Rosyjski atak rakietowy na ISIS zszokował analityków wojskowych z państw zachodnich

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org

Ostatni atak rakietowy na cele w Syrii przeprowadzony przez Rosjan z okrętów na Morzu Kaspijskim zrobił wrażenie na wszystkich. Rosjanie potwierdzili skuteczność swoich pocisków manewrujących i to na odległość 1500 kilometrów.

 

Rosyjskie pociski typu cruise, zyskały oznaczenie Pentagonu SSN-30A "Kalibr"  i wygląda na to, że z powodzeniem mogą konkurować ze słynnymi "Tomahawkami". Przed zademonstrowaniem nowych rakiet rosyjskiej marynarki wojennej, tylko USA i Wielka Brytania miały zdolność do uderzeń rakietowych na takich odległościach.

SSN-30A "Kalibr - źródło: Internet

Aby jakoś przeciwdziałać odbiorowi medialnemu sukcesów armii rosyjskiej, zachodnie media zaczęły rozpisywać się jakoby rosyjskie rakiety spadły na terytorium Iranu. Miały tam zakończyć swój bieg przynajmniej 4 z 26 wystrzelonych. Strona irańska oczywiście tego nie potwierdza, co nie znaczy, że to nie prawda. Z pewnością jednak większość z rakiet dosięgnęła celów.

Źródło: twitter

Dla analityków wojskowych na całym świecie atak rakietowy z Morza Kaspijskiego to przede wszystkim manifestacja zdolności technicznych zaprezentowanych przez Rosjan. Jest to też potwierdzenie, że ich programy badawcze prowadzą do powstawania uzbrojenia nie gorszego od tego zachodniego.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika UPAdlina

ilez to nowych

ilez to nowych żydo-anglo-usmańskich troli przypełzło ostatnio na ten portal. Widac że ich panowie są w wielkim szoku po akcjach Rosji w Syrii i postanowili zasłonić swoją konfuzję wściekłymi atakami swojego trolostwa. To tylko upewnia normalnych ludzi o tym, ze Rosja robi dobrą robotę i wychodzi jej to naprawdę celująco

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika abc

Patrzę na podobny artykuł w

Patrzę na podobny artykuł w onecie - lawina komentarzy pod na jedno kopyto w stylu "ruskie kłamio! wikipedia mówi, że nei mogli tak strzyloć bo 300 a nie 1500!! bandyci i osuści" . Patrzę na wp - to samo. Wchodzę więc na niszowe zmiaynaziemi, a tu także starym ukraińskim i ussańskim trolom kupa po nogawkach cieknie ( a i kilku nowych widzę).
No powiedzcie: czego się tak przestraszyliście, łajzy od urabiania opini za dolary, euro i szekle?

Portret użytkownika Nabuchodonozor

abc nie podniecaj się jak

abc nie podniecaj się jak małe dziecko na widok loda. Kto się przesraszył? Nie widzę tu żeby ktoś panikował, ja szukam rzetelnej odpowiedzi, ruscy swoje amerykanie swoje a tacy jak ty amr czy achilles nadajecie jakie to ruskie wspaniałe choć informacje nie są w ogóle potwierdzone. Jeżeli wierzysz na słowo to uwierz mi że mam w domu dwa słonie w karafce, 40 dziwic różnej maści i 100 super aut. 
Ruskie mają taka dziwną tendencję do ubarwiania, koloryzowania, zatajania i najgorsze do kłamst, ot choćby przypomnij sobie morderstwo POLSKICH oficerów w Katyniu, tak tak do tej pory nie chcą odtajnić archiwów, a dopiero kilka lat temu udało sie wymóc na nich przyznanie się do tej chaniebnej zbrodni, nie wspomnę o 17 września i nożu w plecy. Tak więc chodzi o obiektywizm.
A co do obiektywizmu co chwilę słyszę jak to USA jest na kolanach i bankrutuje, jak to ruskie zawojują świat a dziwnym trafem dzisiaj putinowi wyskoczyło jakoby rosja jest na skraju bankructwa. O tym nikt nie napisze, co gorsze jak powiedział sam wielki putin już może w maju trzeba będzie sięgnąć po oszczędności z lokat obywateli aby finansować państwo, poszukaj w necie dzisiejszej konferencji putina a przekonasz się o czym piszę.

Portret użytkownika abc

I następny co to:

I następny co to: "niezwiązany z tematem", "łaknący uczciwości", "rycerz prawdy", "niezrzeszony wojownik o wolnośc słowa", "niemogacy patrzec na ruski fałsz", "przypadkiem przechodził i zauważył, że ktoś nie ma racji" itd itp .... a się prędzej zesr.a taki niż swojej banderowskiej albo ussańskiej propagandy nie wciśnie.

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Najgorsze jak taki jak ty

Najgorsze jak taki jak ty łyka propagandę i nie ważne skąd płynie. Propagandę sieje każdy ważne by odfiltrować z tego zalewu informacji choć kąsek prawdy. Jak widać tobie cięko to przychodzi, a twoja odpowiedz jest na poziomie półgłówka. 
Nie męcz się już z odpowiedzią bo wystarczająco dużo o sobie powiedziałeś.

Portret użytkownika Ezio

Dzis ogloszono wynik sledztwa

Dzis ogloszono wynik sledztwa ws MH17. Oczywiscie winni rosjanie. Zaraz posypie sie lawina krytyki no bo a jakze to mozliwe? Rosjanie? TAK!! Rosjanie pobraz kolejny sa winny zabicia niewinnych ludzi. W dodatku postawili veto miedzynarodowemu sledztwu. Czy cos jeszcze potrzeba??

Portret użytkownika ARTUR

To że rakieta była rosyjska

To że rakieta była rosyjska to niczego nie dowodzi , to normalne bo nie mogła być amerykańska . Aby jednak kogoś oskarżyć potrzebny jest dowód miejsca wystrzelenia i w tym temacie potrzebne są dane NORAD który jednak nie kwapi się do ich ujawnienia .

Portret użytkownika achiles

W TEMACIE UCHODŹCÓW I

W TEMACIE UCHODŹCÓW I IMIGRANTÓW, DO EUROPY:
Wiecie, co dla nich jest REKLAMĄ, by tu przybywali  ???
Ano są tym WSZYSTKIE MUZYCZNE KANAŁY, bo jak taki ARAB sobie poogląda taki: MTV, VIVE 4FUN, ESKĘ i te inne OGŁUPIACZE NASZEGO MŁODEGO POKOLENIA, to se pomyśli: PAKUJĘ SWE MANDŻURY I WALĘ, NA EUROPĘ, tam za życia CHĘTNYCH NA MNIE 100 DZIEWIC, już czeka. Tylko nie bierze pod uwagę, że, nie CZEKA i że zazwyczaj JUŻ, NIE DZIEWICE.  Ale on o tym, nie wie i MANDŻURY ( bagaż ) SWE JUŻ PAKUJE, rezerwując jednocześnie ze swojego AIFONU, miejsce, na PONTONU. 
 

Portret użytkownika And

No jo, bo na Hotbirdzie

No jo, bo na Hotbirdzie (gorącym ptaku) albo EutelSat 2F6 jest pełno tego i tamtego, szczególnie tych polskich niszowych kanałów rozrywki dla głupich.
 
Tutaj jest pokazane, że oni mają jeszcze zasięg, dokładnie nad Syrią i państwami Afryki, gdzie obecnie są walki.

 
Pozdro achiles
 

Portret użytkownika achiles

Nadal polityka USA jest

Nadal polityka USA jest bezradna wobec strategicznego posunięcia Rosji na Bliskim Wschodzie¨próbuje się konstruować dzikie sojusze z Al-Kajdą i Kurdami naraz, co jest szalonym pomysłem nie do zrealizowania. Nadal stara się propaganda USA nie przyznawać do wspierania Al-Kajdy podając ją za „umiarkowaną opozycję” i coraz bardziej wielu staje się jasne, co za bandytów zwerbowało USA i do tego, co ma to znaczyć skoro Al-Kajda wysadziła im Twin Towers, więc czy nie znaczy to, że na polecenie służb USA ? Maska zaczyna się coraz bardziej opadać i pokazuje bestię. Zresztą to już było i poprzednio widać, jeśli się ktoś uważnie przypatrzył: w ostatnich latach nastąpiło bezprzykładne demoralizowanie społeczeństw we wszystklich krajach „sprzymierzonych” z USA, pod tą samą reżyserią. Najoczywiściej ażeby pozbawić społeczeństwa moralnego kręgosłupa, systemu wartości (chrześcijańskiej), spójności, aż do rodzin. Ci, co ten model rozwineli muszą wierzyć, że niewolnicy będą równie dobrzy, jak ludzie wolni i prawi, gdyż ma się technikę, która zapewni całkowitą kontrolę i sprawność tak działającej maszyny. I nawet mieliby rację, gdyby w tym czasie już pokonali ostatniego przeciwnika. Lecz gdy mają za wroga państwo narodowe i chrześcijańskie, w którym ludzie umieją ocenić całe plugastwo i bestialstwo USA i jej wasali, każdy w tym państwie jest 100x bardziej przydatny do tej walki, niż niewolnik bez woli i chęci w kraju NWO: mało który Polak, Niemiec, Francuz będzie chciał umierać za NWO i władzę oligarchów USA. Lecz bestia ma siłę i władzę i jej użyje bez zmróżenia oka, bez oglądania się, czy miliardy zginą – chodzi im tylko o ich władzę. Patrząc na to od strony Rosjan, oni zgadzają się też z tym, lecz z innej pozycji: wolą raczej zginąć, niż dać się z siebie zrobić zdegenerowaną, bezkrztałtną niewolniczą masę, wydaną na pastwę drapieżnej, chwiwej i bezwzględnej, cynicznej, obłąkanej super bogatej klice.

Strony

Skomentuj