru Ukrainy. W długim wywodzie uzasadnił to potrzebą chwili. Stwierdził też, że zachodnia Ukraina to i tak Polska a wschodnia to Rosja.

 

Żyrinowski znany jest z tego, że mówi rzeczy ekstremalne. Myli się jednak ten, który myśli, że jest on samodzielnym przedstawicielem folkloru politycznego Rosji. Bardzo często to co mówi Żyrinowski jest w jakimś stopniu skorelowane z tym co chce, a nie może powiedzieć Kreml.

 

Trudno powiedzieć jak jest tym razem, ale takie nawoływanie raczej nie może być traktowane poważnie.  Warto zauważyć, że Żyrinowski przyznał, że Lwów, Tarnopol czy Stanisławów nie były ani rosyjskie, ani ukraińskie tylko są Polskie. Stwierdził on, że dlatego powinni się nimi zajmować Polacy.

 

Żyrinowski dobrze wie jaki problem stoi przed tymi, którzy będą usiłowali zaprowadzić porządek wśród "banderowców". Nienawidzą oni zarówno Rosjan jak i Polaków i tak jak już zapowiedzieli ataki terrorystyczne na rosyjskie rurociągi gazowe, tak z pewnością szybko pojawiłoby się hasło aby "rezać Lachów".

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sorina

Putinowi to powinien ktos

Putinowi to powinien ktos kulkę w łeb posłać, i całej tej jego bandzie, spzątnęli Bin Ladena, to czemu tego scierwa się nie pozbędą. Zabijano już prezydentów i wielu dobrych, ludzi,  to czemu tutaj nikt nie zadziała.  To bandyta jest i doprowadzi do wojny. Nie ma co go sankcjami straszyć, bo ma to w d...., to psychol i nie czuje strachu . Wziął Krym i  nic mu nie zrobili, czyli juz wie, że może robić, co mu się podoba. Tylko kulka w łeb może zmienić sytuację. Grubsze ryby zabijano na zlecenie, a to tylko człowiek, śmiertelny jak my wszyscy. Sama bym mu z dwururki w ten arogancki ryj pociągnęła.

''Najpewniejszym dowodem na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest to ,że nie próbowali się z nami skontaktować.''

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A własciwie co masz do

A własciwie co masz do zarzucenia Putinowi?
 zestaw może w dwóch kolumnach agresje terytorialne i zamachy ostatnich prezydentów USA ( z okresuy rządów Putina) i Putina
No to komu byś z tej dwururki pociahgnęła co?
 Jeżeli chodzi o działania Putina to trzeba oddać sprawiedliwośc, że nie robi na Ukrainie ... Jugosławi, Iraku, Afganistanyu, Wietnamu i td.
 Ma na sumieniu tylko Czeczenię, ale gdybys poznała kulisy tej agresji nie z syjonistycznych mediów polskich i zachodnich, szybko bys zrozumiała sens tej wojny...

Portret użytkownika lukasz

Rosjanie maja KGB I GRU, tak

Rosjanie maja KGB I GRU, tak jak Saddama nie dalo sie sprzatnac, bo mial dobra ochrone , trzeba bylo rozpetac wojne, przepraszam operacje pokojowa. Tylko, ze w przypadku Rosji, wchodza w gre rakiety balistyczne i lodzie podwodne. Tutaj mozna pokiwac groznie palcem w bucie. To nie byla by wojna na, ktorej mozna by zarobic bezpiecznie zza oceanu. To rzady sa problemem a nie rozwiazaniem problemow. Obejrzyj film Jack Strong i Gry wojenne z 2008r oba filmy polskie.Ciekawe co na to Chiny i Indie, kolejne potegi militarne. 
Pozdrawiam

Portret użytkownika xyz

teraz troszke teorri

teraz troszke teorri spiskowej ... a co jezeli Ukraina i Rosja porozumiały się lata temu zresztą nie tylko z Ukrainą w sumie Putin miał masę czasu na przygotownie tego planu a całe to przedstwienie dla mas ma po prostu odciągnć o właściwego planu Putina ... oczywiście dalej chodzi tu o przejecie państw starego bloku z tym że ...trozkę szersze działanie ...Czerwiec - lipiec na Ukrainie maja odbyć się manewry jeżeli dojdzie tam do jakiegoś " przypadkowego " indycydentu to ... się zacznie ( moze skończy ) .... 

Portret użytkownika MASAKRA

" I zadziwiona krzyknęła

"
I zadziwiona krzyknęła Europa:
"Car Piotr Rosyją ucywilizował".
Zostało tylko dla następnych carów
Przylewać kłamstwa w brudne gabinety,
Przysyłać w pomoc despotom bagnety,
Wyprawić kilka rzezi i pożarów;
Zagrabiać cudze dokoła dzierżawy,
Skradać poddanych, płacić cudzoziemców,
By zyskać oklask Francuzów i Niemców,
Ujść za rząd silny, mądry i łaskawy.

Niemcy, Francuzi, zaczekajcie nieco!
Bo gdy wam w uszy zabrzmi huk ukazów,
Gdy knutów grady na karki wam zlecą,
Gdy was pożary waszych miast oświecą,
A wam natenczas zabraknie wyrazów;
Gdy car rozkaże ubóstwiać i sławić
Sybir, kibitki, ukazy i knuty -
Chyba będziecie cara pieśnią bawić,
Waryjowaną na dzisiejsze nuty "

Portret użytkownika Nostra Damus

Rosja rezygnuje z zakupu

Rosja rezygnuje z zakupu helikopterów we Francji na sumę 1,7 miliarda USraelskich szmat zwanych dolarem.
Rosja uzasadniła rezygnację faktem, że Francja nie jest rzetelnym partnerem Rosji.

Cios dla żabojadów, którzy na tych helikopterach zostaną siedzieć.

Sankcji im się zachciało. haha.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika heddon

Jeśli tylko ktokolwiek w

Jeśli tylko ktokolwiek w Polsce zacznie poważnie zastanawiać sie nad pomysłami Żarpticowskiego, to natychmiast usłyszymy o podobnych inicjatywach w Niemczech. Tak więc jezeli już tak bardzo stęskniliście się za kolejną rozpierduchą w Europie Środkowej z nieszczęsna Polską w roli głównej, to owszem, słuchacie dalej mądrości kacapskich psycholi. Nie wątpię, że wielu kalającym to i inne polskie fora ruskim najemnikom właśnie o to chodzi. 

Strony

Skomentuj