Rośnie ryzyko rozpętania dużego konfliktu zbrojnego na skalę regionalną

Kategorie: 

nowtheendbegins.com

Wszyscy, którzy oczekiwali na operację Fałszywej Flagi w wykorzystaniem udającego się na spoczynek lotniskowca USS Enterprise zawiedli się. Jego pobyt w Zatoce Perskiej nie spowodował wojny w regionie. Wszystko wskazuje na to, że plany wyewoluowały i teraz kluczem do stabilności regionu jest konflikt syryjski stanowiący teatr działań światowych mocarstw.

 

Obie masakry, do jakich doszło ostatnio na terytorium Syrii mogą być rozważane w kategoriach takich właśnie operacji mających za cel wywarcie odpowiedniej presji na społeczność międzynarodową. Już wkrótce przekonamy się, jaka będzie kolejna odsłona konfliktu, ale sam fakt, ze zaczęło się wspominać o użyciu broni chemicznej wskazuje tylko, że dojdzie do tego prędzej czy później.

 

Katar, Arabia Saudyjska i inne sunickie państwa w regionie otwarcie pomagają tak zwanej opozycji poprzez finansowanie "Wolnej Armi Syrii". Wysyłają tam broń i nie ukrywają zaangażowania w konflikcie. USA wspiera te działania i już otwarcie mówi o wspomagających nalotach. Na to nie chcą się zgodzić Rosjanie a w konflikt już teraz zaangażowani są Irańczycy, których oddziały podobno operują już na obszarze Syrii w tak zwanych "operacjach antyterrorystycznych"

 

Konflikt syryjski ma wszystko, co potrzeba do tego, aby być zapalnikiem nawet ogólnoświatowej konfrontacji zbrojnej mocarstw. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę na wszelkie masakry, do jakich tam dochodzi a sprawstwo nie jest rzeczą oczywistą.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wojtas

Po pierwsze- Euro jeszcze się

Po pierwsze- Euro jeszcze się nie skończyło. Po drugie- w tym czasie nie dociera do nas prawie nic ze świata. Wszędzie tylko chora gorączka futbolowa. Wszystko pięknie, ładnie i kolorowo. A może to być cisza przed burzą. Mam nadzieję że nie będzie żadnych zamachów i aktów prowokacji ale jak wiecie (bądz nie wiecie) false flag operation działała nie raz. I pewnie jest gotowy jej kolejny scenariusz. A ludzie, jeśli już dojdzie do tego, będą za bardzo zszokowani by chłodno ocenić sytuację. Przynajmniej początek jawi się w niezbyt jasnych barwach. Potem zaś trzeba zdać sobie sprawę z jednej ale bardzo istotnej kwestii. Będziemy w stanie przetrwać KAŻDY kryzys ale pod jednym warunkiem. Że znów zaufamy sobie, wezmiemy się w garść, zaczniemy sobie pomagać i wspólnie organizować oddolnie porzadek. Krok po kroku, cegiełka po cegiełce. To bardzo ważne i każdy musi sobie zdać z tego sprawę. Tylko myśląc jako zbiorowość mamy szanse przetrwać. Nie bójmy się zatem przyszłości, nawet jeśli miałaby być ciężka. Trzeba nam wiary we własne możliwości i czyste serce wobec drugiego człowieka. Czego Wam wszystkim życzę.

Portret użytkownika Jacek

Spawstwo jest oczywiste i

Spawstwo jest oczywiste i jest syjonistyczne, to zostało już dowiedzione. Jeśli jednak zachód wraz z syjonistami dalej będzie mordował Syryjczyków, to nie ulega wątpliwości położenie Izraela zrówna się z Morzem Martwym. Niech więc dalej próbują faszystowsko-syjonistyczne szubrawce, których dawno powinna już czekać Norymberga.

Portret użytkownika szakal

wlasnie hilary clinton

wlasnie hilary clinton potempila rosje za dostawy broni do syri z tego co mowila dzis rano to bojowe rosyjskie smiglowce leca do syrii oczywiscie rosja zaprzecza a clntonowna domaga sie stanowczo od rosjii zaprzestania dzialan wspomagajacych rzad syrii wiadomosci z dzisiaj 

Portret użytkownika Pilot6

To wszystko się musi w końcu

To wszystko się musi w końcu rozlecieć.Wystarczy popatrzeć dookoła,ludzie zasuwają,elity tych ludzi wykorzystują.Jest bardzo źle.Ciągłe gadanie tych sprzedajnych polityków,ekonomistów,twierdzących,iż walczą z kryzysem,a tak naprawdę to już w tym roku dojdzie do wielkiego krachu,bankructw.Dolar upadnie,euro też. Do tego jeszcze wybuchnie wojna na Bliskim Wschodzie,która przeniesie się na cały glob.A po wojnie jeszcze gorzej.Jak powiedział Nick Rockefeller,ludzie zaczną być chipowani,aby mieć pełną kontrolę.Ale w końcu oni przegrają,my także możemy przegrać przyjmując chipa. Niby o tym wiemy,ale jak się zachowa każdy z nas w tych nadchodzących katastrofach-tego już nie wiemy. 

Portret użytkownika SurvivorMan

Zgadzam się z Tobą! A jeśli

Zgadzam się z Tobą! A jeśli chodzi o RFID... Tak jak już raz pisałem... W dniu w którym RFID pod skórą stanie się ustawowym obowiązkiem, ja stanę się bezdomnym! A żeby mnie po nocach nie ścigali hycle łapiący "nienaznaczonych" ludzi w siatkę, zabiorę "plecak przetrwania" i wyniosę się do puszczy! Nawet jeśli ta decyzja miałaby drastycznie skrócić długość mojego życia, to wolę umrzeć wolny niż żyć na kolanach!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Flesz7

Nie sądzę aby globaliści

Nie sądzę aby globaliści mieli jakąś poważniejszą opozycję na scenie politycznej. A już napewno nie jest to Rosja, ani Chiny. Gdyby do wojny miało dojść to już dawno by doszło.Tam wybucha konflikt, a tu robią z nas 100% niewolników. Nie mówię, że wojna między Szyitami a Sunnitami to sprawa Islamu, ale nie poświęcałbym temu tyle emocji. Zwłaszcza, że przeciąga się to i przeciąga. Kilka razy "prorokowie" zapowiadali już wybuch tego konfliktu, to USS Ent. to Euro2102 -jako odwracacz uwagi i co? I pstro. Chłopcy się smyrają, ceny z uwagi na "niepewną sytuację świata" fruną w górę, ale czy do czegoś dojdzie? Śmiem wątpić.Powiedziałbym, że ten konflikt mógłby zaistnieć ale podczas jakiegoś nietypowego zdarzenia. Gdy świat się nudzi, dłubiąc w nosie przed ekranami nie na rękę jest rozdmuchany konflikt (podobno) religijny. Każdy spogląda w stronę Bliskiego Wschodu, wojna byłaby strzałem w stopę "organizatorów". No chyba, że tak ma być. Smile Nigdy nie rozumiałem intencji Panów ludzkości :)Jeszcze odniosę się po krótce do wpisu: "co Wy się przejmujecie wojną? Dziś gramy ważny mecz!" JA PIE****E!pozdrawiam...

New World Disorder

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Polska drużyna na Euro

Polska drużyna na Euro prezentuje obecny zaprzański rząd poniżający Polaków wszędzie gdzie jest to mozliwe. Tak będzie i teraz... Jak na rosjanie napluli w twarz tak i teraz naplują... To nie jest nasza drużyna ani nasza wierchurzka polskiej piłki...To liżydupy polskich zdrajców...Jaki rząd, taka drużyna i cała jej badbudowa skorumpowanych drzani..( słynny Lato... pożałowania godny, razem z tym mało inteligentnym i pozbawionym strategicznej wyobraźni Smudą...)Co za tupet władz sowieckich Warszawy, zezwalających na paradę wojskową sowieckich kibiców-prowokatorów ulicami naszej Stolicy!!!To hańba!!!i ten wynik....0:3...

Portret użytkownika raffi5000

właśnie...a gdy Rosjanie

właśnie...a gdy Rosjanie przegrają, to Moskwa ma dokonać uderzenia nuklearnego na Warszawę. Ponoć kibice, a nawet piłkarze wiedzą o tym i dlatego każdy z nich jest wyposażony w AK-47 i mają rozkaz po przegranym meczu wycofać się na zachód i dokonać wtórnego uderzenia konwencjonalnego. To wszystko jest zaplanowane i ja o tym wiem. Ktoś mi powiedział.

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika Hejku

Rosjanie nie przegrają meczu

Rosjanie nie przegrają meczu ponieważ zawodnicy byli ćwiczeni w buszu niekonwencjonalną metodą. Metoda ta polega na tym, że za piłkarzami (dużą grupą piłkarzy) wypuszcza się zgłodniałe lwy. Kto jest szybki w kontrataku ten zdoła uciec a reszta zostaje pożarta. W ten właśnie sposób zostaje wybrana reprezentacja piłkarzy. Skąd to wiem... nie powiem.Koniec i bomba kto czytał ten trąba.

Strony

Skomentuj