Rosyjska armia testuje mobilne działo elektromagnetyczne

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niedawno prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, ostrzegał, że armia rosyjska ma do dyspozycji najnowocześniejsze rodzaje broni, które zadziwią wrogów. Być może miał na myśli działa elektromagnetyczne, w których budowie Rosjanie przewyższają zarówno Izrael jak i USA.

 

Rosyjska broń elektromagnetyczna Rantes-E została po raz pierwszy zaprezentowana w 2001 roku na targach zbrojeniowych w Malezji. Działo ma za zadanie miotanie impulsów elektromagnetycznych - EMP, które wywołają rozległe uszkodzenia systemów elektronicznych wroga.

Działo strzelające impulsami EMP, które zaprezentowano 13 lat temu było już na tyle zminiaturyzowane, że przy uzyskaniu mocy pół megawata i wagi systemu około 5 ton, udało się to zmieścić na ramie ciężarówki wojskowej MAZ-543.

System Rantes-E ma być z założenia bronią ofensywną, unieruchamiającą nawet lecące rakiety wroga, albo niszczącą elektronikę czołgów, czy samolotów. Biorąc pod uwagę, że system był udoskonalany przez ostatnie 13 lat, jego możliwości bojowe są z pewnością znacznie większe.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika X

admin, spokojnie :-)  

admin, spokojnie :-)   Amerykanie też testowali juz te systemy i to daaaawno temu. Np w Australii na farmach zarządzanych przez pewną sektę, której szef był tez bliskim kumplem Putina (no i Busha). Pewnie o tym nie wiedziałeś.
Chodzi o ludzików od japońskiego sarinu w Tokyo.
 
Amerykanska wersja była tak silna, że wywoływała trzesienia ziemi, a leżące na stole żarówki przepalały się, choc strzał przelatywał milę dalej.
Wiesz o czym piszę?  Pewnie nie.
 
Dzisiaj te działka lataja juz na satelitach.
 
tak, że wyluzuj - oni wszyscy już to mają. Lepiej zadbaj o własny komputer, bo częścią tej zabawy ma byc zresetowanie światowych zasobów wiedzy (cywilnych oczywiście) i uczynienie wszystkiego płatnym.
 
PS
zwykły pocisk rakietowy wypełniony trotylem mozna tak przygotowac, że bedzie pociskiem EMP. Nie trzeba atomówki.
 

Portret użytkownika Zeno

Każdy tutaj jest mądry i

Każdy tutaj jest mądry i wyjasnia nam kto kogo lubi, z kim będzie się strzelał i co zrobi Putin i czego on chce, gdzie jest i co ma...wszyscy wszystko wiedzą. O to głupota jest. Wystarczy zrozumieć, że takie działania powodują idee, a dokładniej jedna idea. Jeżeli zrozumiemy Idę Władimira Putina i na przeciwko niej postawimy sobie ideę zachodu a będziemy przy tym neutrali lecz bogaci w wiedzę, możemy rozpatrywać. Wszystkie śmieci i małe zawieruchy tylko towarzyszą wielkim ideą. Obie strony stosują propagandę z tym, że Rosjanie potrafią zachód ośmieszyć pokazując światu sposoby propagandy zachodu. Jak należy odbierać te idee? Bądź przede wszystkim sobą i niepowtarzalnym żyjącym , świadomym elementem tej planety. Nie Polakiem, nie Rasjaniniem, nie Amerykaninem, lecz elementem planety. Od razu zauważysz gdzie jest gorąco i skąd idzie zakażenie naszej Planety. Nie daj się zwieść namowa i demagogią. Bądź obywatelem planety Ziemia. Jeżeli zobaczysz i wybierzesz ideę, to się jej bezgranicznie oddaj. Nasz kraj i Ojczyzna kiedyś była wyznaczona granicą. Co to za ojczyzna bez granic...to tak jakbym wywalił ścianę do sąsiada i on do drugiego i tak żyli...kopulując w wielkiej kupie kopulantów. Rosjanie posiadają technologię, to zdolny i mądry naród. Nauczyliśmy siętylko z nich kpić, bo siłą rzeczy stacjonowali w naszym kraju, a mu przecie same potrafimy sie bronić, panie a co to kos u nas mało? No teraz jak pójdziemy do lasów to przynajmniej z kuszoidmuchawkami, procami i wiatrówkami bez pozwolenia. W tedy napromieniowany uranem śrut od wiatrówki rozpierdzieli rosyjski transportowiec opancerzony w trymiga.
A wystarczy zrozumieć jak to było dawniej...nasamym początku...Był Polak, Rus i Czech trzej bracia...dale nie muszę pisać.

Portret użytkownika Zenek :)

Zapominasz iż: - na Ukrainie

Zapominasz iż:
- na Ukrainie do władzy  po Zamachu Stanu doszli żydzi;
- jak podają poradniki psychiatryczne 100% populacji żydów cierpi na zaburzenia psychiczne;
- żydzi jacy "rządzą" Ukrainą są do tego obłąkani i opętani ideą nazistowskeigo issraela bis zwanego judeopolonią, polin czy chazarią; publicznie prezentują emblematy nawołujące do żydowskiego, bo A Hitler to ŻYD, hitleryzmu; publicznie nawołują DO CAŁKOWITEJ EKSTERMINACJI LUDNOŚCI UKRAINY dla zwolnienia przestrzeni życiowej dla rasy panów; 
- żydzi ci od małego byli i są tresowani w nienawiści do podludzi czego wyrazem są chociażby uczestnicy żydowskich marszów nienawiści jacy w polskich hotelach demolują ich wystrój z zemsty za porażkę żyda hitlera w ich DRANG NACH SLAVS;
- żydzi rzadzący Ukrainą jak dokonają kolejnej zbrodni przeciwko Narodowi Ukraińskiemu następnego dnia będą paradować jako bohaterowie narodowi w issraelu spokojni o to iż ich mateczny gestapowski rezim ich nie wyda na osądzenie Trybunałowi w Hadze.
 
Nie ma takiej zbrodni jakiej by żyd z chciwości i pożądania dobra goja a tym bardziej ze zwierzęcej chęci zemsty na nim nie popełnił. Poczytaj biblię czy książki do histori. Wszystko jest POOPISYWANE. Wspomnienia Polaków z Kresów też może oświecą judaszowski beton.
 
Już wcześniej żydowski kijowski reżim próbował dokonać holokaustu mieszkańców Noworosji celując ataki artyleryjskie w zbiorniki gazów przemysłowych jak chlor. Juz teraz jest podrzucany napromieniowany w wypadku w Czernobylu sprzet wojskowy na tereny Noworosji by tak skażał promieniowaniem teren. Już teraz w elektrowniach atomowych ukrainy są prowadzone prace wespół z "amerykańskimi specjalistami" d/s "zaprowadzania kwitnącej demokracji" poza nadzorem MAE. Skoro wiedzą iz przegrali to tym bardziej pouciekają jak świnie czy szczury do issraela zostawiając za sobą SPALONĄ ZIEMIE z zemsty za przegraną. Wariaci i psychopaci już tak mają iż są zdolni do każdej potworności przeciwko gojom zwłaszcza, że ich do tych potworności w Noworosji nastręcza sama ich wyznawana ludobójcza "religia". Że nawołują do tych etnicznych czystek i mordów sami ich rabini....
 
Takie Noworosje już były wielokrotnie....
naprawde.
 
Powinniśmy mieć rękę na pulsie bo w Polsce TEŻ PLANUJĄ DOKONYWAĆ PODOBNYCH MORDÓW.
 
 

Portret użytkownika Pantałyk

Kolejny straszak. Może co

Kolejny straszak. Może co prawda Putin lekko się wkurzył i też postawił na zwiększony marketing swojej armii. Ale wydaje mi się że to tylko takie gierki na linii wschód- zachód. Ani us-rael ani Rosja nie chcą ze sobą konfliktu. Wydaje mi się że to tylko grunt pod coś zupełnie innego. Jedynym bowiem rywalem na arenie geopolitycznej z prawdziwego zdarzenia są...Chiny. Nie wiemy do końca jak wygląda tamtejszy teatr "działań wojennych", gdyż to co dociera do naszych oczu i uszu to żałosne popłuczyny, o których lepiej nie wspominać. Ale chyba największa batalia o kształt tego świata rozegra się w Azji. Tam wpływy syjonistów są zdecydowanie najmniejsze a to kontynent olbrzymi i oferujący nieprzebrane surowce.
 

Portret użytkownika Zenek :)

  "Dobry komentarz pod

 
"Dobry komentarz pod artykułem:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/do-rzeczy-kremlowska-armia-trolli-atakuje-polska-siec/6er4r
" Mialem watpliwa przyjemnosc wymiany zdan z polglowkiem zwanym Lukasz Warzecha, zdaje sie z tego szmatlawca. Dziecinnie naiwny glupek, niepotrafiacy konstruktywnie odpowiedziec na proste pytanie.Poza tym, to tak. To ja, troll ruski zaatakowalem polski internet (czegokolwiek by to nie oznaczalo), i tak, smieje sie w kulak z glupich panszczyznianych, ktorym w oczy juz tlumacza Niemcy, ze nie dosc, ze sie nie wywiaza z zalozen NATO, to jeszcze ich eksperci w tonie tlumaczenia dziecku uposledzonemu mowia "NATO WAS NIE OBRONI", biedne polglowki.Pomimo to, histeria jablkowo-putinowsko-UPAfilska z dnia na dzien przybiera na sile, rozni eskimosi spod Odessy, Siemoniaki i tym podobne wynalazki dzialaja nadal na szkode Polski. Jest dokladnie tak jak przed 1939, sojusz\e, alianci, sprzymierzency.I przyrzekam, ze bede ten "polski internet" atakowal (?) majac swoje uczciwe zdanie na temat co powinno sie zrobic z kwestia ukrainska, czyli zamknac calkowicie granice, zajac sie sojuszami z Wegrami, Czechami, Slowakami,. Rumunia, Niemcami, bo oni sa tutaj, a amerykanie daleko. I na pewno nie beda umierac za Whitestock.Oczywiscie zaraz gimbaza z dwucyfrowym IQ zacznie wyc "O ! O ! - jest ruski agient !" ale na szczescie to oni, nie ja beda beneficjentami owych magicznych, miedzyplanetarnych sojuszy. ""
 
(http://adnovum.neon24.pl/post/113314,wojna-domowa-na-ukrainie-29-09-2014r-23-dzien-rozejmu#comment_1028713)

Portret użytkownika achiles

W związku z poniższym

W związku z poniższym artykułem i będąc świadomym iż i mnie zapewne ci propagandziści spod znaku SREBRNIKÓW zaliczają, uroczyście oświadczam i przyrzekam, na swe SŁOWO HONORU, iż NIE BRAŁEM i NIE BIORĘ od nikogo żadnych srebrników, za to co tu robię, a wszystko to czynię z własnej i nieprzymuszonej WOLI i zgodnie z własnym SUMIENIEM.
 
 UMIEM I SIĘ NIE BOJĘ ZŁO ZŁEM NAZYWAĆ I SZCZERZE JE PIĘTNOWAĆ NA ŁAMACH TEJ STRONY.
 
A oto te manipulacje jakie ci spod znaku SREBRNIKÓW próbują rozpętać w celu fermentu jeszcze większego zasiania i POLAKÓW dalszego dzielenia:
 
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/do-rzeczy-kremlowska-armia-trolli-atakuje-polska-siec/6er4r
 

"Do Rzeczy": "kremlowska armia trolli" atakuje polską sieć

W Pol­sce wzra­sta ak­tyw­ność pro­ro­syj­skich or­ga­ni­za­cji. Głów­nym miej­scem ich dzia­ła­nia staje się in­ter­net, gdzie toczy się wojna pro­pa­gan­do­wa. Spra­wą "krem­low­skiej armii trol­li" ata­ku­ją­cych pol­ską sieć zaj­mu­je się już kontr­wy­wiad - in­for­mu­je ty­go­dnik "Do Rze­czy".
Od siebie też dodam iż stoją za tymi oszczerstwami takie stacje telewizyjne jak: REPUBLIKA TV, TVN24, POLSAT, TV PUBLICZNA, GRUPA ITI, SUPER STACJA I INNE z tej samej grupy finansowej, a także SPÓŁKA AGORA i jej sztandarowa tuba propagandowa zwana  WYBORCZĄ GAZETĄ i wydawane brukowce należące do koncernu AKSELA SPRINGERA. 
CHWAŁA PRAWDZIE I TYM CO JĄ BEZINTERESOWNIE GŁOSZĄ!!!
 

 

Strony

Skomentuj