Rosyjski krążownik "Moskwa" został skierowany na Morze Śródziemne

Kategorie: 

Krążownik rakietowy "Moskwa"

Kryzys syryjski nabiera tempa. Początkowo wydawało się, że może dojść do uderzenia na cele w Syrii. Miało to być reakcją na atak chemiczny w okolicach Damaszku. Potem entuzjazm do ataku wśród krajów zachodnich jakby osłabł. Nie oznacza to jednak, że groźba ataku się skończyła. W rejon konfliktu nadal ściągają okręty różnych mocarstw.

 

Rosjanie poinformowali, że anulowano postój krążownika rakietowego "Moskwa", który miał zawinąć do portu na Wyspach Zielonego Przylądka. Zamiast tego okręt został skierowany w pobliże syryjskiego wybrzeża. Aktualnie zmierza w kierunku Cieśniny Gibraltarskiej. Powinien znaleźć się na Morzu Śródziemnym w ciągu następnych 10 dni.

 

Krążownik rakietowy "Moskwa" został zbudowany w 1983 roku. To potężny statek zdolny do niszczenia lotniskowców. Jest wyposażony w 16 wyrzutni rakietowych. Jeśli trzy z nich uderzyłyby w lotniskowiec, nawet  pływające miasto jak USS Nimitz, o 100 tysiącach ton wyporności, może pójść na dno.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

Tu nie chodzi o to czy ten

Tu nie chodzi o to czy ten okręt można zatopić łatwo czy trudno.Podpowiem Wam,siły NATO jakie są tam rozlokowane mogą to zrobić błyskawicznie.Okręty tej klasy i większe to już jest prestiż danego państwa. Rosja wysyłając krążownik, tworzy z niego TARCZĘ  w postaci  prestiżu i potęgi własnego państwa.Kto odważy się zaatakować ten okręt (symbolika nazwy ("Moskwa") nieprzpadkowa,ten musi mieć świadomość że wypowiada Rosji WOJNĘ!!! Jak myślicie kto jest na to gotowy?Pozdrówka.

Portret użytkownika Rod

wszyscy oskarzają amerykanów

wszyscy oskarzają amerykanów o chęć napaści na suwerenną Syrie ale to nie amerykanie chcą napadać i mordować to tylko i wyłącznie  syjoniści chcą to zrobić rękami amerykańskiego i europejskiego goja , podobnie było z Katyniem o mord w Katyniu oskarża sie Rosjan ale to nie rosjanie pracowali w NKWD nie rosjanie wydawali rozkazy mordowania polskich oficerów a kto ? zapytacie , to byli również syjoniści np. beria , kaganowicz itd. i gdyby 1953 roku Żukow  ich nie zgładził było by już dawno po III wojnie światowej  a terytorium polski nie nadawałoby sie do zamieszkania bo tu według ich planów miały sie rozegrać największe bitwy w tym z użyciem broni jądrowej . dla mnie jasne jest że to nie amerykanie , niemcy czy  francuzi chcą tej wojny , tylko pewna nacja bez ducha i sumienia dla swojego yahwe chce żebyśmy sie wymordowali nawzajem a wtedy oni przejmą to co po nas zostanie czyli po prostu wykonują dokładnie to co wyznaczyli  sobie w talmudzie i jeżeli narody będą spać dalej może im sie udać zrealizować te plany

Portret użytkownika Ja

Ciekawe jak zachęci Izrael

Ciekawe jak zachęci Izrael kraje europejskie do intewencji militarnej na Bliskim Wschodzie? Groźbą holokaustu nuklearnego? "po coś te bombki tam składują"
P.S. projekt SAMSON staję się coraz bardziej realny kiedy Izrael zostanie postwiony pod murem i zostanie sam sobie "Może dojśc do tego że USA  jeszcze się wycofa  na którymś z etapów swojej interwencji ale nie Izrael - plan elit w celu wprowadzenia oficjalnie NWO wisi na włosku"
 
Albo NWO albo holokaust nuklearny cóż za wybór ;]
 
To wszystko brzmi nie realnie? Może czas pokaże, żyjemy w dziwnych czasach, w których rządzą psychopaci zdolni do różnych nieprzewidywalnych posunięć.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika darmi

Pętla się zaciska. Trzecia

Pętla się zaciska. Trzecia wojna światowa wkracza powoli w kulminacyjny moment bo przecież już kilka lat temu Bilderbergowie wyznaczyli kierunek. Na drodze stoi im już tylko Iran a potem to już się wszystko posypie jak domino na szkle. Ciekawa jest też postawa Chin - nie mówi się też nic o Japoni i Korei.

Strony

Skomentuj