Rosyjska armia testuje mobilne działo elektromagnetyczne

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niedawno prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, ostrzegał, że armia rosyjska ma do dyspozycji najnowocześniejsze rodzaje broni, które zadziwią wrogów. Być może miał na myśli działa elektromagnetyczne, w których budowie Rosjanie przewyższają zarówno Izrael jak i USA.

 

Rosyjska broń elektromagnetyczna Rantes-E została po raz pierwszy zaprezentowana w 2001 roku na targach zbrojeniowych w Malezji. Działo ma za zadanie miotanie impulsów elektromagnetycznych - EMP, które wywołają rozległe uszkodzenia systemów elektronicznych wroga.

Działo strzelające impulsami EMP, które zaprezentowano 13 lat temu było już na tyle zminiaturyzowane, że przy uzyskaniu mocy pół megawata i wagi systemu około 5 ton, udało się to zmieścić na ramie ciężarówki wojskowej MAZ-543.

System Rantes-E ma być z założenia bronią ofensywną, unieruchamiającą nawet lecące rakiety wroga, albo niszczącą elektronikę czołgów, czy samolotów. Biorąc pod uwagę, że system był udoskonalany przez ostatnie 13 lat, jego możliwości bojowe są z pewnością znacznie większe.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika X

admin, spokojnie :-)  

admin, spokojnie :-)   Amerykanie też testowali juz te systemy i to daaaawno temu. Np w Australii na farmach zarządzanych przez pewną sektę, której szef był tez bliskim kumplem Putina (no i Busha). Pewnie o tym nie wiedziałeś.
Chodzi o ludzików od japońskiego sarinu w Tokyo.
 
Amerykanska wersja była tak silna, że wywoływała trzesienia ziemi, a leżące na stole żarówki przepalały się, choc strzał przelatywał milę dalej.
Wiesz o czym piszę?  Pewnie nie.
 
Dzisiaj te działka lataja juz na satelitach.
 
tak, że wyluzuj - oni wszyscy już to mają. Lepiej zadbaj o własny komputer, bo częścią tej zabawy ma byc zresetowanie światowych zasobów wiedzy (cywilnych oczywiście) i uczynienie wszystkiego płatnym.
 
PS
zwykły pocisk rakietowy wypełniony trotylem mozna tak przygotowac, że bedzie pociskiem EMP. Nie trzeba atomówki.
 

Portret użytkownika Zeno

Każdy tutaj jest mądry i

Każdy tutaj jest mądry i wyjasnia nam kto kogo lubi, z kim będzie się strzelał i co zrobi Putin i czego on chce, gdzie jest i co ma...wszyscy wszystko wiedzą. O to głupota jest. Wystarczy zrozumieć, że takie działania powodują idee, a dokładniej jedna idea. Jeżeli zrozumiemy Idę Władimira Putina i na przeciwko niej postawimy sobie ideę zachodu a będziemy przy tym neutrali lecz bogaci w wiedzę, możemy rozpatrywać. Wszystkie śmieci i małe zawieruchy tylko towarzyszą wielkim ideą. Obie strony stosują propagandę z tym, że Rosjanie potrafią zachód ośmieszyć pokazując światu sposoby propagandy zachodu. Jak należy odbierać te idee? Bądź przede wszystkim sobą i niepowtarzalnym żyjącym , świadomym elementem tej planety. Nie Polakiem, nie Rasjaniniem, nie Amerykaninem, lecz elementem planety. Od razu zauważysz gdzie jest gorąco i skąd idzie zakażenie naszej Planety. Nie daj się zwieść namowa i demagogią. Bądź obywatelem planety Ziemia. Jeżeli zobaczysz i wybierzesz ideę, to się jej bezgranicznie oddaj. Nasz kraj i Ojczyzna kiedyś była wyznaczona granicą. Co to za ojczyzna bez granic...to tak jakbym wywalił ścianę do sąsiada i on do drugiego i tak żyli...kopulując w wielkiej kupie kopulantów. Rosjanie posiadają technologię, to zdolny i mądry naród. Nauczyliśmy siętylko z nich kpić, bo siłą rzeczy stacjonowali w naszym kraju, a mu przecie same potrafimy sie bronić, panie a co to kos u nas mało? No teraz jak pójdziemy do lasów to przynajmniej z kuszoidmuchawkami, procami i wiatrówkami bez pozwolenia. W tedy napromieniowany uranem śrut od wiatrówki rozpierdzieli rosyjski transportowiec opancerzony w trymiga.
A wystarczy zrozumieć jak to było dawniej...nasamym początku...Był Polak, Rus i Czech trzej bracia...dale nie muszę pisać.

Portret użytkownika Zenek :)

Zapominasz iż: - na Ukrainie

Zapominasz iż:
- na Ukrainie do władzy  po Zamachu Stanu doszli żydzi;
- jak podają poradniki psychiatryczne 100% populacji żydów cierpi na zaburzenia psychiczne;
- żydzi jacy "rządzą" Ukrainą są do tego obłąkani i opętani ideą nazistowskeigo issraela bis zwanego judeopolonią, polin czy chazarią; publicznie prezentują emblematy nawołujące do żydowskiego, bo A Hitler to ŻYD, hitleryzmu; publicznie nawołują DO CAŁKOWITEJ EKSTERMINACJI LUDNOŚCI UKRAINY dla zwolnienia przestrzeni życiowej dla rasy panów; 
- żydzi ci od małego byli i są tresowani w nienawiści do podludzi czego wyrazem są chociażby uczestnicy żydowskich marszów nienawiści jacy w polskich hotelach demolują ich wystrój z zemsty za porażkę żyda hitlera w ich DRANG NACH SLAVS;
- żydzi rzadzący Ukrainą jak dokonają kolejnej zbrodni przeciwko Narodowi Ukraińskiemu następnego dnia będą paradować jako bohaterowie narodowi w issraelu spokojni o to iż ich mateczny gestapowski rezim ich nie wyda na osądzenie Trybunałowi w Hadze.
 
Nie ma takiej zbrodni jakiej by żyd z chciwości i pożądania dobra goja a tym bardziej ze zwierzęcej chęci zemsty na nim nie popełnił. Poczytaj biblię czy książki do histori. Wszystko jest POOPISYWANE. Wspomnienia Polaków z Kresów też może oświecą judaszowski beton.
 
Już wcześniej żydowski kijowski reżim próbował dokonać holokaustu mieszkańców Noworosji celując ataki artyleryjskie w zbiorniki gazów przemysłowych jak chlor. Juz teraz jest podrzucany napromieniowany w wypadku w Czernobylu sprzet wojskowy na tereny Noworosji by tak skażał promieniowaniem teren. Już teraz w elektrowniach atomowych ukrainy są prowadzone prace wespół z "amerykańskimi specjalistami" d/s "zaprowadzania kwitnącej demokracji" poza nadzorem MAE. Skoro wiedzą iz przegrali to tym bardziej pouciekają jak świnie czy szczury do issraela zostawiając za sobą SPALONĄ ZIEMIE z zemsty za przegraną. Wariaci i psychopaci już tak mają iż są zdolni do każdej potworności przeciwko gojom zwłaszcza, że ich do tych potworności w Noworosji nastręcza sama ich wyznawana ludobójcza "religia". Że nawołują do tych etnicznych czystek i mordów sami ich rabini....
 
Takie Noworosje już były wielokrotnie....
naprawde.
 
Powinniśmy mieć rękę na pulsie bo w Polsce TEŻ PLANUJĄ DOKONYWAĆ PODOBNYCH MORDÓW.
 
 

Portret użytkownika Pantałyk

Kolejny straszak. Może co

Kolejny straszak. Może co prawda Putin lekko się wkurzył i też postawił na zwiększony marketing swojej armii. Ale wydaje mi się że to tylko takie gierki na linii wschód- zachód. Ani us-rael ani Rosja nie chcą ze sobą konfliktu. Wydaje mi się że to tylko grunt pod coś zupełnie innego. Jedynym bowiem rywalem na arenie geopolitycznej z prawdziwego zdarzenia są...Chiny. Nie wiemy do końca jak wygląda tamtejszy teatr "działań wojennych", gdyż to co dociera do naszych oczu i uszu to żałosne popłuczyny, o których lepiej nie wspominać. Ale chyba największa batalia o kształt tego świata rozegra się w Azji. Tam wpływy syjonistów są zdecydowanie najmniejsze a to kontynent olbrzymi i oferujący nieprzebrane surowce.
 

Strony

Skomentuj