Rosyjscy i koreańscy naukowcy stworzyli zmutowane psy dla armii Putina

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy stworzyli specjalny batalion psów dla armii Putina. Poinformowano, że zwierzęta są „ulepszone genetycznie” i będą pracować w rosyjskich siłach specjalnych. Trzy owczarki belgijskie zostały sklonowane przez zespół badaczy kierowany przez profesora dr Hwang Woo z Korei Południowej. Każda z tych psów wart jest sto tysięcy dolarów.

 

 

Zwierzęta będą wykorzystane przez policję i Federalną Służbę Bezpieczeństwa w Jakucji, znanej również jako Republika Sacha, która jest najzimniejszym regionem Federacji Rosyjskiej. Prof. Woo zbiera w tej części świata próbki wymarłych mamutów, zachowanych przez tysiące lat w wiecznej zmarzlinie. Celem tych zabiegów jest przywrócenie wymarłego gatunku mamutów do życia w ich naturalnym środowisku.


 
Psy zostały zaprezentowane w Muzeum Mamuta w Centrum Regionalnym Jakucka. Przekazano je Wszechrosyjskiej Organizacji Militarno Historycznej. Stowarzyszenie podaruje je wkrótce organom ścigania Federacji Rosyjskiej. Media podają nieoficjalnie, że program będzie kontynuowany i rozwijany w całej Rosji w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony kraju.

 

Wcześniej informowano, że anonimowy potentat medialny ze Stanów Zjednoczonych wydał około 100 tysięcy dolarów, aby sklonować swojego ukochanego psa.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Xawery

Jedyne, które się Ruskim

Jedyne, które się Ruskim udały to były (nie znam się na nazwach) takie ogromne czarne, z kręconą sierścią. Moja ciotka ma takiego. Waży 80kg, a łeb ma większy niż człowiek głowę. Jakoś je bazywali "psy Stalina" czy coś w podobie. Używane były w łagrach do obezwładniania więźniów. Co ciekawe nie gryząc tylko obalając ich na ziemię swoim ciężarem. Ale to powstało w wyniku krzyżowania, a nie klonowania. Z resztą nue wiem co ma czynić opisane w artykule mutantami. Pewnie jest to jedynie klonowanie "dobrej jakości" psa aby była powtarzalność tej jakości.

Portret użytkownika ACHILES

Coś mi się wydaje, że to będą

Coś mi się wydaje, że to będą najgłupiej wydane pieniądze z Rosyjskiego budżetu, bo już gołym okiem widać, że te psy kuleją z zimna podczas wchodzenia do tego komisariatu. 

A tak na marginesie podejrzewam, że autora nieco poniosło z tym tu jego tytułem owego artykułu bo nie sądzę, że Prezydent Putin zlecił stworzenie tych mutowanych stworków w liczbie sztuk 3.

Portret użytkownika sceptyyk

Achiles, Rosjanie nie wydali

Achiles, Rosjanie nie wydali na ten cel nawet złamanego rubla- ten art to jakies brednie. Rosjanie wychodowali odpowiedniego psa do tych cełów i tego klimatu.  Czarny Terier Rosyjski -Rosjanie nazywają go Czernyszem -ta rasa to najlepsze co udało się osiągnąć w historii światowej kynologi. ps polecam tę rasę każdemu kto poszukuje w psie -przyjaciela, obrońcy i wszystkiego najlepszego co może nam podarować  PSIE SERCE...                                                       Znalezione obrazy dla zapytania czernysz

Portret użytkownika star

Zgadzam się z Twoją opinią

Zgadzam się z Twoją opinią sceptyku, Czarny Terier Rosyjski to naprawdę "czarna perła rosyjskiej kynologii". Miałam już 2 te psy, czyli znam je od ponad 20 lat, a aktualnie mam trzeciego - szczeniaka 10 tygodniowego Smile

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika fix

Stara sprawa. Gosc juz dawno

Stara sprawa. Gosc juz dawno klonuje zwierzeta dla bogatych lub wojskowych byl kiedys o tym program. Nie uwazam, aby to bylo zdrowe. Jednak wielu chce, aby cos co jest unikatem dla nich pozostalo wieczne. Nie zgadzam sie z tym, bo za chwile chorzy rodzice beda klonowac sobie wybrane dzieci itd. Jednak jak widac szalenstwa nie da sie powstrzymac....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Akamai

"program będzie kontynuowany

"program będzie kontynuowany i rozwijany w całej Rosji w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony kraju."

Mnie to bezpieczeństwo już bokiem wychodzi. A może ja nie chcę czuć się bezpieczny ?

Cały czas mówi się o bezpieczeństwie tylko po to, by ludzie nie poczuli się nigdy bezpieczni. 

To taki globalny mind control.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj