Rośnie liczba ofiar niezwykłego huraganu w Moskwie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jak informowaliśmy wcześniej, wczoraj w stolicy Rosji, Moskwie, doszło do wielka nawałnica w Moskwie, kilkanaście osób zginęło, kilkadziesiąt jest rannych. Dziwna pogoda dotknęła dzisiaj stolice Federacji Rosyjskiej, Moskwę. Najwięcej szkód wywołały zawalone drzewa, które zdołały nawet skutecznie zablokować ewakuację premiera Dymitra Miedwiediewa.

 

Według ostatnich informacji na skutek niezwykłej nawałnicy z bardzo silnym wiatrem, śmierć poniosło przynajmniej 16 osób. Ponad 108 odniosło rany wymagające hospitalizacji. Huraganowe porywy wiatru, w czasie trwania zjawiska, przekraczały 30 m/s ( czyli ponad 100 km/h). W ciągu kilku godzin spadło tak dużo wody ile zwykle spada w ciągu miesiąca, ale to nie nadmiar wody był głównym problemem. Co prawda wzbierająca deszczówka zalała kilka stacji metra, ale większość ofiar spowodowały drzewa walące się podczas nawałnicy. 

Moskiewscy meteorolodzy twierdza, że tak wielkiej i tragicznej jw skutkach burzy nie było tam od stu lat. Straty cały czas są szacowane i nie można jeszcze ustalić ich wysokości. Wiadomo jednak, że zniszczenia są rozległe, zerwanych zostało bardzo wiele linii energetycznych i pnad 40 tysięcy mieszkańców okolic Moskwy, pozostaje bez elektryczności.

W przeszłości podobnie tragiczna nawałnica wystąpiła w 1998 roku, kiedy to burza spowodowała śmierć 9 osób, a najbardziej niebezpieczny przypadek ekstremalnej pogody miał miejsce w Moskwie w 1904 roku, jeszcze za panowania Cara. Wtedy trąba powietrzna spowodowała śmierć ponad stu mieszkańców stolicy Rosji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Eva11

a jak wiesz ,ze sami siebie

a jak wiesz ,ze sami siebie nie atakuja ....

nikt nie wie,co sie dzieje tam na gorze....ja mam przeczucie,ze oni sa pod rzadami tego samego...

a wszystko to jeden wielki cyrk rezyserowany dla nas ...

bo za kulisami ,zawsze sie dogaduja ....i najwiesze interesy to tych nienawidzacych  sie ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Czyżby przyszła pora na

Czyżby przyszła pora na ruskich?

Program „agenci wpływu” został opracowany już w latach 20 przez masona Allena Dulles’a (dyrektor CIA). Na jednym z tajnych spotkań masońskich w obecności wice prezydenta Trumana, ministra finansów Morgenthau i B. Barucha, Dulles powiedział: „USA użyje całej swojej siły i pieniędzy do oszukiwania ludzi. Mózg ludzki jest odpowiedzialny za zmiany. W głowach będziemy siać chaos, i będziemy zastępować ich prawdziwe wartości fałszywymi. Znajdziemy sojuszników w Rosji. Krok po kroku będziemy obserwować powolną śmierć najbardziej zbuntowanego narodu jaki kiedykolwiek istniał. Kino, teatr i literatura będą rozwijać najniższe z ludzkich uczuć. Wprowadzimy kult seksu, przemocy, zdrady itp. Zrobimy bałagan w rządzie. Uczciwość i morale staną się zbędne. Okrucieństwo, kłamstwa, nadużywanie narkotyków i alkoholu, nieufność i wrogość staną się istotnym elementem życia. Pokolenie po pokoleniu będzie słabsze. Młodzież będzie naszym narzędziem. Mamy ją skorumpować i zepsuć”.

No to będzie się działo. Rewolucja chyba. Całość artykułu tu :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/illuminati-przejeli-rosje-2017-05

 

14323

14321

14306

Strony

Skomentuj